Një person ka varur dy fëmijët e tij të mitur e më pas edhe vetën në qytetin e Korçës, ka bërë të ditur policia në Shqipëri.

Sipas tyre, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, rreth orës 07:36.

Me të marrë informatën shërbime të Policisë dhe Ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku më pas u konstatua se 41 vjeçari N. T ka varur dhe dy fëmijët e tij të mitur të gjinisë mashkullore.

Hetimet janë duke vazhduar rreth rastit.

Loading...