Klaudia Pepa është bërë tejet e komentuar në rrjete sociale.
Ajo tashmë për të gjithë njihet si balerina shqiptare e cila nuk ndalet së provokuari me imazhe dhe video, shkruan lajmi net.

Përpos videos në market që bëri bujë të madhe, Klaudia sërish ka publikuar një video gjersa shfaqet shumë ‘hot’.

Lëvizjet seksi të Pepës kanë bërë që të merr edhe komente nga më të ndryshmet, por nuk mund të themi që nuk i kanë pëlqyer ndjekësve.

Duhet theksuar se balerina shqiptare ishte e martuar me Albi Nakon, madje ky i fundit gjatë një interviste ka qarë për të. /Lajmi.net/

This song ? #sweat @djjohngibbons

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

Loading...