Sport

Bardhi gjendet në Valencia

19415711_1776275075721118_431377767_n

Enis Bardhi, sipas të gjitha gjasave, do ta vazhdoj karrierën në Spanjë, ku do të vesh fanellën e Levantes.

Reprezentuesi i Maqedonisë është larguar nga Ujpest, kurse mediat në Spanjë shkruajnë se ai tashmë gjendet në Valencia dhe se detajet e ndajnë nga nënshkrimi me Levanten.

bardi-valencia

Futbollisti shqiptar pati paraqitje shumë të mirë në Euro U21 në Poloni, ndërsa për të ishin interesuar disa ekipe. Për këtë transfer, spekulohet se Ujpest do të fitoj 1,5 milionë euro./lajm

To Top