Levante është mundur 3-0 nga Atletiko Madrid në terren mysafir. Enis Bardhi është aktivizuar në pjesën e dytë. Reprezentuesi ynë në lojë hyri në minutën e 46-t, por nuk ia doli të evitoj humbjen e skuadrës së tij. Pas kësaj humbje, Levante renditet në pozitën e 17-t me 31 pikë, pesë më shumë se Deportivo dhe vendit të parë që con në ligë të dytë.

Loading...