Enis Bardhi me Levanten e tij e kanë nisur me fitore sezonin e ri në La Liga, duke festuar kundër Betisit në Sevillë 0-3.
Golat i shënuan Roger dhe Morales (2). Bardhi luajti gjatë gjithë ndeshjes, duke bërë një paraqitje perfekte.

Loading...