ShowBiz

Beatrix i bashkohet OTR, një shuplakë për Encën (Foto)

a93b8dd8be9108ca5a22dce9f6b92eb4-l_1492690276-9465245

Ajo dikur ishte shumë mike me njërën nga ish anëtaret e grupit OTR, Encën por më vonë marrëdhënia e tyre u prish.

Madje vajzat nisën të kishin edhe një “luftë të heshtur” që transmetohej përmes ironive ndaj njëra-tjetrës. Si duket ka ardhur momenti që  Beatrix t’i japë Encës “goditjen e fundit” duke i zënë vendin ish mikeshës në grup. Këngëtarja ka ndjekur në Instagram Dj-n personal të Noizyt dhe kjo mund të përkthehet edhe në një dëshirë të saj për bashkëpunim ose pse jo për  t’u bërë pjesë e OTR.

Pyetja që lind është; Si do ta presë Enca?intv.al

beatrixiiii_1492690189-6641927

To Top