Beatrix Ramosaj duket tejet joshëse në foton e fundit që e ka postuar në Instagram.

Ajo në fakt ia ka marrë ëmbëlsinë shalqinit që ka në dorë, shkruan lajmi.net

Këngëtarja shqiptare kohëve të fundit po publikon shpesh imazhe të tilla dhe ka një numër i madh që e ndjekin në Instagram.

Sa u përket projekteve muzikore, që nga ai i fundit me skena poashtu ‘hot’, Beatrix nuk solli ndonjë këngë të re.

Kujtojmë se ‘Pa ndjenjë’ u pëlqye mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/

Loading...