Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Beba Rexha sërish befason me pamjen e saj.
Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këngëtarja Rexha shfaqet mjaft në formë në postimet që publikon, shkruan lajmi net.

E tillë është edhe në këtë të fundit gjersa ka të veshur një fustan të kuq, e padyshim që vëmendje tërheqin të pasmet bombastike.

Një fotografi si kjo, është pëlqyer dhe komentuar nga fansat e shumtë të këngëtares seksi, e cila mahnit me paraqitjet unike.

Theksojmë se në llogarinë personale Instagram, Rexha është e ndjekur nga më shumë se 4 milion njerëz.

Këngën e fundit “Girls” e kanë publikuar para disa orëve me videopklip ndërsa së shpejti lanson edhe albumin “Expectations”. /Lajmi.net/

Loading...