Këngëtarja e njohur botërore me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha komentohet jo vetëm për muzikën që bën por edhe për paraqitjet e saj

E mbrëmë nuk kishte se si të mungonte në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2018”.

Jo vetëm stilit të veçantë në muzikë, por ajo e ka treguar gjithmonë se një rëndësi të madhe i kushton dhe stilit të veshjes.

E veshur me fustan të kuq, i cili më së miri i tregon gjoksin gjigant, Bebe shkëlqeu si gjithmonë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Bebe Rexha shpesh na mahnitë me parqitjet e saj.

Oscars dinner @vanityfair @applemusic (Of Course I’m eating)

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on