Befason këngëtarja shqiptare: Jam e virgjër në vesh

Këngëtarja Samanta Karavella është një ndër artistet më të dashura për publikun.

Krahas jetës profesionale, këngëtarja shumë herë është komentuar edhe për jetën private, shkruan lajmi.net.

Samanta ka qenë e ftuar së fundi në “Pop Culture”, ku është pyetur rreth jetës private dhe asaj profesionale.

E kur jemi tek jeta private, këngëtarja u vu në siklet kur është pyetur se a është e virgjër, pasi gjithmonë eviton mundësinë të flitet rreth jetës së saj private.

“Në vesh…” është përgjigjur këngëtarja, e cila në të qeshura tha se jetën private e ruan me fanatizëm.

“Unë i fsheh të dashurit, privatësinë e ruaj me fanatizëm. Duke qenë person publik është e pamundur ta shmangësh, por jeta ime është jeta ime dhe nuk dua ta ndaj me të tjerët”, ka deklaruar Samanta. /Lajmi.net/

Loading...