Portieri i Kombëtares shqiptare dhe i Atalantas, Etrit Berisha duke festuar bashkë me tifozët kualifikimin e ekipit të tyre në gjysmëfinale të kupës, pasi eliminuan Napolin e Hysajt 2-1, si mysafirë.

“Festë e mrekullushme nga tifozët më të mirë. Pasion i madh për këtë ekip. ForcaAtalanta”, shkruan Berisha në fan pagen e tij në rrjetin social facebook./lajm

Loading...