Format trupore të këngëtares nga Shkupi, Big Mama po përfliten mjaft shumë.

Kjo ngase, me zvogëlimin e lukthit ajo ka arritur të rikthehet në top formë sa që tanimë ju lë pa ‘fjalë’, shkruan lajmi net.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, Mama publikon fotografi e së fundmi edhe fotosesione mjaft të ‘zjarrta’.

Kështu shfaqet edhe në këtë që ndau me ndjekësit në Instagram, gjersa duket e mrekullueshme e veshur në të kuqe.

Një fizik i mrekullueshëm si ky i Big Mamës po pëlqehet edhe nga fansat dhe njerëzit e shumtë që e përkrahin atë. /Lajmi.net/

Loading...