Intervista

Bexheti: Shkëndija do ta fitoj Vardarin, sepse i ka “Ballistët” (Video)

Kryetari i KF Shkëndija, Abdulmenaf Bexheti ka dhënë një intervistë për “Lajm Tv”, ku në theks të vecant ka qenë derbi dhe pritjet kundër Vardarit të dielën në Tetovë. Ai ka thënë se Ballistët në këtë ndeshje do të jenë lojtari i 12-të i Shkëndijës. Gjatë intervistës ai ka zbuluar edhe risi të shumta që kanë ndodhur ditëve të fundit në klubin e tyre, intervistën e plotë ndiqeni në këtë link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top