Ka hequr shumë kile.
E tani, Big Mama ka se çka t’u tregojë ndjekësve të saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një imazh në Instagram ku shihet me një fustan të shkurtë, pranë detit.

Duke nxjerrë këmbët seksi, Bigu duket mjaft seksi dhe joshëse./Lajmi.net/

Loading...