Big Mama po shijon çdo moment të ditëve të nxehta të Majit.

Por ato momente po i ndanë edhe me ndjekësit e saj në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net

Së fundmi nga Turqia, Bigi, e ka publikuar një foto në të cilën duket seksi në bikini duke marrë rreze dielli.

Pas heqjes së kilogramëve të tepërt Bigit jo vetëm që i janë shtuar rastet dhe po e ngacmojnë më shumë meshkujt por është bëri edhe emri më i komentuar në media./Lajmi.net/