LifeStyle

Binjaket ruse kërkojnë burrë të përbashkët (FOTO)

rus_1506537052-5437083

Dy motra binjake ruse kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por ato nuk kanë ndërmend që të ndahen nga njëra tjetra dhe për këtë arsye kanë vendosur që edhe të marrin të njëjtin burrë.

Por ky i fundit duhet të plotësojë një kusht jetik për t’u martuar me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva, të jetë jashtëzakonisht i pasur. 22-vjeçaret, të cilat vijojnë shkollimin në Universitet, janë të famshme në qytetin e tyre të lindjes, Kazan, në Rusinë qendrore, ku njihen për blogun e tyre të modës, ku pozojnë foto jo pak provokuese.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/fun/binjaket-ruse-kerkojne-burre-te-perbashket-439961/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

To Top