VIDEO/FUN

‘Bisha’ e Mercedesit bllokohet në borë

Mposhtet-foto-780x439-768x432

Një ndër makinat më të preferuara të personave që dëshirojnë luks dhe rehati do habiten me disa pamje të Mercedes G63 6X6 që qarkullojnë në rrjete sociale.

Koleksionuesi Greg B tentoi të provonte nëse kjo makinë ia del në alpet italiane, të cilat janë të mbuluara me borë.

Nëpërmjet fotografive të postuara në Instagram, ai tregoi se rrotat e fuqishme që ka kjo makinë nuk e ndihmuan aspak në lëvizje.

Duket se eskavatori ka shkuar për të marrë makinën, e cila kishte mbetur e bllokuar në mes të dëborës.

Panzer down! & this happened… not even the #SnowCat… #Cortina

A post shared by Greg B. ⚫️🔵 (@gregb.23) on

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top