Blerim Destani pozon me një tjetër orë të shtrenjtë, vlera e saj shkon…
Autori: Lajmi.net Entertainment, ShowBiz18:50, 28 February 2018

Blerim Destani vazhdimisht është parë duke mbajtur në dorë, ora të shtrenjta të brendeve më të njohura në botë.
Padyshim duke qenë një ndër personat më të famshëm në Shqipëri, natyrisht pëlqen luksin dhe aksesorët e shtrenjtë.

Aktori shqiptar me famë botërore, së fundmi ka pozuar sërish me një orë të shtrenjtë. Sipas faqes “WhatTheyWering”, në Instagram, vlera e orës së Blerimit është 65 mijë euro.

asdfl.PNG

Bëhet fjalë për orën e brandit “Patek Philippe” nga koleksioni “Rose Gold Nautilus 5980/1R-001”. Një brand shumë i njohur dhe i shtrenjtë gjithashtu.

blerimi_whatch.jpg

Loading...