Moderatorja adhuruese e flaktë e ëmbëlsirave

Moderatorja e njohur e lajmeve Blerina Neziri  ishte e ftuar në emisionin “Diçka po zihet” në RTV21.

Ajo për këtë emision ka përgatitur Cheescake apo siç tha ajo në gjuhën shqipe torte djathi me mjedra, torte kjo që është e shëndetshme për organizmin e njeriut, shkruan rtv21.tv

Gjatë këtij emsioni ajo, ka zbuluar se është adhuruese e flaktë e ëmbëlsirave.

Këtë torte Blerina  e konsideron si një “shpëtimtare” për ata që janë në punë pasi që ajo pregaditet shume shpejt, dhe sipas saj ajo është shumë e shëndetshme.

Gjatë përgatitjes së tortës moderatorja ka folur edhe për vetit e mira që i ka mjedra si frut, dhe që njerëzit duhet përdorur atë më shumë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon në linkun më poshtë./21Media