Boban Milevski, trajneri Shpresave të Maqedonisë në futboll vazhdon të besoj në djemtë e tij, duke thënë se ata dinë të përballojnë presionin kur të luajnë ndaj një kundërshtari kualitativ dhe këtë e kanë dëshmuar edhe në dhjetë ndeshje kualifikuese, sidomos në dy ndeshjet me Francën. Sipas tij, përballja e parë në europian është më e vështira dhe më e rëndësishmja, e në këtë rast Spanja me të cilët luajmë në ndeshjen e parë. Ndiqeni të plotë intervistën me selektorin e U21 të Maqedonisë, Boban Milevski./LajmTV

 

Loading...