Brenda një viti Cristiano Ronaldo është bërë baba tre herë, duke mirëpritur në jetë dy vajza dhe një djalë. Dy muaj më parë erdhën në jetë binjakët e tij, një vajzë dhe një djalë, të cilët u sollën në jetë nga një nënë surrogate, e ndërsa pak javë më parë modelja Georgina lindi vajzën e tyre.47338B8800000578-5165819-Caring_Georgina_revealed_the_footballer_had_even_organised_a_sur-a-21_1512959484141

Në rrjete sociale bukuroshja brune ka bërë publike disa foto të të bijës, ndërsa pak më parë ka postuar edhe një foto me portretin familjarë të tyre.

477218E800000578-5193719-One_big_happy_family_Cristiano_has_expanded_his_brood_by_three_i-a-13_1513677323714

Në ketë foto shihet Cristiano duke mbajtur të bijën dy-muajshe, djali i tij 7-vjeçar duke mbajtur vëllain e vogël, dhe Georgina me vajzën.

47338C0100000578-0-image-a-345_151295203907147338C9200000578-0-image-a-329_151295165448447338DA100000578-0-image-a-333_151295178053047338C0500000578-5165819-Family_man_While_the_duo_have_only_been_dating_for_one_year_Rona-a-348_1512952121562

Loading...