Dy bukuroshet e futbollit shqiptar kanë qenë prezente në miqësoren e zhvilluar mes Kosovës dhe Shqipërisë në kuadër të kualifikimit të kuqezinjëve në Europian.

Drejtoresha e Marrëdhënieve me Publikun në FSHF, Jona Dervishi dhe Merita Morina, sekretare teknike në Federatën e Futbollit të Kosovës, të dyja sëbashku kanë shkrepur një fotot në mbrëmjen e organizuar para miqësores.

Foto të cilën Jona e ka publikuar në profilin e saj në “Facebook”.

“Me sekretaren simpatike të Fedetarës së Futbollit të Kosovës”-shkruan ajo.

 

Loading...