Ju mund të mendoni se lodra për fëmijë Paddington Bear ishte eksporti më i mirë nga Peruja.

Por ai nuk është edhe më i miri i zhveshur. Në Rusi ka udhëtuar edhe Nissu Cauti, e njohur si “e dashura” e ekipit të Perusë.

Kamerat televizive kanë kapur momente të veçanta të modeles, ku nuk munguan as provokimet e bukuroshes.

Ajo shihet duke ekspozuar gjoksin dhe belin ndërsa në një çast mbulon thithat e gjinjve me duar.

Pas hapjes së grupit C, Peru kundër Danimarkës të shtunën në mbrëmje, Nissu do të shpresojë të zhvishet kundër Francës të enjten e ardhshme dhe Australisë të martën, më 26 qershor.

Ajo tashmë është zhveshur lakuriq me rastin e kualifikimit në Kupën e Botës duke sjell poza joshëse.

Ndryshe, Peru ka pësuar humbje në takimin e parë me rezultat 1-0 kundër danezëve. /Telegrafi/

Loading...