Sport

Caktohen arbitrat e javës së 34-të

Federata e futbollit të Maqedonisë (FFM) ka caktuar arbitrat, që do të jenë pjesë e javës së 34-të në LPFM.

Në ndeshjen derbi në Tetovë mes Shkëndijës dhe Rabotnickit drejtësinë do ta ndaj Dejan Jakimovski, kurse Marjan Gocevski do të paraqitet në “Telekom Arena” në ndeshjen Vardar-Renova.
Dimitar Meckarovski do të drejtoj përballjen në Cair, Shkupi-Bregallnica, kurse Stojance Stojanov do të udhëtoj në Prilep në takimin Pobeda-Makedonija GJP, kurse faton Mustafi do të ndaj drejtësinë në Kratovë në sfidën Sileks-Pelisteri./lajm

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top