ShowBiz

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Video)

2po 2

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme.

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express.

Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve që ka publikuar në llogarinë e tij në Instastory.

“Ulu”, titullohet kënga më e re nga dyshja e njohur. Teksi dhe melodia janë realizuar nga vetë reperët, ndërsa beati nga B.O Beats.

Sigurisht ky projekt do të jetë njëri nga hitet e shumta që bën bashkë dajë e nip./Gazeta Express/

To Top