ShowBiz

Capital T dhe Mc Kresha publikojnë këngën “Numra” (Video)

screenshot-2_1512577061-4846849

Duket se viti nuk ka përfunduar për reperët sa i përket sjelljes së projekteve të reja muzikore.

Para pak minutash, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Numra”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin e shumë pëlqyer Mc Kresha.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge janë përkujdesur vetë artistët.

“Numra”, është pjesë e albumit më të ri ti të Capital T të cilin e ka titulluar “Winter is Here”.

Rikujtojmë, se ky projekt nuk është bashkëpunimi i tyre i parë, pasi që dyshja i kanë edhe disa këngë të tjera së bashku, siç janë: “Paret vin N’fund T’mujit”, “Ballin”.

Për më shumë dëgjojeni këngën.

To Top