0 C
Skopje
Wednesday, February 20, 2019
Home FATURED

FATURED

Eco Guerilla: Ne nuk u besojmë premtimeve të Jugohromit dhe të...

Lidhur me reagimin e Jugohromit sot, duam ta njoftojmë opinionin edhe një herë se Eco Guerilla të dhënat për nivelin e ndotjes në Tetovë...

Nis “screeningu-u”, Han sot zbret në Shkup

Eurokomisari për zgjerim i BE-së, Johannes Hahn sot paradite mbërrin në Shkup për të futur në shina fazën përgatitore, në kuadër të hapjes së...

LSDM: Është rritur numri i zbulimeve dhe zbardhjeve të rasteve në...

Faktet i përgënjeshtron gënjeshtrat e OBRM-PDUKM-së. Policia punon në mënyrë profesionale, numri i rasteve të zbuluara dhe të ndriçuara është rritur. Ky është qëndrimi...

OPINIONE