Home ShowBiz

ShowBiz

Arrestohet reperi Action Bronson, ndezi marihuanën në skenë

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson sonte është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar...

Se sa do të qëndrojë në politikë Hashim Thaçi, tregon Burdushi

Hyseri Peqani i njohur si Burdushi ka parashikuar të ardhmen politike të presidentit Hashim Thaçi. Thotë se koha e tij në politikë nuk është e...

Modelja shqiptare lë kokrrën e namit në det, filmohet duke kryer...

Supermodelja shqiptare shumë e ndjekur në “Instagram”, Emina Çunmulaj njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe këtë e ka treguar edhe me videon...

Me fustan të shkurtë vezullues, kështu ekspozon të pasmet “Xhakarta”

Emri i saj qarkullon çdo ditë në shtypin rozë. Arta Elezaj, e njohu me rolin e “Xhakartës” tashmë po gëzon një famë të konsiderueshme falë...

Bebe Rexha ndan disa momente të veçanta me babain: Dua të...

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha kësaj radhe ka publikuar disa fotografi me babain. Në llogarinë personale, Instagram ajo ndau disa fotografi me ndjekësit teksa shfaqet pranë...

Publikoi këngën e re, Tuna me mesazh të fuqishëm për femrat...

"Chonga", është kënga më e re e Tunës. Ajo bëri rikthimin e fuqishëm pas dy viteve me këtë këngë e cila vjen mjaft e veçantë...

Bella Hadid shfaq gjoksin fantastik: Djema më mungoni!

Supermodelja që shquhet për shtatin e lartë dhe natyralitetin, vjen më atraktive se kurrë.   Ndryshe nga paraqitjet e saj në sfilata, Bella Hadid kësaj radhe...

Fjolla Morina atraktive në të kuqe, vë në pah gjoksin (Foto)

Fjolla Morina është emër shumë i lakuar në shtypin rozë. Këngëtarja është goxha aktive me koncerte në këtë sezonë, por nuk lë pas as kujdesin...

Sukseset për Luana Vjollcën nuk kanë të ndalur këtë verë

Ka qenë mjaft aktive këtë verë. Fjala është për moderatoren dhe këngëtaren shqiptare, Luana Vjollcën e cila këtë vit po korr suksese të mëdha, shkruan...

E dashura e Ronaldos nis të mësojë italisht, ja fjalët e...

Me ardhjen e Cristiano Ronaldos në Torino tre Juventusi, edhe bashkëshortes së tij i duhet të përshtatet me këtë ndryshim, pasi ka filluar të...

Elvana duke treguar fustanin rrëzohet (VIDEO)

Elvana Gjata kohën e fundit është shumë aktive me këngë dhe koncerte. Ajo kujdeset që përmes rrjeteve sociale vazhdimisht të sjell pamje nga çdo vend...

Vajza e Majlinda Bregut më seksi se kurrë me bikini!

Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu. Por bukuroshja Kejda Ajazi mahnit në rrjete sociale përmes formave të...

Rozana me pozë nga plazhi, provokon me këmbët

Edhe për Rozana Radin kanë filluar pushimet. Këtë gjë e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në...

Ngjashmëri e hatashme: Kolinda dhe Shyhrete Behluli sikur të jenë motra...

Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviq ishte ndër fytyrat më të popullarizuara të kampionatit botëror në Rusi, duke lënë pas vete edhe futbollistë shumë të...

Kjo video e Emily ‘ndez’ rrjetin, vë në pah format trupore

Emily Ratajkowski është njëra nga modelet më seksi. Ajo tenton çdoherë të rrëmbejë vëmendjen e shtypit rozë me postimin e imazheve të njëpasnjëshme që publikon,...

Ledri Vula falenderon për mirënjohjen dhe mikpritjen kryetaren e Tetovës

Rap këngëtari i njohur kosovar Ledri Vula sonte pritet të performojë në sheshin Iliria në Tetovë në kuadër organizimit të Verës Kulturore Tetovare në...

Elene Foureira me imazhin më të nxehtë ndonjëherë

Eleni Foureira është këngëtarja shqiptare që po arrin famë të madhe në Greqi. Këto ditë, Eleni ka mbajtur koncert madhështor nënë sheshin Skënderbej të Tiranës. Pas...

Pas sutjenave në Gjakovë, fanset heqin ‘brekët’ dhe ia hedhin Ledrit...

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula është shumë i angazhuar me koncerte anë e mbanë trevave shqiptare. Në shumë prej tyre ai duket se...

Unikkatil jep lajmin e madh për fansat e tij

Unikkatil pritet ta lansoi sot këngën e tij më të re. Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes llogarisë së tij Instagram. Kënga...

Era publikon foto nga Egjipti, vijat e saj trupore çmendin fansat

Pasi lansoi këngën, Era po shijon pushimet në një vend magjik Kjo verë për Era Istrefin ka qenë mjaft produktive, vetëm para dy ditësh...

‘Çmendet’ BabyGee, hip mbi frigoriferët e një marketi dhe …

Njihet si një vajzë paksa e rebeluar. Këtë na e thotë vetë BabyGee nëpërmjet publikimit të fotografive dhe videove të ndryshme të cilat i hedh...

Françeska Jaçe ‘përvëlon’ me foton e fundit: Gati për disa aventura

Françeska Jaçe nuk ndalon së provokuari nëpërmjet imazheve. Në disa të tilla të publikuara ditë më parë ajo dukej tejet joshëse mirëpo me një të...

FOTO/ Harrojeni Kolindën, kryeministrja e Perusë është super femër

Të drejtosh një shtet nuk është aspak e thjeshtë. Zotësia dhe inteligjenca është ajo që e bën një lider të fuqishëm, por ndonjëherë ka edhe...

Çmendet modelja serbe, selfie me babanë e vdekur

Një modele nga Serbia ka irrituar rrjetet sociale, duke postuar një ‘selfie’ me trupin e babait të saj të vdekur në një spital, pas...

Fotografi e rrallë e Mimoza Shkodrës! Nuk njihet (FOTO)

Mimoza Shkodra është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore shqiptare e që ka sjell...

Rina Balaj tregon gjoksin bombastik, i ka dy fjalë për të...

Reperja Rina Balaj kësaj here ka provokuar keq. Në një foto të realizuar në veturë ajo e ka treguar gjoksi bombastik, shkruan lajmi.net ”Nuk duhet ta...

Beatrix Ramosaj ia ‘merr’ ëmbëlsinë shalqinit! Joshëse sa më ska në...

Beatrix Ramosaj duket tejet joshëse në foton e fundit që e ka postuar në Instagram. Ajo në fakt ia ka marrë ëmbëlsinë shalqinit që ka...

Graniti dhe Leonita gjysmë të zhveshur në plazh, ja si e...

Granit dhe Leonita Xhaka po shijojnë pjesën më të mirë të vitit në një vend tejet luksoze. Çifti i pasur nga këto pushime të shtrenjta...

Me video provokuese modelja shqiptare ia uron ditëlindjen Afërdita Dreshajt

Xhesika Berberi është një nga modelet më simpatike shqiptare. Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po e...

Rita Ora ju mahnit me këto poza provokuese nga Barcelona

Pas angazhimeve të shumta këngëtarja shqiptare, Rita Ora gjen kohë edhe për veten. Duke qenë se ka një numër të madh të koncerteve anembanë botës...

Publikohet një FOTO e rrallë e Sabri Fejzullahut me Titon

Në rrjetet sociale, është publikuar një foto e vitit 1979, ku shihen artistët e Kosovës në takim me ish-presidentin e Jugosllavisë, Josip Broz Titon...

​ Nora “djeg” instagramin me foto seksi

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret me linjat më seksi. Këtë ajo e ka dëshmuar çdo herë në videoklipet dhe fotografitë e saj. Edhe kësaj...

Emisioni i përjavshëm n’Kosovë Show sonte ka transmetuar emisionin e fundit të këtij sezoni televiziv. I ftuar ishte këngëtari Mentor Kurtishi. Ai solli atmosferë dhe...

Kroacia “zbarkon” në Moskë, 7 avionë sjellin 2 mijë tifozë shtesë

Rreth 4 milionë kroatë janë mbledhur sot para televizorit dhe në sheshe për të ndjekur finalen e Botërorit “Rusi 2018”, ku kombëtarja e tyre...

Kejvina Kthjellën kaq seksi nuk e keni parë kurrë /FOTO

U bë e njohur falë shfaqjes së saj televizive në emisionin ‘Xing me Ermalin’. Tani Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentuara shqiptare....

E pyesin çfarë numri e ke gjoksin, Iva Aliko tregon të...

Është një nga vajzat më të përfolura të showbizz-it dhe kjo pasi gëzon disa asete për të cilat jo vetëm meshkujt i adhurojnë por...

Këngëtarja shqiptare tregon se a janë më të mirë në shtrat...

Së fundmi Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku i është dashur tu përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme Ashtu...

Në kulmin e lumturisë, Mimoza çaste të bukura me Seldin

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri në estradë. Ata e kishin mbajtur të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, ndërsa...

Oriola Marashi si një sirenë, e shtrirë buzë detit /FOTO

Një video me kolegët repistë, duke dredhur hashash, apo super e nxehtë buzë detit dhe të gjithë sytë janë tek ajo. Bëhet fjalë për modelen...

Françeska vë në plan të parë të pasmet ‘bombastike’ /FOTO

Françeska Jaçe si gjithnjë vjen me fotografi provokuese. Ish banorja e Big Brother Albania vjen me një pozë të ‘nxehtë’ teksa shihet duke darkuar,...

Sa para fiton Enca nga Instagrami? Këngëtarja jep përgjigjen, duke thumbuar...

Në vendin tonë këngëtarja Enca Haxhia mbahet si “mbretëresha” e rrjetit social “Instagram” pasi është shqiptarja me më shumë ndjekës. Ajo numëron gati 2...

Milioneri shqiptar i jep fund beqarisë, ‘martesa’ e çuditshme e tij

Fatmir Hysenbelliu është njëri nga djemtë më të përfolur në shoubizin shqiptar. Duke qenë se ka të hapur profilin e tij në Instagram, Hysenbelliu tregon...

FOTO/ Rike Roçi nuk përmbahet! Shikoni si e nxjerr gjoksin ‘live’...

Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në çdo dalje. Pas këtij...

Së shpejti dasmë nga Eni Koçi?!

Eni Koçi është njëra nga artistet më të pëlqyera nga publiku. Ajo tash e sa kohë po përflitet për një lidhje dashurie me artistin, Genc...

E masakrojnë me gërshërë! Gjendet e vdekur këngëtarja e famshme

Ndërron jetë këngëtarja e njohur, e cila është gjetur e therur me gërshërë në shtëpinë e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme aziatike...

Rita Ora e kall Kroacinë: Uron fitoren me flamurin e Kosovës

Rita Ora ka nisur turin e saj të koncerteve. Ajo gjendet në Kroaci, ku pas disa ditëve të pushimit që i ka kaluar në...

Kjo është, femra më bombastike e kësaj vere. Ja 20 foto...

Ajo është bërë e famshme falë bukurisë së saj - dhe të pasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka. Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos...

A ju besohet se kjo këngetare super-bombë i ka 40 v.?

Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40 në maksimum, në Londër dhe Mikonos. Këngëtarja me famë botërore ka ndarë në profilin e...

Habit striptisja serbe, bën shqiponjën me duar në mes të emisionit...

Një striptiste nga Beogradi me emrin Sandra, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “KafeIN”, ku me një maskë veshur në fytyrë,...

FOTO ‘hot’/ Këngëtarja shqiptare publikon foto nga vaska dhe ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri javën e kaluar shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri “Fuego”. Kjo këngë u prit mirë nga...

FOTO/ Habit striptisja serbe, bën shqiponjën me duar në mes të...

Një striptiste nga Beogradi me emrin Sandra, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “KafeIN”, ku me një maskë veshur në fytyrë,...

Më të lumtur se kurrë! Granit Xhaka dhe Leonita shfaqen tejet...

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj janë një nga çiftet më të dashura për publikun. Duke qenë se ende jemi në Kampionat Botëror,...

E gjithë vëmendja te Bella Hadid, vjen me poza ‘përvëluese’

Modelja me famë botërore, Bella Hadid befason me pamjen e saj. Ajo këtë javë është shfaqur në Malibu teksa tregon fizikun mëse të përkyer në...

FOTO/ Modelja iraniane i tërbon të gjithë, gruan larg kur ti...

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram. Bukuroshja që një kohë po ndërton edhe...

Balerina shqiptare nuk ndalet, sërish me lëvizje.. (FOTO)

Klaudia Pepa është bërë tejet e komentuar në rrjete sociale. Ajo tashmë për të gjithë njihet si balerina shqiptare e cila nuk ndalet së provokuari...

Miss Bum Bum: Nëse kjo Kombëtare e fiton Botërorim, unë do...

Ajo e ka shoqëruar foton me mbishkrimin: “Nëse Anglia shkon në finale, premtoj një foto ku do ta heq flamurin”. Në Botërorin “Rusi 2018” ka...

Andrra Destani si një kukull e gjallë në këto fotografi! (FOTO)

Është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Sinan Hoxha, e vëmendja nuk po iëkn për asnjë çast nga ajo, shkruan Kosovarja. Andrra Destani, tashmë njihet në...

Aurela Hoxha nxjerr të pasmet shpërthyese (FOTO)

Aurela Hoxha shquhet si njëra ndër modelet më joshëse shqiptare. Ajo lirshëm mund të thuhet se kur publikon imazhe në rrjete sociale, çmend ndjekësit teksa...

Shokon Shyrete Behluli: Kurrë ma keq s’kam këndu se në këtë...

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka thënë se asnjëherë s’ka kënduar më keq se në dasmën e djalit të saj, Kushtrimit me Leartën. Duke folur për dasmat...

Anxhela Martini ndan momente të ëmbla romantike me bashkëshortin!

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa video ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos. Ajo ka ndarë me...

Këngëtarja shqiptare filmohet ‘e zhveshur’, duke parë ndeshjen Angli-Kolumbi (VIDEO)

Morena Taraku pa dyshim është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë. Këngëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postuar një video, ku...

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e...

Çfarë mund të jetë më patriotike për amerikanët sesa të qesin diku një flamur të Shteteve të Bashkuara, ose të lëshojnë fishekzjarrë më 4...

Seriali ‘Ezel’, ja gabimi i pabesueshëm që u zbulua vite më...

Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më gjerë. Kjo ka...

Historia prekëse e Kallashit: Ku e ka nënën, vëllezërit e motrat?

Përtej shkëlqimit të fustaneve e veshjeve prej kërcimtareje, Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, ka një histori mjaftë prekëse. Ajo është rritur në një...

Ku humbën vithet dhe gjoksi i madh të Eni Koçi? /FOTO

Këngëtarja Eni Koçi mesa duket po kalon ndonjë situatë “stresi”. Kjo vihet re në një foto të publikuar së fundmi në lloagarinë e saj...

Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!...

Ajo është një nga aktoret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje të saj. Këtë herë Oltën...

Nëna dhe e bija tregojnë të pasmet seksi

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, ndërsa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale e tashmë edhe si...

Encës i nxjerrin ‘të palarat’ në Instagram! Nuk njihet që është...

Vajzat e showbizit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për daljet e tyre publike, veshjet apo thashethemet rreth lidhjeve sentimentale. Enca Haxhia është një ndër...

Inati mes Morena Tarakut dhe miliarderit iranian vetëm shtohet, ja çfarë...

Lidhja mes Morena Tarakut dhe miliarderit Sasha Sobhani ka qenë një ndër më të komentuarat kohët e fundit. Dedikimit e Sashës për Morenën dhe mbështetja...

VIDEO/ Pasi bëri shqiponjën, Van Damme ‘kërcen’ këngën ‘Toto’ të Noizyt

Ai është një aktor legjendar dhe tepër i pëlqyer nga shqiptarët, madje ka edhe fansa të zjarrtë! Pak ditë më parë rrëmbeu vëmendjen e të...

Noizy kap detajin dhe ”tallet” me Dafina Zeqirin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. “Fuego” titullohet kënga e saj...

Gjyshja më seksi në botë: Mbani frymën kur t’i shikoni fotot...

Alice Vazquez është prova e gjallë se mosha është vetëm një numër. Kur del me vajzën e saj, njerëzit mendojnë se janë motra, kështu...

Këngëtari serb bën simbolin e shqiponjës, nuk ndalen kërcënimet

Simboli i shqiponjës dy krenare i bërë nga futbollistët shqiptarë në Zvicër, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka ‘trembur’ mediat beogradase. Rasti i fundit ishte...

Jo vetëm puthje në buzë, por Bleona i plotësoi edhe një...

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e fuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit mbrëmjen e djeshme. Teksa foli mjaftë shumë lidhur me...

Kjo është bukuroshja nga Drenasi u shpall “Miss Universe Kosova 2018”

Dje është mbajtur, "Miss Universe Kosova 2018". Fituese e këtij spektakli madhështor është shpallur vajza nga Drenasi, Rreze Dautaj, shkruan lajmi net. Ajo jeton në Suedi,...

Të zhveshur dhe të shtrirë në shtrat, Mozzik publikon foto intime...

Mozzik dhe Loredana Zefi janë bërë kryefjala e mediave ditëve të fundit, për shkak të lajmit të shtatzënisë së Loredanës, e cila u fotografua...

Ja kush është tifozja seksi ruse që po çmend rrjetin (FOTO)

Anna Chernova, e njohur në rrjete sociale si Anella Miller është një modele ruse që merr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj....

Bleona-Çanit: Nëse nuk do ishe i martuar do ishe i zgjedhuri...

Dihet tashmë që Bleona Qereti është ndër këngëtaret shqiptaret më pa komplekse. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv...

Rita Ora shfaqet super seksi në këtë video, ekspozon gjoksin pa...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto javë ka mbajtur turin e saj të koncerteve nëpër Evropë. Ajo është shumë e pëlqyer nga fansat...

Brenda dasmës magjike të Afërdita Dreshaj, vallëzim shqip e lule ngado

Afërdita Dreshaj më në fund i dha jetë një dasme të përfolur aq shumë mediatikisht. Pas një feste të çmendur beqarie dhe një “paradasme”...

E mbuluar vetëm nga rëra, Bella vjen si peshk (Foto)

Ajo është një nga femrat më të kërkuara në botën e modës. Supermodelja Bella Hadid nuk mungon asnjëherë në sfiltat prestigjioze, madje ajo është imazh...

Një ‘peshk’ si Kida, seksi në bikini e zhytur në det

Së fundmi e ka publikuar një të tillë në të cilën duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net E veshur me bikini ku ka treguar linjat seksi,...

Noizy fiton një shumë të madhe parash në baste, qëllon disa...

Noizy i cili njihet edhe si fans i futbollitnëpërmjet llogarisë së tij në Instagram ka treguar se ka qëlluar pesë nga gjashtë bastet e...

Rovena Stefa publikon foto me të brendshme në dhomën e gjumit

Duket se një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, për momentin ndodhet jashtë shtetit. Flasim për këngëtaren Rovena Stefa autore e shumë hiteve,...

Rita rrezikon t’i zbulojë pjesët intime në publik, era i ngre...

Rita Ora është këngëtarja që për asnjë minut nuk pushon nga angazhimet në muzikë. Ajo është vazhdimisht aktive në udhëtime nëpër vende të ndryshme të botës,...

Olta Gixhari pozon me këmbë të zbuluara, por celuliti i saj...

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Olta Gixhari nuk munguan asnjëherë në faqet e mediave rozë, madje ajo shquhet për linjat trupore. Aktorja...

Modelja shqiptare që pozon tërësisht lakuriq, kërkon të martohet me Xherdan...

Ndeshja e zhvilluar mbrëmë ndërmjet Serbisë dhe Zvicrës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rëndësi të madhe padyshim se kishte për popullin shqiptarë, pasi katër lojtarë...

Enca Haxhia nxjerr komplet gjoksin, këtë gjë nuk e dinit për...

Enca Haxhia është një nga femrat më të përfolura në shoubizin shqiptarë. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Enca publikon foto dhe video...

Geta Beqa nuk ndalet! Kështu ushtron ajo teksa ekspozon të pasmet…(VIDEO)

Është ndër ato femra që po na bën krenarë nëpër botë. Geta Beqa po vazhdon të na mahnitë me paraqitjet e saj, e cila njëkohësisht...

Po vjen ‘bomba’ e radhës nga “Babastars”, Majk duet me Ghetto...

Ata brenda një periudhe të shkurtër kanë realizuar disa bashkëpunime, por nuk janë ndalur me kaq, shkruan lajmi.net. Përmes një fotografie të postuar në rrjete...

Pajtesa një nuse për qejfi, ja si i rri e zbukuruar...

Fiona Gllavica është emri i aktores së bukur të serialit ‘Çka ka shpija’. ‘Pajtesa’ ka fituar simpatinë e publikut kosovar me këtë rol dhe padyshim...

Remzia me bashkëshortin në pushime, nuk do ta besoni cilin vend...

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore, duke bërë një atmosferë që mbahet mend. Krahas angazhimeve të shumta, natyrisht se ndanë...

Vajza e pronarëve të RTV21, Parta Kelmendi martohet me gazetarin Fatmir...

Vajza e pronarëve të RTV21, Afërdita Saraçini – Kelmendi dhe Florin Kelmendi, Parta, i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me gazetarin Fatmir...

Aurela Hoxha ‘nxejrrë’ gjoksin në mes të rrugës

Një nga femrat shqiptare më së të përfolura në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale është edhe modelja dhe blogerja Aurela Hoxha. Ajo krahas...

Mbahuni fort para se të shikoni këtë fotografi provokuese të Morena...

Morena Taraku cilësohet si një nga femrat më seksi të estradës. Ajo shquhet për format trupore bombastike për çka bën mediat të shkruajnë për të,...

Besojeni ose jo, ky është trupi perfekt i Big Mamës! (FOTO)

Format trupore të këngëtares nga Shkupi, Big Mama po përfliten mjaft shumë. Kjo ngase, me zvogëlimin e lukthit ajo ka arritur të rikthehet në top...

Dua Lipa e rrethuar nga fansat! Shfaqet pa të brendshme (FOTO)

Dua Lipa vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë. Ajo tash e sa kohë ka filluar turneun e saj anembanë botës, performancat e së...

Rita Ora shkëlqen në New York, ja pamja e saj seksi...

Rita Ora është e njohur për stilin e saj unik. Por këngëtarja me origjinë shqiptare ka imituar aktoren ikonë të viteve 1950, Marilyn Monroe....

Zjarrfikësja më seksi në botë! Ajo nuk e shuan, por jua...

Norvegjezja Gunn Narten u bë një ndjesi në internet pas përdoruesve të Instagram, pasuar nga lajmet kryesore, ku e kurorëzuan atë zjarrfikësin më të...

Alba Hoxha ngre këmbën për të prezantuar parashikimin e motit! (VIDEO)

Alba Hoxha është prezantuese e motit në TVKLAN dhe ditën e sotme ka publikuar një video ku shfaqet duke parashikuar motin, mirëpo në një...

Kida “përvëluese” direkt nga riviera turke (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida po shijon pushimet e saj luksoze në rivierën turke. Këtë e shohim përmes postimeve të Kidës në llogarinë e saj...

Kallashi edhe në mediet ndërkombëtare (FOTO)

Emri i saj nuk pushon asnjëherë së përmenduri në mediet rozë. Donjeta Kosumi, e njohur për publiku ne gjerë si Kallashi ka arritur tashmë që...

Kim sërish veç me të brendshme ‘selfie’ para pasqyrës

Nuk është hera e parë kur Kim Kardashian pozon e zhveshur para pasqyrës. Ajo pothuajse në çdo paraqitje të saj rrëmben vëmendjen e publikut gjersa...

Bukuroshja që tërhoqi vëmendjen në botëror: Ajo njihet edhe si “e...

Ju mund të mendoni se lodra për fëmijë Paddington Bear ishte eksporti më i mirë nga Peruja. Por ai nuk është edhe më i miri...

Jam dashnorja jote! Shpërthen moderatorja shqiptare!

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos pas thashethemeve për një lidhje të mundshme me kantautorin...

Françeska provokative çon këmbën në veturë: Dua të udhëtoj me ty

Françeska Jaçe po vazhdon me provokimet. Këtë më së shumti e bën nëpërmjet publikimit të disa fotografive në llogarinë e saj në Instagram aty ku...

Kida vjen në një pozë atraktive nga Turqia

Pas angazhimeve të shumta Kida ka zgjedhur ca ditë pushimi në Turqi. Dhe tani këngëtarja e njohur vjen në një pozë atraktive nga pushimet e...

Çiljeta e ka zvogëluar gjoksin dhe tani Ingrid Gjoni ia ka...

Ingrid Gjoni sapo e bëri edhe më të nxehtë Kjo pas publikimit të një fotografie në Instagram, në të cilën e ka zbuluar gjoksin gjigant,...

A është kjo biondja më e bukur e rrjeteve sociale

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale. Bukuroshja që jeton në Los Anxhelos ka realizuar një...

Shkenda bën jetë luksoze! Kështu duket përbrenda vetura e të dashurit...

Këngëtarja Shkenda Dubova njihet që bën një jetë të shtrenjtë. Ajo merret me biznesin e saj privat, ndërsa muzikën e ka më shumë si hobi,...

Gazetari i zbulon sekretin Kejvina Kthellës: Nuk vesh të brendshme

Provokuese dhe plot sharm, ajo mbetet një nga vajzat më interesante të showbiz-it shqiptar. Përtej rolit të saj interesant, në emisonin e “Xing” me...

JLo ju ‘çmend’ në këtë video, falënderon fansat për përkrahjen (VIDEO)

Jennifer Lopez thjesht ju 'çmend' me paraqitjet e saj. Ajo edhe pse ka 48 vite lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen me këtë veshje transparente! (FOTO)

e është njëra nga nënat më seksi të estradës, Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë pothuajse çdo ditë. Posaqërisht, në këtë klipin e fundit me Mixey...

Vajza e Albërie Hadërgjonajt që në mëngjes tregon format trupore! (FOTO)

Si e ëma ashtu edhe e bija shquhen për format trupore bombastike të cilat nuk hezitojnë t’i shfaqin edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi...

Klaudia Pepa me lëvizje provokuese në market, shikoni reagimin e qytetarëve...

Klaudia Pepa personifikohet si njëra ndër balerinat më seksi shqiptare. Përpos paraqitjeve të ‘nxehta’ dhe fotografive provokuese që publikon Klaudia kësaj here ka befasuar edhe...

Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju...

Është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës sonë, meqë njihet si e dashura e këngëtarit Blero Muharremi, por edhe falë sharmit të...

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur (FOTO)

Super ylli, Kim Kardashian e ka dëshmuar se është femra më seksi në botë. Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon e që padyshim se...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e...

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje...

Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi

Është emër shumë i dashur për publikun. Dhe tani, Arta Bajrami edhe pse është bërë nënë e tre fëmijëve vazhdon të ketë një fizik të...

Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara. Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo...

‘Xhakarta’ shfaqet seksi nga plazhi (Foto)

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje...

Roza Lati feston ditëlindjen mes petalesh dhe nudo (VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen. Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme...

Nëse e keni nxehtë, mos i shikoni këto 10 foto të...

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë. Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me...

Rita Ora seksi pa pikë grimi, e djerësitur dhe lodhur nga...

Rita Ora ka qenë shumë e angazhuar me turneun e saj 'Girls'. Mirëpo asnjëherë nuk i ka lënë anash planet e tjera dhe angazhimin maksimal...

Prokovon Armina! Pozon pas dushit përpara pasqyrës!

Ajo është një nga blogeret më të njohura dhe më të preferuara dhe gjithnjë është mjaft aktive në rrjete sociale. Këtë herë blogerja Armina Mevlani...

Kejvina Kthella çmend pushuesit në Sarandë, shfaqet super sexy me bikini...

Ajo ka ndarrë në rrjetet sociale disa foto mjaft sexy. E veshur me bikini Kejvina ka nxjerrë në pah trupin e saj prej modeleje. Velina...

Eleni Foureira ‘djeg’ rrjetin me imazhe nga plazhi (FOTO)

Eleni Foureira është shqiptarja e cila javë më parë përfaqësoi Qipron në "Eurovizion". Ajo është ndër të paktat artiste kënga e së cilës po tregon...

Blero vë në fokus gjoksin shpërthyes të Afronës (FOTO)

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë një nga çiftet më të komentuara në estradë, shkruan Gazeta Blic. Ndarja, ribashkimi i tyre ka bërë që ata...

Sulmohet Linda Morina, lëndohet motra e saj (FOTO+16)

Linda Morina këngëtarja ekstravagante e cila ju ka kushtuar gjitë liderëve politik shqiptarë e ndërkombëtarë këngë, është sulmuar nga persona ende të panjohur. SIpas...

Aurela me lëvizje e veshje provokuese në mes të qytetit (FOTO)

Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Ajo veçmas përfolet për pozat e saj të nxehta, por edhe për jetën luksoze që...

Pas Kejvinës dhe Luana Vjollca pa të brendshme në ‘Xing’

E ftuar në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin këtë të shtunë do të jetë e ftuar moderatorja Luana Vjollca. Nga inserti i shpërndarë në rrjetet sociale...

Ja kush është femra më seksi në planet (FOTO)

Ajo është 25 vjeç dhe ë femra më seksi në planet Kate Upton eshte shpallur femra më e nxehtë në botë sipas revistës Maxim. E cila...

Pak para lindjes, dhuratat për Adelinën nuk kanë të ndalur

Adelina Tahiri është duke na sjell imazhe të reja nga fotosesioni i saj. Fotografi këto mjaft të pëlqyera dhe komentuara nga fansat që artistja ka...

Jennifer Lopez nuk njeh moshë, shfaqet super seksi në festën e...

Jennifer Lopez ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj, të mërkurën mbrëma. Jennifer ka mbushur për 48 vite, kurse festa për këtë...

Dafina Zeqiri vjen sensuale në imazhet e reja

Është një nga artistet më të dashura të estradës shqiptare. Dafina Zeqiri tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,...

Fjolla Morina pranon këtë dhuratë të shtrenjtë

Fjolla Morina është emër goxha i komentuar në titujt rozë. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat përveç se informon për më të...

Premierë: Rikthehet Luana me projektin e verës, e zjarrtë në klipin...

Luana Vjollca ka publikuar projektin e ri të saj të titulluar “Mi dhe flakë mallit tim” me Bujar Qamilin. Superylli televiziv që njihet për performancat...

Françeska Jaçe nuk lë vend as për imagjinatë! E filmon nga...

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe e ka dëshmuar se ka një trup për t'i pasur zili. E këtë fizik të mrekullueshëm nuk heziton të shfaq edhe...

Më në fund! Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin për herë...

Ajo është ndër personalitetet më të diskutuara në shtypin rozë. Adelina Tahiri ka kohë që po shijon ndjenjën e shtatzënisë, e cila po e pret...

Një 44 vjeçare seksi si Kate Moss, ekspozon gjoksin dhe këmbët...

Ajo filloi palestrën në fillim të vitit 2018 dhe rrëfeu se ndihet e qetë në të. Dhe Kate Moss dukej për mrekulli, derisa arriti në...

Joshëse sa më s’ka! Befason Beatrix Ramosaj

Cilësohet të jetë njëra ndër artistet më tërheqëse shqiptare. Është kjo, Beatrix Ramosaj e cila shpesh rrëmben vëmendje nga pozat provokuese që zgjedh të ndajë...

Kështu e “hanë” i dashuri Rita Orën! /FOTO

Dje ka lansuar projektin e ri "Girls". Kwshtu e "hanë" i dashuri Rita Orwn! /FOTO Dhe më pas, Rita Ora bëri bujë në shtypin rozë...

Kështu duket Luana Vjollca në videoklipin e ri

Projektet e veres veç sa kanë filluar. E radhës që e ka paralajmëruar është edhe këngëtarja nga Shqipëria Luana Vjollca, e cila është në përgatitje...

Elita Rudi provokon keq në imazhet e fundit: Diçka e re...

Jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më tërheqëse shqiptare. Elita Rudi shquhet për dukjen e saj atraktive dhe pozat provokuese që nuk ngurron...

PREMIERË: “As ni gotë” publikohet nga Nora Istrefi dhe Mixey (VIDEO)

Kanë lansuar projektin e ri. Nora Istrefi dhe Mixey sapo kanë sjell edhe një hit veror me këngën e tyre të re “As ni gotë”,...

Bebe Rexha shkëlqen me fustan të kuq, ekspozon të pasmet (FOTO)

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Beba Rexha sërish befason me pamjen e saj. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këngëtarja Rexha shfaqet mjaft në...

Këto janë disa nga femrat që do ta zbukurojnë Botërorin

Kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë...

A është kjo femra më bombastike në botë aktualisht?

Ajo ka vërtetuar edhe njëherë se është promovuesja më e mirë e linjës së saj të re të bikini-ve. Demi Rose ka ngritur sërish temperaturat...

Rita Ora kërceu vallen shqiptare, reagon ashpër Gjyste Vulaj dhe e...

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret që ka vite në skenën muzikore. Ajo është përveç këngëve ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe për fotot e...

Albërie Hadërgjonaj vishet aq ngushtë sa i vizatohet çdo pjesë e...

Lirshëm mund të thuhet se është njëra ndër gjyshet më seksi të estradës. Dhe tani, Albërie Hadërgjonaj vazhdon të dëshmojë çdo ditë e më shumë...
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.