Home ShowBiz Page 2

ShowBiz

Kjo është, femra më bombastike e kësaj vere. Ja 20 foto...

Ajo është bërë e famshme falë bukurisë së saj - dhe të pasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka. Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos...

A ju besohet se kjo këngetare super-bombë i ka 40 v.?

Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40 në maksimum, në Londër dhe Mikonos. Këngëtarja me famë botërore ka ndarë në profilin e...

Habit striptisja serbe, bën shqiponjën me duar në mes të emisionit...

Një striptiste nga Beogradi me emrin Sandra, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “KafeIN”, ku me një maskë veshur në fytyrë,...

FOTO ‘hot’/ Këngëtarja shqiptare publikon foto nga vaska dhe ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri javën e kaluar shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri “Fuego”. Kjo këngë u prit mirë nga...

FOTO/ Habit striptisja serbe, bën shqiponjën me duar në mes të...

Një striptiste nga Beogradi me emrin Sandra, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “KafeIN”, ku me një maskë veshur në fytyrë,...

Më të lumtur se kurrë! Granit Xhaka dhe Leonita shfaqen tejet...

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj janë një nga çiftet më të dashura për publikun. Duke qenë se ende jemi në Kampionat Botëror,...

E gjithë vëmendja te Bella Hadid, vjen me poza ‘përvëluese’

Modelja me famë botërore, Bella Hadid befason me pamjen e saj. Ajo këtë javë është shfaqur në Malibu teksa tregon fizikun mëse të përkyer në...

FOTO/ Modelja iraniane i tërbon të gjithë, gruan larg kur ti...

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram. Bukuroshja që një kohë po ndërton edhe...

Balerina shqiptare nuk ndalet, sërish me lëvizje.. (FOTO)

Klaudia Pepa është bërë tejet e komentuar në rrjete sociale. Ajo tashmë për të gjithë njihet si balerina shqiptare e cila nuk ndalet së provokuari...

Miss Bum Bum: Nëse kjo Kombëtare e fiton Botërorim, unë do...

Ajo e ka shoqëruar foton me mbishkrimin: “Nëse Anglia shkon në finale, premtoj një foto ku do ta heq flamurin”. Në Botërorin “Rusi 2018” ka...

Andrra Destani si një kukull e gjallë në këto fotografi! (FOTO)

Është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Sinan Hoxha, e vëmendja nuk po iëkn për asnjë çast nga ajo, shkruan Kosovarja. Andrra Destani, tashmë njihet në...

Aurela Hoxha nxjerr të pasmet shpërthyese (FOTO)

Aurela Hoxha shquhet si njëra ndër modelet më joshëse shqiptare. Ajo lirshëm mund të thuhet se kur publikon imazhe në rrjete sociale, çmend ndjekësit teksa...

Shokon Shyrete Behluli: Kurrë ma keq s’kam këndu se në këtë...

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka thënë se asnjëherë s’ka kënduar më keq se në dasmën e djalit të saj, Kushtrimit me Leartën. Duke folur për dasmat...

Anxhela Martini ndan momente të ëmbla romantike me bashkëshortin!

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa video ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos. Ajo ka ndarë me...

Këngëtarja shqiptare filmohet ‘e zhveshur’, duke parë ndeshjen Angli-Kolumbi (VIDEO)

Morena Taraku pa dyshim është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë. Këngëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postuar një video, ku...

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e...

Çfarë mund të jetë më patriotike për amerikanët sesa të qesin diku një flamur të Shteteve të Bashkuara, ose të lëshojnë fishekzjarrë më 4...

Seriali ‘Ezel’, ja gabimi i pabesueshëm që u zbulua vite më...

Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më gjerë. Kjo ka...

Historia prekëse e Kallashit: Ku e ka nënën, vëllezërit e motrat?

Përtej shkëlqimit të fustaneve e veshjeve prej kërcimtareje, Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, ka një histori mjaftë prekëse. Ajo është rritur në një...

Ku humbën vithet dhe gjoksi i madh të Eni Koçi? /FOTO

Këngëtarja Eni Koçi mesa duket po kalon ndonjë situatë “stresi”. Kjo vihet re në një foto të publikuar së fundmi në lloagarinë e saj...

Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!...

Ajo është një nga aktoret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje të saj. Këtë herë Oltën...

Nëna dhe e bija tregojnë të pasmet seksi

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, ndërsa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale e tashmë edhe si...

Encës i nxjerrin ‘të palarat’ në Instagram! Nuk njihet që është...

Vajzat e showbizit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për daljet e tyre publike, veshjet apo thashethemet rreth lidhjeve sentimentale. Enca Haxhia është një ndër...

Inati mes Morena Tarakut dhe miliarderit iranian vetëm shtohet, ja çfarë...

Lidhja mes Morena Tarakut dhe miliarderit Sasha Sobhani ka qenë një ndër më të komentuarat kohët e fundit. Dedikimit e Sashës për Morenën dhe mbështetja...

VIDEO/ Pasi bëri shqiponjën, Van Damme ‘kërcen’ këngën ‘Toto’ të Noizyt

Ai është një aktor legjendar dhe tepër i pëlqyer nga shqiptarët, madje ka edhe fansa të zjarrtë! Pak ditë më parë rrëmbeu vëmendjen e të...

Noizy kap detajin dhe ”tallet” me Dafina Zeqirin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. “Fuego” titullohet kënga e saj...

Gjyshja më seksi në botë: Mbani frymën kur t’i shikoni fotot...

Alice Vazquez është prova e gjallë se mosha është vetëm një numër. Kur del me vajzën e saj, njerëzit mendojnë se janë motra, kështu...

Këngëtari serb bën simbolin e shqiponjës, nuk ndalen kërcënimet

Simboli i shqiponjës dy krenare i bërë nga futbollistët shqiptarë në Zvicër, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka ‘trembur’ mediat beogradase. Rasti i fundit ishte...

Jo vetëm puthje në buzë, por Bleona i plotësoi edhe një...

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e fuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit mbrëmjen e djeshme. Teksa foli mjaftë shumë lidhur me...

Kjo është bukuroshja nga Drenasi u shpall “Miss Universe Kosova 2018”

Dje është mbajtur, "Miss Universe Kosova 2018". Fituese e këtij spektakli madhështor është shpallur vajza nga Drenasi, Rreze Dautaj, shkruan lajmi net. Ajo jeton në Suedi,...

Të zhveshur dhe të shtrirë në shtrat, Mozzik publikon foto intime...

Mozzik dhe Loredana Zefi janë bërë kryefjala e mediave ditëve të fundit, për shkak të lajmit të shtatzënisë së Loredanës, e cila u fotografua...

Ja kush është tifozja seksi ruse që po çmend rrjetin (FOTO)

Anna Chernova, e njohur në rrjete sociale si Anella Miller është një modele ruse që merr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj....

Bleona-Çanit: Nëse nuk do ishe i martuar do ishe i zgjedhuri...

Dihet tashmë që Bleona Qereti është ndër këngëtaret shqiptaret më pa komplekse. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv...

Rita Ora shfaqet super seksi në këtë video, ekspozon gjoksin pa...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto javë ka mbajtur turin e saj të koncerteve nëpër Evropë. Ajo është shumë e pëlqyer nga fansat...

Brenda dasmës magjike të Afërdita Dreshaj, vallëzim shqip e lule ngado

Afërdita Dreshaj më në fund i dha jetë një dasme të përfolur aq shumë mediatikisht. Pas një feste të çmendur beqarie dhe një “paradasme”...

E mbuluar vetëm nga rëra, Bella vjen si peshk (Foto)

Ajo është një nga femrat më të kërkuara në botën e modës. Supermodelja Bella Hadid nuk mungon asnjëherë në sfiltat prestigjioze, madje ajo është imazh...

Një ‘peshk’ si Kida, seksi në bikini e zhytur në det

Së fundmi e ka publikuar një të tillë në të cilën duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net E veshur me bikini ku ka treguar linjat seksi,...

Noizy fiton një shumë të madhe parash në baste, qëllon disa...

Noizy i cili njihet edhe si fans i futbollitnëpërmjet llogarisë së tij në Instagram ka treguar se ka qëlluar pesë nga gjashtë bastet e...

Rovena Stefa publikon foto me të brendshme në dhomën e gjumit

Duket se një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, për momentin ndodhet jashtë shtetit. Flasim për këngëtaren Rovena Stefa autore e shumë hiteve,...

Rita rrezikon t’i zbulojë pjesët intime në publik, era i ngre...

Rita Ora është këngëtarja që për asnjë minut nuk pushon nga angazhimet në muzikë. Ajo është vazhdimisht aktive në udhëtime nëpër vende të ndryshme të botës,...

Olta Gixhari pozon me këmbë të zbuluara, por celuliti i saj...

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Olta Gixhari nuk munguan asnjëherë në faqet e mediave rozë, madje ajo shquhet për linjat trupore. Aktorja...

Modelja shqiptare që pozon tërësisht lakuriq, kërkon të martohet me Xherdan...

Ndeshja e zhvilluar mbrëmë ndërmjet Serbisë dhe Zvicrës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rëndësi të madhe padyshim se kishte për popullin shqiptarë, pasi katër lojtarë...

Enca Haxhia nxjerr komplet gjoksin, këtë gjë nuk e dinit për...

Enca Haxhia është një nga femrat më të përfolura në shoubizin shqiptarë. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Enca publikon foto dhe video...

Geta Beqa nuk ndalet! Kështu ushtron ajo teksa ekspozon të pasmet…(VIDEO)

Është ndër ato femra që po na bën krenarë nëpër botë. Geta Beqa po vazhdon të na mahnitë me paraqitjet e saj, e cila njëkohësisht...

Po vjen ‘bomba’ e radhës nga “Babastars”, Majk duet me Ghetto...

Ata brenda një periudhe të shkurtër kanë realizuar disa bashkëpunime, por nuk janë ndalur me kaq, shkruan lajmi.net. Përmes një fotografie të postuar në rrjete...

Pajtesa një nuse për qejfi, ja si i rri e zbukuruar...

Fiona Gllavica është emri i aktores së bukur të serialit ‘Çka ka shpija’. ‘Pajtesa’ ka fituar simpatinë e publikut kosovar me këtë rol dhe padyshim...

Remzia me bashkëshortin në pushime, nuk do ta besoni cilin vend...

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore, duke bërë një atmosferë që mbahet mend. Krahas angazhimeve të shumta, natyrisht se ndanë...

Vajza e pronarëve të RTV21, Parta Kelmendi martohet me gazetarin Fatmir...

Vajza e pronarëve të RTV21, Afërdita Saraçini – Kelmendi dhe Florin Kelmendi, Parta, i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me gazetarin Fatmir...

Aurela Hoxha ‘nxejrrë’ gjoksin në mes të rrugës

Një nga femrat shqiptare më së të përfolura në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale është edhe modelja dhe blogerja Aurela Hoxha. Ajo krahas...

Mbahuni fort para se të shikoni këtë fotografi provokuese të Morena...

Morena Taraku cilësohet si një nga femrat më seksi të estradës. Ajo shquhet për format trupore bombastike për çka bën mediat të shkruajnë për të,...

Besojeni ose jo, ky është trupi perfekt i Big Mamës! (FOTO)

Format trupore të këngëtares nga Shkupi, Big Mama po përfliten mjaft shumë. Kjo ngase, me zvogëlimin e lukthit ajo ka arritur të rikthehet në top...

Dua Lipa e rrethuar nga fansat! Shfaqet pa të brendshme (FOTO)

Dua Lipa vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë. Ajo tash e sa kohë ka filluar turneun e saj anembanë botës, performancat e së...

Rita Ora shkëlqen në New York, ja pamja e saj seksi...

Rita Ora është e njohur për stilin e saj unik. Por këngëtarja me origjinë shqiptare ka imituar aktoren ikonë të viteve 1950, Marilyn Monroe....

Zjarrfikësja më seksi në botë! Ajo nuk e shuan, por jua...

Norvegjezja Gunn Narten u bë një ndjesi në internet pas përdoruesve të Instagram, pasuar nga lajmet kryesore, ku e kurorëzuan atë zjarrfikësin më të...

Alba Hoxha ngre këmbën për të prezantuar parashikimin e motit! (VIDEO)

Alba Hoxha është prezantuese e motit në TVKLAN dhe ditën e sotme ka publikuar një video ku shfaqet duke parashikuar motin, mirëpo në një...

Kida “përvëluese” direkt nga riviera turke (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida po shijon pushimet e saj luksoze në rivierën turke. Këtë e shohim përmes postimeve të Kidës në llogarinë e saj...

Kallashi edhe në mediet ndërkombëtare (FOTO)

Emri i saj nuk pushon asnjëherë së përmenduri në mediet rozë. Donjeta Kosumi, e njohur për publiku ne gjerë si Kallashi ka arritur tashmë që...

Kim sërish veç me të brendshme ‘selfie’ para pasqyrës

Nuk është hera e parë kur Kim Kardashian pozon e zhveshur para pasqyrës. Ajo pothuajse në çdo paraqitje të saj rrëmben vëmendjen e publikut gjersa...

Bukuroshja që tërhoqi vëmendjen në botëror: Ajo njihet edhe si “e...

Ju mund të mendoni se lodra për fëmijë Paddington Bear ishte eksporti më i mirë nga Peruja. Por ai nuk është edhe më i miri...

Jam dashnorja jote! Shpërthen moderatorja shqiptare!

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos pas thashethemeve për një lidhje të mundshme me kantautorin...

Françeska provokative çon këmbën në veturë: Dua të udhëtoj me ty

Françeska Jaçe po vazhdon me provokimet. Këtë më së shumti e bën nëpërmjet publikimit të disa fotografive në llogarinë e saj në Instagram aty ku...

Kida vjen në një pozë atraktive nga Turqia

Pas angazhimeve të shumta Kida ka zgjedhur ca ditë pushimi në Turqi. Dhe tani këngëtarja e njohur vjen në një pozë atraktive nga pushimet e...

Çiljeta e ka zvogëluar gjoksin dhe tani Ingrid Gjoni ia ka...

Ingrid Gjoni sapo e bëri edhe më të nxehtë Kjo pas publikimit të një fotografie në Instagram, në të cilën e ka zbuluar gjoksin gjigant,...

A është kjo biondja më e bukur e rrjeteve sociale

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale. Bukuroshja që jeton në Los Anxhelos ka realizuar një...

Shkenda bën jetë luksoze! Kështu duket përbrenda vetura e të dashurit...

Këngëtarja Shkenda Dubova njihet që bën një jetë të shtrenjtë. Ajo merret me biznesin e saj privat, ndërsa muzikën e ka më shumë si hobi,...

Gazetari i zbulon sekretin Kejvina Kthellës: Nuk vesh të brendshme

Provokuese dhe plot sharm, ajo mbetet një nga vajzat më interesante të showbiz-it shqiptar. Përtej rolit të saj interesant, në emisonin e “Xing” me...

JLo ju ‘çmend’ në këtë video, falënderon fansat për përkrahjen (VIDEO)

Jennifer Lopez thjesht ju 'çmend' me paraqitjet e saj. Ajo edhe pse ka 48 vite lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen me këtë veshje transparente! (FOTO)

e është njëra nga nënat më seksi të estradës, Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë pothuajse çdo ditë. Posaqërisht, në këtë klipin e fundit me Mixey...

Vajza e Albërie Hadërgjonajt që në mëngjes tregon format trupore! (FOTO)

Si e ëma ashtu edhe e bija shquhen për format trupore bombastike të cilat nuk hezitojnë t’i shfaqin edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi...

Klaudia Pepa me lëvizje provokuese në market, shikoni reagimin e qytetarëve...

Klaudia Pepa personifikohet si njëra ndër balerinat më seksi shqiptare. Përpos paraqitjeve të ‘nxehta’ dhe fotografive provokuese që publikon Klaudia kësaj here ka befasuar edhe...

Afrona Dika çdo ditë e më e bukur, ky imazh ju...

Është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës sonë, meqë njihet si e dashura e këngëtarit Blero Muharremi, por edhe falë sharmit të...

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur (FOTO)

Super ylli, Kim Kardashian e ka dëshmuar se është femra më seksi në botë. Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon e që padyshim se...

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e...

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin. Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje...

Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi

Është emër shumë i dashur për publikun. Dhe tani, Arta Bajrami edhe pse është bërë nënë e tre fëmijëve vazhdon të ketë një fizik të...

Anxhelina “çmend” rrjetin, duket kaq tërheqëse teksa zbulon këmbët e gjata

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga personazhet publike më të komentuara. Së fundi, ajo ka pozuar për një markë rrobash, ku në imazhet e saj ajo...

‘Xhakarta’ shfaqet seksi nga plazhi (Foto)

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje...

Roza Lati feston ditëlindjen mes petalesh dhe nudo (VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen. Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme...

Nëse e keni nxehtë, mos i shikoni këto 10 foto të...

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë. Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me...

Rita Ora seksi pa pikë grimi, e djerësitur dhe lodhur nga...

Rita Ora ka qenë shumë e angazhuar me turneun e saj 'Girls'. Mirëpo asnjëherë nuk i ka lënë anash planet e tjera dhe angazhimin maksimal...

Prokovon Armina! Pozon pas dushit përpara pasqyrës!

Ajo është një nga blogeret më të njohura dhe më të preferuara dhe gjithnjë është mjaft aktive në rrjete sociale. Këtë herë blogerja Armina Mevlani...

Kejvina Kthella çmend pushuesit në Sarandë, shfaqet super sexy me bikini...

Ajo ka ndarrë në rrjetet sociale disa foto mjaft sexy. E veshur me bikini Kejvina ka nxjerrë në pah trupin e saj prej modeleje. Velina...

Eleni Foureira ‘djeg’ rrjetin me imazhe nga plazhi (FOTO)

Eleni Foureira është shqiptarja e cila javë më parë përfaqësoi Qipron në "Eurovizion". Ajo është ndër të paktat artiste kënga e së cilës po tregon...

Blero vë në fokus gjoksin shpërthyes të Afronës (FOTO)

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë një nga çiftet më të komentuara në estradë, shkruan Gazeta Blic. Ndarja, ribashkimi i tyre ka bërë që ata...

Sulmohet Linda Morina, lëndohet motra e saj (FOTO+16)

Linda Morina këngëtarja ekstravagante e cila ju ka kushtuar gjitë liderëve politik shqiptarë e ndërkombëtarë këngë, është sulmuar nga persona ende të panjohur. SIpas...

Aurela me lëvizje e veshje provokuese në mes të qytetit (FOTO)

Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Ajo veçmas përfolet për pozat e saj të nxehta, por edhe për jetën luksoze që...

Pas Kejvinës dhe Luana Vjollca pa të brendshme në ‘Xing’

E ftuar në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin këtë të shtunë do të jetë e ftuar moderatorja Luana Vjollca. Nga inserti i shpërndarë në rrjetet sociale...

Ja kush është femra më seksi në planet (FOTO)

Ajo është 25 vjeç dhe ë femra më seksi në planet Kate Upton eshte shpallur femra më e nxehtë në botë sipas revistës Maxim. E cila...

Pak para lindjes, dhuratat për Adelinën nuk kanë të ndalur

Adelina Tahiri është duke na sjell imazhe të reja nga fotosesioni i saj. Fotografi këto mjaft të pëlqyera dhe komentuara nga fansat që artistja ka...

Jennifer Lopez nuk njeh moshë, shfaqet super seksi në festën e...

Jennifer Lopez ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj, të mërkurën mbrëma. Jennifer ka mbushur për 48 vite, kurse festa për këtë...

Dafina Zeqiri vjen sensuale në imazhet e reja

Është një nga artistet më të dashura të estradës shqiptare. Dafina Zeqiri tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,...

Fjolla Morina pranon këtë dhuratë të shtrenjtë

Fjolla Morina është emër goxha i komentuar në titujt rozë. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat përveç se informon për më të...

Premierë: Rikthehet Luana me projektin e verës, e zjarrtë në klipin...

Luana Vjollca ka publikuar projektin e ri të saj të titulluar “Mi dhe flakë mallit tim” me Bujar Qamilin. Superylli televiziv që njihet për performancat...

Françeska Jaçe nuk lë vend as për imagjinatë! E filmon nga...

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe e ka dëshmuar se ka një trup për t'i pasur zili. E këtë fizik të mrekullueshëm nuk heziton të shfaq edhe...

Më në fund! Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin për herë...

Ajo është ndër personalitetet më të diskutuara në shtypin rozë. Adelina Tahiri ka kohë që po shijon ndjenjën e shtatzënisë, e cila po e pret...

Një 44 vjeçare seksi si Kate Moss, ekspozon gjoksin dhe këmbët...

Ajo filloi palestrën në fillim të vitit 2018 dhe rrëfeu se ndihet e qetë në të. Dhe Kate Moss dukej për mrekulli, derisa arriti në...

Joshëse sa më s’ka! Befason Beatrix Ramosaj

Cilësohet të jetë njëra ndër artistet më tërheqëse shqiptare. Është kjo, Beatrix Ramosaj e cila shpesh rrëmben vëmendje nga pozat provokuese që zgjedh të ndajë...

Kështu e “hanë” i dashuri Rita Orën! /FOTO

Dje ka lansuar projektin e ri "Girls". Kwshtu e "hanë" i dashuri Rita Orwn! /FOTO Dhe më pas, Rita Ora bëri bujë në shtypin rozë...

Kështu duket Luana Vjollca në videoklipin e ri

Projektet e veres veç sa kanë filluar. E radhës që e ka paralajmëruar është edhe këngëtarja nga Shqipëria Luana Vjollca, e cila është në përgatitje...

Elita Rudi provokon keq në imazhet e fundit: Diçka e re...

Jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më tërheqëse shqiptare. Elita Rudi shquhet për dukjen e saj atraktive dhe pozat provokuese që nuk ngurron...

PREMIERË: “As ni gotë” publikohet nga Nora Istrefi dhe Mixey (VIDEO)

Kanë lansuar projektin e ri. Nora Istrefi dhe Mixey sapo kanë sjell edhe një hit veror me këngën e tyre të re “As ni gotë”,...

Bebe Rexha shkëlqen me fustan të kuq, ekspozon të pasmet (FOTO)

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Beba Rexha sërish befason me pamjen e saj. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këngëtarja Rexha shfaqet mjaft në...

Këto janë disa nga femrat që do ta zbukurojnë Botërorin

Kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë...

A është kjo femra më bombastike në botë aktualisht?

Ajo ka vërtetuar edhe njëherë se është promovuesja më e mirë e linjës së saj të re të bikini-ve. Demi Rose ka ngritur sërish temperaturat...

Rita Ora kërceu vallen shqiptare, reagon ashpër Gjyste Vulaj dhe e...

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret që ka vite në skenën muzikore. Ajo është përveç këngëve ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe për fotot e...

Albërie Hadërgjonaj vishet aq ngushtë sa i vizatohet çdo pjesë e...

Lirshëm mund të thuhet se është njëra ndër gjyshet më seksi të estradës. Dhe tani, Albërie Hadërgjonaj vazhdon të dëshmojë çdo ditë e më shumë...

Rashel vjen me poza të nxehta nga plazhi (Foto)

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të përfolura shqiptare.Rashel po vazhdon të postojë fotografi nga pushimet. Modelja shqiptare që shquhet për...

Në fund të shtatzënisë, zhvishet Adelina Tahiri! Mbulon hiret vetëm me...

Nuk ndan edhe shumë nga momenti, kur këngëtarja Adelina Tahiri do të marrë në duar, djalin që pritet të vijë në jetë. Por këngëtarja duket...

Ndryshimi drastik që Rita ka bërë në pamje para arritjes në...

Sonte do të mbahet koncerti i paralajmëruar i Rita Orës në Tiranë. Këngëtarja pritet që për pak kohë të mbërrijë në aeroportin e Tiranës, shkruan...

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta besoni sa seksi...

Tani pas shumë viteve, Lepa Brena vazhdon të ketë sukses me këngët e saj në Bosnje dhe Hercegovinë. Do t’ju duket e çuditshme nëse do...

E mbuluar me shami dhe me bikini ‘braziliane’, Rasheli acarron keq...

Në postimin e fundit ajo  ka pozuar super sexy por njëkohësisht dhe irriton fansat. Teksa mban në kokë një shami ajo pozon me bikini...

Gruaja e Haxhi Krasniqit me deklaratën e vitit: Ja çka më...

Ajo deklaroi që pas meçit do t'i gatuajë fli Haxhiut. E dashura e Haxhi Krasniqit, Heidi Lushtaku, u shpreh shumë e krenare për boksierin. Ajo deklaroi...

Kim Kardashian shfaqet provokuese në një fustan tërësisht transparent

Super ylli Kim Kardashian vazhdon të jetë një ndër personazhet më të diskutuar në media. Ajo rrëmben gjithnjë vëmendje me paraqitjet e saj, në shumicën...

Mahmut Ferati u këndon mërgimtarëve në projektin e ri (VIDEO)

Për vite me radhë i ka qëndruar besnik skenës muzikore. Mahmut Ferati sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Gurbetqar”, shkruan...

Mendoi se e tradhëtonte, Këngëtarja shqiptare rreh të dashurin

Të gjithë e kanë fiksuar këngëtaren bionde me sy të bukur, Era Rusi, e cila nuk është e njohur vetëm për energjinë e jashtëzakoshme...

Javë e gjatë për Bebe Rexhën, ‘përvëluese’ në plazhet e Meksikës...

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare. Ajo është shumë aktive me projekte të reja, të cilat priten mirë nga fansat...

Aurela Hoxha s’i lë vend imagjinatës në bikini (Foto)

Se është njëra ndër modelet më seksi shqiptare këtë Aurela Hoxha e ka dëshmuar shumë shpesh. Duke qenë aktive në rrjetet sociale, Hoxha pothuajse çdo...

Nuk i ndal dot provokimet, Enca e bën edhe këtë në...

Enca Haxhia është një nga emrat më të komentuar të shoubizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të...

Njihuni me ‘mamin më seksi në botë (FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të shikoni fotot në galerinë e mëposhtme do të kuptoni se...

Provokon Kejvina, publikon pamje me fustanin që i nxjerr në shesh...

Velina bionde e “Xing me Ermalin”, nuk resht së provokuari me postimet e saj në rrjetin social “Instagram”. Këtë herë Kejvina Kthella ka publikuar...

Albërie Hadërgjonaj rrëfen jetën e vështirë: Pastroja shtëpitë e amerikanëve…

Sot Albërie Hadërgjonaj është një këngëtare e suksesshme, e cila duket se i ka të gjitha. Por jeta nuk paska qenë gjithnjë kaq e...

Skenat e klipit të ri të Albanit premtojnë të jenë shumë...

‘A thu pse’ mban titullin ky projekt muzikor pjesë nga teksti i të cilit ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram para dy ditësh,...

Ju kujtohet “Rubi”… ajo vazhdon të jetë tërheqëse si në serial

Ajo ishte një aktore shumë e dashur... Aktorja uruguaiane Barbara Mori, e njohur për shqiptaret si Rubi, duket se vitet I sheh vetëm si numra,...

Kaqurele dhe bionde, kjo është motra simpatike e Medës

Nusja me këngëtarit të njohur Meda, Lulja, e cila me paraqitjen e saj i mahnitë të gjithë Ajo për çdo lëvizje komentohet në mas të...

Kjo është mbesa e lezetshme e Vjollca Haxhiut (FOTO)

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore. Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe...

Rita Ora e ‘zjarrtë’ në imazhet e fundit! Shfaqet me recipeta...

Rita Ora ka filluar turneun e saj tash e një kohë. Ajo në çdo paraqitje të saj duket e mahnitshme, sa që çdo herë bën...

Në këtë vend përrallor po shijon pushimet tani Adelina Tahiri (VIDEO)

Jeta e saj luksoze është në qendër të medias. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Adelina Tahiri, e cila është martuar me avokatin Serjozha Markov Ajo...

BigMama duke marrë rreze dielli në bikini, tash nuk e ka...

Big Mama po shijon çdo moment të ditëve të nxehta të Majit. Por ato momente po i ndanë edhe me ndjekësit e saj në rrjete...

Mendonit se Zaimina ishte perfekte pas lindjes, vuan dhe ajo si...

Zaimina Vasjari ka treguar gjatë gjithë kohës se ka një super trup. Madje edhe pas lindjes së vajzës së saj ajo nuk i humbi linjat...

Gjyste, a je ti apo vajza jote?!

Këngëtarja e mirënjohur Gjyste Vulja, më e nxehtë as asnjëherë shfaqet në imazhin që ka publikuar së fundi, shkruan Kosovarja. Linjat e saja perfekte, të...

“Si ja bën pa të dashur?” Shokon përgjigjia e Albëries!

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është nënë e dy vajzave, të cilat i ka sjellë në jetë në një moshë mjaft të re. Ajo është...

Geta Beqa nuk ka të ndalur, kaq provokuese vjen ajo me...

Ajo është ndër femrat më të suksesshme shqiptare në atletikë dhe fitnes. Geta Beqa, e cila me shumë meritë ka arritur të fitojë shumë çmime...

Motrat Dreshaj nuk ndalen… ato mahnisin me bukurinë e tyre plot...

Janë ndër motrat më të komentuara në shtypin rozë. Afërdita dhe Jehona Dreshaj ka kohë që po jetojnë dhe veprojnë në Amerikë, ashtu siç edhe...

Dragosi publikon “parasjën”, por shikoni si duket Anxhela me bikini! (FOTO)

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini vijon të shijojë disa ditë relaksi sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos Savulescu. Ai ka postuar ditën e sotme...

Dafina Zeqiri nis ditën me imazh joshës nga vaska

Është një nga emrat më të dashur për publikun. Ajo tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, por përmes rrjeteve sociale këngëtarja i...

Çfarë po i bën Adelina Ismaili gjoksit?

Me këngën e fundit e cila për momentin është ndër më të dëgjuarat, u rikthye fuqishëm në skenë, shkruan Kosovarja. Ishte një rikthim pas shumë...

Adelina Tahiri i plas “dushmanët”

Dikur e pëlqenin, e donin, e komplimentonin. Ajo konsiderohej një ndër femrat më të bukura shqiptare dhe jo pa arsye, shkruan "Kosovarja". Dhe, në një moment...

Mbulohet Morena Taraku (Foto)

Këngëtarja Morena Taraku po qëndron në Turqi për xhirimet të klipit të ri të cilën e ka me dy Dj. më të suksesshëm kosovar,...

Roberti flet për raportet e brishta që ka me kunatën Tuna...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çift shumë i dashur për publikun. Në familjen e Robertit kohë më parë është shtuar edhe një anëtare e re,...

Era dhe Ronaldinho miq të mirë, ja çfarë i komenton ajo...

Era Istrefi këndon himnin e Kampionatit Botëror që këtë vit mbahet në Rusi. Kënga tashmë është publikuar në YouTube dhe Era e solli në duet...

Dua Lipa parashikon fituesin mes Liverpoolit dhe Realit

Kanë mbetur edhe disa orë para fillimit të finales së madhe të Ligës së Kampionëve. Liverpool dhe Real Madrid do të takohen në Kievi të...

Kush ia lëshoi “fore” Aida Doçit? (VIDEO)

Është ndër këngëtaret e cila duke bërë koverët më të bukur të këngëve origjinale, u bë ndër më të pëlqyerat dhe më të kërkuarat...

Almeda shfaqet atraktive në veturë, këndon këngën e preferuar

Cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi ka rrëmbyer vëmendje që nga martesa e saj me aktorin e...

Ah moj Fraçeska çfarë po ju bën meshkujve me këto pamje…!...

Françeska Jaçe ka ndezur sërish rrjetin me publikimin e saj më të fundit. Sigurisht që këto pamje nuk kanë nevojë për shumë koment dhe jo...

Në serial e rrahin dhe e maltretojnë, por shikoni çfarë familje...

“Melek” në një familje të lumtur Aktorja Beren Gokyildiz e njohur si “Melek” nga roli i famshëm në serialin “Anne” rrëmbeu zemrat e publikut me...

Të pasme që tunden e shkunden fuqishëm…Enca ju befason me postimin

Enca Haxhi do ju lertë pa frymë me postimin e saj më të fundit. Ajo gjendet në SHBA, ku është duke mbajtur një koncert. Këngëtarja...

Grimi i Meghan Markle “mollë sherri” për Arbana Xharrën dhe Sellmën...

Dasma e Princit Harry me dukeshën Meghan Markle është ngjarja më e diskutuar që nga dje. Kjo dasmë, e cila po konsiderohet si dasma e...

Maturantja nga Deçani që është kopje e Luana Vjollcës, iu lë...

Matura është koha kur shumë gjimnazistë e presin me pa durim. Festimi i maturës merr shumë energji tek te rinjt, e sidomos tef vajzat e...

Ja çfarë bën Aurela Hoxha në prapaskenë… ajo puthet me qen!

Ajo tashmë e ka hapur edhe biznesin e saj të ri. Aurela Hoxha është ndër fytyrat publike e cila di gjithmonë të tërheqë vëmendje, shkruan...

Dua Lipa tregon vithet: Urrejtësit do të urrejnë (FOTO)

Dua Lipa së fundmi ka publikuar një foto në Instagram në të cilën duket shumë joshëse. Me bikini të zeza, vithet e kthyera në drejtim...

Roza Lati shokon të gjithë, puthë Feron në emision (VIDEO)

Prezantuesja atraktive shqiptare, Roza Lati, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen me një veprim kontravers të saj. Bukuroshja në emisionin e saj...

E mbuluar por me plot stil, kjo është maturantja e cila...

Matura është një mbrëmje shumë e rëndësishme për nxënësit të cilët përfundojnë shkollën e mesme. Secili prej tyre preokupohet me atë se si do të...