5 C
Skopje
Sunday, November 18, 2018
Home ShowBiz Page 3

ShowBiz

Kështu duket djali i Argjentina Ramosajt për Halloween

Këngëtarja e mirënjohur, Argjentina Ramosaj përveç muzikës ajo është edhe një bashkëshorte dhe një nënë shumë e zellshme.  Argjentina është shumë aktive në rrjetet...

A ju kujtohet ”Lalja”, kështu duket tani si 36 vjeçare

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Emina Jahonic, te ne u bë e njohur në serialin “Lale Devri” ku ajo ishte njëri ndër personazhet kryesore,...

Dua vazhdon të shijojë pushimet në Indi, ndan me fansat imazhet...

Këngëtarja Dua Lipa është shumë aktive me projekte të reja në muzikës. Së fundmi, ajo publikoi bashkëpunimin e saj më të ri me Andrea Bocellin,...

Seriali ‘Ezel’, nuk do ta besoni gabimin që u zbulua vite...

Megjithëse ka përfunduar shumë vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më gjerë. Kjo ka bërë që një...

Ju që mendoni se Lori s’është seksi, mos i humbisni këto...

Loreta Kaçka shquhet për zërin karakteristik dhe paraqitjet e saj skenike marrin kritika pozitive. Këngëtarja Loreta Kaçka  e njohur për publikun si Lori, është njëra...

Nuk do t’iu besoni syve që kjo është Zhadja, ‘çmend’ me...

Veç roleve të saj aktorja Giovanna Antonelli tërheq vëmendjen edhe me format e saj. E njohur në vendin tonë si “Zhadja”, ajo vazhdon të...

Pas ngjarjeve të fundit, Tuna dhe Patrisi ‘shpërngulen’ në këtë vend

Emrat Tuna-Patris, kohën e fundit jemi duke i parë tejet shpesh nëpër media, e gjithë kjo shkak i disa të ashtuquajturave‘probleme’ familjare, shkruan lajmi.net Mosmarrëveshjet...

Këngëtarja e njohur shqiptar ndahet nga bashkëshorti

Ishe kënga “Mbushni gotat” që e riktheu Violetën me një videoklip të ri pas kaq shumë kohësh. Këngëtarja shumë e njohur në Kosovë dhe...

Bertan Asllani po i kthehet skenës muzikore shqiptare?

Këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani ka kohë që nuk është aktiv në skenën muzikore shqiptare. Ai u shpërngul në shtetin e Turqisë, ku lansoi...

U aksidentua dje, ja çfarë i bëri makinës sot Majk

Dje reperi kosovar, Majk ishte i përfshirë në një aksident trafiku në një lagje të Prishtinës. Edhe pse Majk shpëtoi pa lëndime trupore makina e...

S’ka më Enca, Oriola Marashi sapo ia mori zemrën Noizyt

Enca dhe Noizy ka kohë që i kanë prishur raportet. Pas prishjes së raporteve të Encës dhe Noizyt, asaj ia ka zënë vendin Oriola Marashi...

Pajtohen Nicki Minaj dhe Cardi B

Pas përleshjes së tyre fizike që ndodhi në Javën e Modës në New York, muajin e kaluar Nicki Minaj dhe Cardi B u panë...

Demi Rose do ju ‘çmend’, shfaqet e shtrirë derisa një mashkull...

Zeshkanja seksi, Demi Rose njihet për vithet dhe gjoksin seksi por për t’i pasur kaq në formë kujdeset mjaft shumë, shkruan lajmi.net Këtë na e...

Alban Ramosaj do të jetë pjesë e ‘Kënga Magjike’.

Këngëtari Alban Ramosaj e ka konfirmuar pjesëmarrjen në festivalin e këngës ‘Kënga Magjike’ dhe këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë...

Publikohen mesazhet romantike që Mustafa Sandal i ka dërguar ndërkohë modeles...

Mustafa Sandal tashmë është bërë e ditur që është shkurorëzuar me bashkëshorten, modelen bosnjake Emina Jahovic. Tashmë mediat turke kanë bërë të ditur që këngëtari...

Bes Kallaku vjen me maskim legjendar për Halloween

Aktori është shndërruar në plakë për Halloween. Aktori Bes Kallaku ka vendosur që këtë vit të bëhet plakë për festën e Halloween. Ai ka publikuar jë...

Rita Ora në listën e yjeve më të pasur në Britani,...

Adele vazhdon ta mbajë kurorën e saj si njeriu më i pasur britanik i moshës 30 vjeçare dhe nën të, për vitin e tretë...

Roberti sërish skena të ‘nxehta’ me Leila Krajën: E paske gjakun...

Është e disata herë që Roberti dhe partnerja e tij në ‘DWM’, moderatorja Leila Kraja po i bëjnë publikun e jurinë ta kthejnë kokën...

Aktori turk feston 35 vjetorin në spital, kjo është arsyeja e...

Aktori i njohur turk Kivanç Tatlitug para pak ditësh ka mbushur 35 vite jetë, por festa e ditëlindjes iu ndërpre për një arsye aspak...

Sali Lushaj zbulon pse Stresi vendosi të qëndrojë në burg: Dua...

I bujshëm ishte arrestimi nga dhoma e një hoteli, mes çarçafëve i zhveshur i reperit Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën e artit si Stresi. Stresi u...

Enca Haxhia i del në mbrojtje Tunës

Altuna Sejdiu ishte mysafire e emisionit Xing me Ermalin, ku ka shkaktuar shumë debate pas intervistës. Në këtë të fundit, këngëtarja më mirë që njihet si...

Zbulohet sozia e Emina Cunmulajt

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku prej disa...

Morena Taraku komplet e zhveshur pas dushit, foton e publikon në...

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku e ka publikuar një foto në Instagram derisa shfaqet komplet e zhveshur, shkruan lajmi.net Pranë imazhit ajo ka pranuar...

Albëria publikon momentin kur Anxhelina i shpëton aksidentit për ‘një fije...

Albërie Hadërgjonaj ka publikuar një video teksa gjendej në veturë me vajzën e saj, Anxhelinën, shkruan lajmi.net. Anxhelina ishte habitur duke filmuar veten teksa po...

Publikoi klipin me veshje provokuese, Rovena shfaqet edhe pa të brendshme...

Këngëtarja Rovena Stefa lansoi klipin e ri të titulluar “Jeta Jeta”. Këngë kjo e cila duket se nuk ka tërhequr shumë publikun pasi ka arritur...

Kim zvogëlon të pasmet? Ja fotografia që bëri shokoi fansat e...

Kim Kardashian, e cila njihet si femra me të pasmet më seksi, duket që më nuk dëshiron të thirret me këtë epitet, shkruan lajmi.net. Në...

Dikur bashkëpunuan, ja pse nuk flasin sot mes vete Samanta dhe...

Samanta Karavella dhe Big Basta janë në mesin e artistëve që vite më parë kishin bërë një duet, shkruan lajmi.net. Ekipi i emisionit “Mirage” ka...

Dua Lipa zbulon tatuazhin e ri, do të habiteni se çfarë...

Dua Lipa ka postuar së fundi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës zbuloi tatuazhin e ri, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka...

Nga oborri i shtëpisë së Remzie Osmanit, sot e vizituan dy...

Këngëtarja Remzie Osmani po ndan shpesh me ndjekësit imazhe në Instagram, qoftë nga projektet muzikore, koncertet por edhe nga ato familjare, shkruan lajmi.net Meqenëse vizita...

Greta Koçi duke u depiluar! Ndan me ndjekësit edhe këtë moment...

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi, ka një numër të madh të fansave por edhe ajo është shumë e afërt me ta, shkruan lajmi.net Madje së fundmi...

Ja me çka merren tani anëtarët e grupit “Hana Band ”

Grupi “Hana Band” tash e një kohë janë ‘zhdukur’ si grup nga skena muzikore. Ky grup vite më parë kishte krijuar disa hite dhe...

Mozzik bën tatuazh portretin e personit më të dashur për të

Mozzik së fundi ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës tregoi tatuazhin e veçantë, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për...

“Mike” nga Elvana, Ledri dhe Johni thyen çdo rekord të mundshëm

Elvana Gjata gjatë muajit korrik ka publikuar këngën “Mike” në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun, shkruan lajmi.net. Ky projekt ishte realizuar edhe me...

Zaimina maskon vajzën 9-muajshe për Halloween

Ndërsa këngëtarja Zaimina Vasjari ka vendosur që për foton e nëntë mujorit të vogëlushes së saj Khloe ta bëjë pikërisht me këtë temë, shkruan...

Një Ritë ndryshe!

Mbrëmë Rita Ora performoi për javën “Halloween” në BBC1. Impresionuese ishte dukja e Ritës në këtë ndejë, ku përzgjodhi një stil të veçantë. “Shumë e emocionuar...

Baba i përkushtuar si Agon Amiga, kështu e ushqen djalin

Agoni dhe Egzona pasi kaluan krizën në lidhje u bënë prindër të një djali, shkruan lajmi.net. Reperi tregon kujdes të madh ndaj djalit, e këtë...

Adelina Tahiri në fotosesionin e parë me djalin

Adelina vjen si 'Mbretëresha e akullt' në fotografitë me të birin. Këngëtarja ka pozuar para aparatit të Rezarta Shkurtës. Adelina shfaqet për herë të parë në...

Deklarata e papritur e Stresit në gjyq: Dua të rri në...

Stresi, artist i njohur i repit u arrestua pasi akuzohet se ka qenë pjesë e një bande kriminale si dhe për armëmbajtje pa leje. “Ballkan...

Big Mama e hijeshon vendin me këtë pamje

Një nga këngëtaret dhe moderatoret e dashura është Big Mama, e cila me stilin dhe zërin e veçantë ka bërë për vete shumë njerëz. Këngëtarja,...

Mixha Bibë rikthehet n’Kosovë Show

Këtë javë, në emisionin n’Kosovë Show, pas shumë viteve pauzë televizive, është rikthyer personazhi i dikurshëm, Mixha Bibë. Perveç tij, në këtë emision ishin...

Stresi në burg, vjehrra e tij: Po kërcej për dhëndrin…

Stresi ka qenë kryepersonazh i medieve rozë për ditë të tëra, kjo për shkak se në momentin e arrestimit ai ishte kapur në hotel...

Publikohet kënga e re nga reperi i hiteve, Don Phenom

Don Phenom nuk po ndalet. Pas bashkëpunimit me Encën, Don Phenom vjen me këngë të re. Reperi këtë herë vjen në bashkëpunimin me titull 'Demons' me...

Miriam Cani vishet sërish me fustan të bardhë, por jo për...

Këngëtarja Miriam Cani shumë shpejt do ta publikoi projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net Nëpërmejt disa fotografive të publikuara në Instagram e...

Organizatori shqiptar rrëfen se këngëtarët po lënë koncertet për pagesat e...

Elton Mehaj është personi i parë që ka nisur organizmin e ceremonive të dasmave dhe koncerteve në Shqipëri e Kosovë. Pas 16 vitesh karrierë,...

Elita del në drekë me motrën, kaq shumë është shëndoshur nga...

Elita tashmë është martuar dhe shumë shpejtë pritet të bëhet nënë. Edhe pse nuk e ka pranuar publikisht, kjo gjë tashmë dihet, shkruan ORAinfo. Elita vazhdon...

Veprim i ngutshëm i Luana Vjollcës, pendohet rënd prezantuesja seksi

Luana Vjollca së fundmi ka marrë një vendim që i habiti të gjithë, shkruan lajmi.net Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca para disa ditësh ka vendosur...

Valdrini për herë të parë zbulon fytyrën e vajzës, kaq e...

Valdrin Sahiti është ndër dizajnerët më të njohur në vendin tonë. Muaj më parë, ai u bë baba për të parën herë. Ai dhe Edita fituan...

Halil Kastrati publikon foto me djemtë e tij, por vëmendjen e...

Halil Kastrati është hoxha nga Prizreni i cili njihet për humanizmin e tij. Ai vazhdon të ndihmojë shumë familje në nevojë, shkruan ORAinfo. Sot ai ka...

E kishte në emision, por ja çka tha Ermali më pas...

Këngëtarja Tuna Sejdi dhe burri i saj Patris Berisha janë çifti i cili së fundmi krijuan një atmosferë të këndshme në emisionin e Ermal...

Erxhina shtatzënë, Milot Llaloshi po bëhet prapë baba

Çifti Milot dhe Erxhina Llalloshi po bëhen prindër për herë të dytë. Këtë e ka konfirmuar vet Erxhina përmes një postimi në Insagram. Ajo ka...

Kaltrina Selimi shfaqet me një grim më ndryshe

“Dashnia jem” është projekti i fundit muzikor që këngëtarja e mirënjohur, Kaltrina Selimi ka sjell në bashkëpunim me Alban Mehmetin, këngë kjo që është pritur mjaft...

Me pamje të enjtur e të lodhur, Qëndresa tregon se kur...

Ajo është grimere shumë e talentuar, shkruan ORAinfo. Qëndresa tashmë është shumë e dashur për publikun. Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime të...

E konfirmon Kida, ja kur përfundon kontratën në “On Records”

Orhidea Latifi, e njohur për publikun si Kida tash e sa vite është pjesë e labelit “On Records”, shkruan lajmi.net. Kidda ka qenë së fundi...

Lulja e Motrave Mustafa bëhet si kullerk, do të befasoheni nga...

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, por tashmë e njohur dhe e dashur është bërë edhe motra e tyre...

Tara pjesë e një seriali, por sa do të paguhet ajo?

  Si lidhja e martesa, ashtu edhe ndarja e tyre bëri mjaftë bujë mediatike, madje kjo temë aktualizohet sërish kohë pas kohe. E, mes Teutës dhe...

Nusja e Kemalit ia huq keq me grimin, iu ‘tmerron’ me...

‘Kara Sevda’ është njëri ndër serialet turke më të dashura për publikun kosovar. Personazhi kryesor i këtij seriali është Kemali, i cili cilësohet si një...

Lolita publikon foton më të ëmbël të Besnikut me vajzën, do...

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun. Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë, shkruan...

Almeda dhe Tolga zbulojnë gjininë e foshnjës? Ky detaj tregon shumë

Almeda Abazi dhe Tolga nuk kanë preferuar që të flasin publikisht rreth pritjes së ëmbël, shkruan lajmi.net. Së fundi, Almeda ka publikuar disa imazhe bashkë me...

Capital T sjellë prapaskenat e klipit “Bomba”

Para gjashtë ditësh Kapo ka publikuar projektin e tij të fundit “Bomba”, i cili erdhi si një film i metrazhit të shkurtër, transmeton rtv21.tv Çastet...

E diela e Engjëllushës

Këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu këtë të diele ka vendosur që të kalojë larg angazhimeve muzikore për të kaluar kohë në natyrë dhe për...

Zaimina Vajsari shijon mbrëmjet me lepurushen e saj

Këngëtarja Zaimina Vasjari publikon shpesh në rrjete sociale foto apo video të së voglës së saj Chloe. Edhe këtë herë ajo u ka treguar...

Çiljeta ndahet nga Alban Hoxha? “Shenjat” në rrjetin social flasin qartë

Çifti më i përfolur Çiljeta dhe Alban Hoxha duket se i kanë dhënë fund lidhjes. Lajmi ka qarkulluar me shpejtësi në të gjitha mediat, ndërsa...

Dua Lipa performon në përvjetorin e parë të muzeut të Abu...

Dua Lipa performon në koncertin që mbahet më 11 nëntor për përvjetorin e muzeut të Abu Dhabit, shkruan lajmi.net. Lajmi është konfirmuar nga mediet arabe, ku...

U përfolën për krizë në martesë, Besart Halimi dhe Jana planifikojnë...

Besart Halimi këto ditë ka promovuar klipin e ri në duet me Armend Shabanin, shkruan lajmi.net. Të pranishëm në promovimin e këtij klipi ishin miqtë...

Rudina Magjistari i reagon Tunës: Sa shumë urrejtje paske në shpirt!

Tuna Sejdiu ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Xing me Ermalin”, ku foli rreth jetës private dhe asaj profesionale, shkruan lajmi.net. Në një moment, Ermali...

Dikur bashkëpunuan, ja pse nuk flasin mes vete sot Capital T...

Një numër i madh i projekteve muzikore të artistëve shqiptarë janë duete. Këngëtarët tanë në shumë raste pas projekteve të përbashkëta kanë prishur raportet me...

Burku dhe Grupi Fama publikojnë këngën “Vret”

Buraku dhe grupi Fama janë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Buraku dhe Grupi Fama sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri...

Gold AG vjen me “History”

Gold AG është një nga artistët më aktiv të skenës muzikore shqiptare. Gold AG sapo ka publikuar projektin e ri me titull “History”, të cilit...

Miloti me nusën dalin në darkë së bashku

Milot Lllalloshi erdhi në skenë falë motrës së tij, për t’u bërë më pas një emër në vete. Ai bashkë me Edonën sollën disa këngë...

Learta bëhet gati për koncert, vesh fustanin dhe bën frizurën më...

Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Edhe ajo tashmë është e njohur për publikun, shkruan ORAinfo. Learta është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Një fustan si të Meghan Markle duhet ta keni patjetër këtë...

Janë bërë zyrtarisht 6 muaj që nga momenti që Meghan Markle u bë pjesë e familjes mbretërore. Ajo do të bëhen nënë për herë...

Adriana Matoshi jep mendimin e saj për Adelina Ismailin

Aktorja e dashur për publikun Adriana Matoshi e ftuar në emisionin Seven Bizz në T7, ka folur për shumë gjëra ndër të tjera ka...

Vajza e Shyhretes e bën si kukull Majlindën, kaq bukur e...

Majlinda Zeka është ndër femrat më të përfolura. E tillë u bë pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit, shkruan...

Ami i bën dedikim romantik Ermalit

Amarda Toska dhe Ermal Malaqi janë çift shumë i dashur për publikun. Ami ka publikuar së fundi një video në llogarinë e saj në Instagram,...

Nusja e Dautit vesh fustanin dhe setrën më të bukur, kaq...

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit. Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan...

“Kerimani” si zojë e veshur tërësisht në të kuqe

E njohur nga seriali “Fate të kryqëzuara” Aktorja turke, Nursel Kose, e cila te ne njihet si “Kerimani” është një ndër aktoret, që ka arritur të...

Enis Bytyqi vjen me këngën “Marak”

Publikohet promo e klipit të ri të Enisit Këngëtari i njohur shqiptar, Enis Bytyqi ka paralajmëruar këngën e tij më të re. Kënga titullohet...

Ledri Vula mbrëmë në Munchen përformoi nën ethet e kërcënuesve

Së fundmi, reperët e njohur të estradës kanë qenë temë diskutimi në mediat rozë. Lumi B javën e kaluar ishte pjesë e një interviste në...

Pas ‘sherrit’ mes Tunës dhe Robertit, ‘shpërthen’ Patrisi me deklaratën e...

Raporti mes Tunës dhe Robertit ka qenë ndër temat më të përdolura kohëve të fundit, e kjo pas deklaratev të këtij të fundit. Drama e...

Nora e sjell dimrin para kohe, vishet me ‘rrollkë’ tejet interesante

Nora Istrefi konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë muzikore. Ajo tashmë është nënë e një vajze, por kjo nuk ndikon që...

Tayna sërish ndërron stilin e flokëve, shihni sa joshëse duket

Tayna ka nisur xhirimet e klipit të ri. Reperja nga Prizreni, Tayna është duke punuar në projektin e ri muzikor që pritet të lansohet së...

Dafina Zeqiri shtrihet në mes të Prishtinës dhe e bënë këtë

Dafina sapo ka lansuar bashkëpunimin me Noizyn, reperin nga Shqipëria, i cili dikur kishte sharë e ofenduar disa herë bukuroshen nga Kosova. Dafina sapo ka...

Andrra vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, do t’iu lë gojë...

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani është ndër femrat me prezente në medait roze. Andrra është një femër e bukur dhe atraktive e këtë e...

Meda thellë në mendime, ja çfarë i thotë komentuesi

Është padyshim ndër këngëtarët më të kërkuar të skenës i cili nuk ndalet me sukseset Është po ashtu tejet aktiv në rrjetet sociale, ku ndanë...

Babai i Stresit zbulon kush ishte vajza që u kap e...

Dy javë më parë, reperi i njohur Stresi u arrestua nga policia pasi u kap në një hotel në Linzë me një sasi të...

Morena Taraku e bën këtë veprim për Sabri Fejzullahun

Morena Taraku duket se ka raporte të mira me këngëtarin, Sabri Fejzullahu. Këtë e ka dëshmuar disa herë me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme në...

Burrë e grua në jetë e në skenë Suela bako dhe...

Ata kanë 15 vite të martuar, por janë njohur dhe dashuruar prej 20 vitesh. Por Suela Bakon dhe Romir Zallën i bashkon edhe një dashuri...

E lumtur sa më s’ka, Afërdita shfaqet provokuese përkrah bashkëshortit

Ata janë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl, janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të komentuar...

Erxhina e uron në mënyrë të veçantë Milotin për ditëlindje

Në familjen e Milot Llalloshit sot ka një arsye më shumë për të festuar. Milot Llalloshi me këtë datë feston ditëlindjen, e këtë gjë e...

Njihuni me familjen e vërtetë të “Dajës Skënder”

Luan Jaha është emri që të gjithë e njohin për profesionalizmin që ka dhe rolet e shumta në kinematografinë kosovare. Por, i njohur ai u...

‘Të dashurën e parë e bleva dhe ja lashë një ushtari’,...

Soirée në Top Channel është një format deri diku ekstravagant dhe mjaft tërheqës, që mbledh shumë personazhe një njohur njëherësh. Mes të ftuarve të puntatës...

Vjollca bën ndërhyrje në fytyrë, befason me pamjen e re

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore. Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe...

“Nëna e dragonjve”! Tayna shndërrohet në personazhin e njohur të “Game...

Tayna është reperja e re që këtë vit ka qenë personazh shumë i komentuar i shoubizit shqiptarë. Tayna në fotografitë e fundit është transformuar duke u...

Kylie me shtëpi të re luksoze

Ju do të luteni që Kylie dhe Travis të ju ftojnë në shtëpinë e re të përbashkët kur t’i shihni pamjet e saj. Një...

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Gold AG

Gold AG nuk ndalet së punuari projekte të reja muzikore. Gold AG këto ditë kishte paralajmëruar një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është...

Premierë: Aida Doci publikon këngën “Emri yt”

Aida publikon këngën e dytë të albumit Këngëtarja e njohur, Aida Doci ka publikuar këngën e saj të re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Emri yt” dhe...

Ardian Bujupi së shpejti në duet me këngëtaren kurde?

Ardian Bujupi është artist shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Ardian Bujupi kësaj radhe duket se ka bashkuar forcat për një duet me këngëtaren...

Nurgul Yesilcayt ka pësuar aksident me pasoja fatale

Aktores turke Nurgul Yesilcayt nuk po i ndahen fatkeqësitë. Ajo kësaj radhe ka pësuar një aksident me pasoja fatale teksa ishte duke xhiruar ish-bashkëshorti i...

Leonora Jakupi përvjel mëngët dhe gatuan gurabija

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan rtv21.tv Pavarësisht angazhimeve që ka me muzikën ajo gjen...

Rrëfimi prekës i Anita Haradinajt për humbjen e nënës nga sëmundja...

Anita Haradinaj ka rrëfyer një histori prekëse, që ka të bëjë me humbjen e nënës së saj. Anita Haradinaj, e cila njëherësh njihet edhe si...

Gold Ag vjen me vargje prekëse për Sylejman Selimin

Të gjithë pritën sot lirimin nga burgu të ish-gjeneralit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimit. Por fatkeqsisht ai ende vazhdon të mbahet prapa...

Këngëtarja e njohur botërore konvertohet në fenë islame

Shuhada ndjehet krenare që u bë myslimane Këngëtarja Sinead O’Connor vendosi të pranojë Islamin, dhe ka një emër të ri, Shuhada Davitt. Shuhada ‘në Twitter javën...

Transformimi i papritur i Luana Vjollcës! Moderatorja bëhet brune

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar të ekranit. Luana Vjollca prej vitesh mbetet ndër bjondinat më seksi shqiptare, por duket se ajo...

Paridi i Ingritit një fashionist i vërtetë, ja si kujdeset për...

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale disa caste mjaft të ëmbla sëbashku me djalin e saj. Përmes këtyre videove...

Ronela kapet keq me komentuesit, ja cfarë ka ndodhur

Këngëtarja Ronela Hajti ka publikuar në rrjete sociale një foto që duket se është kthyer në burim konflikli me ndjekësit. Pasi i ka thyer komente...

Aktori shqiptar bën urimin plot dashuri për bashkëshorten

Ditën e sotme aktori i njohur, Visjan Ukcenaj ka uruar plot dashuri dhe humor bashkëshorten e tij. Ai ka publikuar nje foto te vjeter...

Alba Hoxha rrëfehet për dashurinë

Asaj i kujtohet fare mirë dashuria e parë dhe puthjen e parë e konsideron zbulim. Nuk flet shpesh për dashurinë, por po do të sakrifikonte...

Bebe Rexha po vjen me këngë të re, kështu duket në...

Bebe Rexha shumë shpejt do ta sjell projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Bebe Rexha ka treguar nëpërmjet...

Loredana Zefin e ka ndryshuar shumë shtatzënia, këto foto e dëshmojnë

Loredana, e dashura e reperit Mozzik është shtatzënë dhe çdo ditë e më shumë po ndryshon për nga pamja, shkruan lajmi.net Se dyshja po bëhen...

Dukesha harron t’ia heq tiketën fustanit

Dukesha e Sussexit ka bërë një gabim të vogël kur arriti në Tonga përkrah princit Harry Dukesha, Meghan Markle kishte vendosur që të vishte një...

Si rrallë herë Ermal Fejzullahu publikon foto me motrën, i ka...

Këngëtari Ermal Fejzullahu e ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi me motrën e tij Bulzën. Ermal Fejzullahu dhe motra e tij Bulza Fejzullahu...

A jeni gati për këngën e re të Enis Bytyqit?

Para tre muajve këngëtari, Enis Bytyqi ka sjell projektin e ri me videoklip i cili titullohet “Bashk”, shkruan lajmi.net Kurse tani me anë të një...

Me fjalë zemre Teuta Krasniqi e uron babain për ditëlindje

Kjo ngase babai i saj, profesori i njohur, Milazim Krasniqi feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i Teutës, shkruan lajmi.net “Jo rrallë...

Leonardo DiCaprio dhe Martin Scorsese bashkë për herë të gjashtë në...

DiCaprio dhe Scorsese bëhen bashkë sërish për filmin ‘Killers of the Flower Moon’. Pas suksesit të fundit me ‘The Wolf of the Wall Street’, dyshja...

Brenda dhomës së gjumit të Zaimina Vasjarit, këngëtarja pozon sexy

U rrikthye sërish me pozat provokuese. Zaimina Vasjari ka ndarë një foto tërheqëse nga dhoma e saj e gjumit. E veshur me rrobdëshambër, këngëtarja ka provokuar...

Capital T dhe Noga me bashkëpunim?

Bashkëpunimin e paralajmëroi artisti Noga Reperi i njohur, Capital T këto ditë publikoi projektin e tij të fundit “Bomba”, i cili po pëlqehet mjaft shumë. “Bomba”...

Kjo është e dashura seksi e Feros?

Fero asnjëherë nuk ka pranuar për publikun se ka ndonjë lidhje. Por, duket se kjo po ndryshon pasi ai është vërejtur duke bërë komente në...

Martohet ‘njeriu më i fuqishëm në botë’, kjo është gruaja e...

Është martuar aktori i njohur për rolin e 'The Mountain' në 'Game of Thrones'. Ylli i serialit “Game of Thrones”, Thor Bjornsson, ose siç njihet ndryshe si...

Kunata ia ndryshon Leartës stilin e flokëve, ja si po duket...

Learta Jakupi është e njohur për publikun si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behuli. Por, ajo pos këtij epiteti për një rreth të caktuar...

Skandal në xhami: Zhvishet modelja, provokon rëndë

Modelja belge, e cila vitin e kaluar u arrestua në Egjipt për shkak të shfaqjes lakuriq, ka shkaktuar polemika të mëdha edhe në Turqi. Marisa...

Miriami publikon foton më të ëmbël të Albanit dhe vajzës, ja...

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore,...

Stresi u arrestua në hotel me një 20 vjeçare, Kejsi bën...

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur në botën e artit si Stresi, u arrestua para disa ditësh nga policia pasi dyshohet të jetë pjesë e...

Vajza e Afërditës vishet me fustan të shkurtër, shikoni reagimin e...

Ajo është e pranishme edhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare. Bashkë me të këndon edhe vajza e saj e cila është shumë e...

Dua Lipa ‘ndezë’ rrjetin, publikon foto intime me të dashurin e...

Dua Lipa është këngëtare me famë botërore, me prejardhje shqiptare. Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Dua ka një të dashur me të...

Këto janë këngët e Rita Orës në albumin “Phoenix”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora më datë 23 nëntor do të publikojë albumin e dytë në karrierën e saj, të titulluar “Phoenix”, shkruan rtv21.tv Përmes...

Luana Vjollca provokon rëndë me foton e fundit, kaq seksi nuk...

Luana Vjollca është ndër moderatoret dhe këngëtaret më atraktive në skenën tonë. Është cilësuar më e suksesshme në sferën e moderimit, e në atë të...

Nora vishet me komplete të zeza, po duket si një zonjë...

Nora Istrefi konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë muzikore.   Ajo tashmë është nënë e një vajze, por kjo nuk ndikon që...

Soni Malaj bëhet si vajzë përrallash, do t’iu mahnis me këtë...

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të...

A është xheloze gruaja e Genës? Flet këngëtari

Këngëtari, Gena ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”. I ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, Gena rrëfen shumë të...

Nuk ju besoni syve, Tayna shfaqet siç nuk e keni parë...

jo pothuajse çdo ditë zë kopertinat e mediave rozë me paraqitjet e zjarrta që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net Mirëpo, në foton e fundit...

Kështu duket pa grim Arilena Ara

Arilena është ndër artistet e rralla të skenës muzikore që guxon të pozojë edhe pa makijazh, shkruan lajmi.net Meqë ka një pamje të tillë dhe...

Zhvishet Capital T, tregon muskujt nga pishina

Edhe pse dikur kishte kilogramë të tepërt sot reperi, Capital T konsiderohet si njëri nga meshkujt më seksi të estradës, shkruan lajmi.net Ai tashmë e...

Befason Majk: A keni pa najher…

Reperi i njohur, Majk ka befasuar me postimin e fundit të ndarë me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net Në imazh shihet se ka veshur një...

“Të kam dashuri”, Lumi B bën dedikim special për këtë person...

Lumi B nuk ngurron të shfaqë haptazi dashurinë që ka ndaj gruas së tij. Ai prej vitesh është i martuar me Miranda Mehmetin me të...

Kush është kjo bukuroshe që këndon “prej ni shpati”

Këngëtarja zyrtare e emisionit “n'Kosovë Show”, Savanna ka sjell projektin më të ri të saj "Prej ni shpati" në version krejt ndryshe. Kjo këngë është...

Besa sjell këngën e re ‘Amor’

Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e re. Këngëtarja Besa Kokëdhima ka ardhur me një këngë të re me videoklip. Kënga me titullin ‘Amor (Dehame)’ është punuar...

‘Xhesika’ befason prishtinasit me veshjen e saj interesante

Është nder femrat me të përfoluar në mediat rozë. Fjala është për Arta Nitajn e cila u bë e famshme me rolin e ‘Xhesikës’...

Kush është mashkulli qe po e ledhaton me kaq dashuri Dhurata...

Krahas muzikës, Dhurata njihet edhe për linjat e saj joshëse, shkruan ORAinfo. Se fundmi Dhurata ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet në...

Sabri Fejzullahu sjell këngën e re “Urime shpirti jem”

"Urime shpirti jem", titullohet kënga më e re e Sabri Fejzullahut që është kompletuar edhe nga ana vizuale. Edhe kësaj here, Kreshnik Avdiu qëndron prapa...

Genc Prelvukaj tregon çfarë do të bënte nëse Liverpool shpallet kampion

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj është njëri nga adhuruesit më të mëdhenj të futbollit e posaqërisht ekipit të Liverpool. Meqë është aktiv në rrjetet më...

Këto janë faqet e vetme zyrtare të Stresit në rrjetet sociale

Vjen reagimi nga ekipi i reperit nga Shqipëria. Në një reagim përmes llogarisë së tij në Facebook, është sqaruar se faqja e vetme zyrtare e...

Kaltrina tregon barkun e fryrë e veshur në të kuqe, kaq...

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë. Ajo gjitgashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo. Kaltrina është shumë aktive në rrjetet...

Rinohet Naim Abazi

Naimi ndryshon pamjen e tij Naim Abazin, përveç muzikës jemi mësuar ta shohim edhe në ekran me emisionin e tij “Odeon”, i cili transmetohet në...

Një muaj pa personin e zemrës, Kida bën dedikimin emocional

Sot një muaj këngëtarja Kida është përballur me një goditje të rëndë. Më datë 24 të muajit shtator,Orhidea Latifi-Kida humbi personin e zemrës, gjyshen, shkruan...

Butrint Imeri thyen rekord, 1 milion klikime për një ditë me...

Butrint Imeri së fundmi e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Këngëtari Butrint Imeri ka arritur sukses të madh me këngën ‘Kush’ e cila...

Meda doli me bashkëshorten për ta festuar ditëlindjen, por shikoni se...

Meda e ka festuar ditëlindjen pranë bashkëshortes duke u argëtuar me muzikë pranë bashkëshortes. Këngëtari i mirënjohur Meda ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen....

Nusja e Albanit i bën një super-dhuratë Qëndresës së Labit, do...

Nusja e Albanit i bën një super-dhuratë Qëndresës së Labit, do t’iu mahnis Qëndresa është nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi. Ajo është tashmë ndër...

Shyhretja dhe nëna e Leartës shkojnë te Merita, ja si i...

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli vazhdon të jetë aktive si në muzikë, ashtu edhe jashtë saj. Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet...

Tuna do të ‘çmendet’ nga xhelozia, kush është femra në krahët...

Patrisi është burri i këngëtares së njohur Altuna Sejdiu, e njohur për publikun si Tuna. Ai është muzikant shumë i suksesshëm, shkruan ORAinfo. Edhe mbrëmë ka...

Kur në skenë bëhen bashkë tetë motrat Mustafa

Ato duken shumë bukur Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Por, të njohura për publikun...

OPINIONE