0.6 C
Skopje
Sunday, November 18, 2018
Home ShowBiz Page 4

ShowBiz

Kaltrina tregon barkun e fryrë e veshur në të kuqe, kaq...

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura në Kosovë. Ajo gjitgashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo. Kaltrina është shumë aktive në rrjetet...

Rinohet Naim Abazi

Naimi ndryshon pamjen e tij Naim Abazin, përveç muzikës jemi mësuar ta shohim edhe në ekran me emisionin e tij “Odeon”, i cili transmetohet në...

Një muaj pa personin e zemrës, Kida bën dedikimin emocional

Sot një muaj këngëtarja Kida është përballur me një goditje të rëndë. Më datë 24 të muajit shtator,Orhidea Latifi-Kida humbi personin e zemrës, gjyshen, shkruan...

Butrint Imeri thyen rekord, 1 milion klikime për një ditë me...

Butrint Imeri së fundmi e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Këngëtari Butrint Imeri ka arritur sukses të madh me këngën ‘Kush’ e cila...

Meda doli me bashkëshorten për ta festuar ditëlindjen, por shikoni se...

Meda e ka festuar ditëlindjen pranë bashkëshortes duke u argëtuar me muzikë pranë bashkëshortes. Këngëtari i mirënjohur Meda ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen....

Nusja e Albanit i bën një super-dhuratë Qëndresës së Labit, do...

Nusja e Albanit i bën një super-dhuratë Qëndresës së Labit, do t’iu mahnis Qëndresa është nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi. Ajo është tashmë ndër...

Shyhretja dhe nëna e Leartës shkojnë te Merita, ja si i...

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli vazhdon të jetë aktive si në muzikë, ashtu edhe jashtë saj. Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet...

Tuna do të ‘çmendet’ nga xhelozia, kush është femra në krahët...

Patrisi është burri i këngëtares së njohur Altuna Sejdiu, e njohur për publikun si Tuna. Ai është muzikant shumë i suksesshëm, shkruan ORAinfo. Edhe mbrëmë ka...

Kur në skenë bëhen bashkë tetë motrat Mustafa

Ato duken shumë bukur Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Por, të njohura për publikun...

Bes Kallaku paralajmëron duetin me Danin

Komediani Bes Kallaku e ka marrë me shumë seriozitet muzikën. Kësaj radhe ai ka zgjedhur këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi- Dani për të bashkëpunuar, shkruan...

Kaq shumë është rritur djali i Milot Llalloshit

Priami duket i ëmbël dhe aq i bukur Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli-Llalloshi janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, të cilët jo rrallë...

Sinani nostalgjik për rininë e tij, poston fotografi të veçantë

Ai ka postuar fotografi me dy persona të njohur Sinan Vllasaliu, është një prej këngëtareve më të dashur për publikun. Për dekada me radhë ai...

A po e pret fëmijën e Florit ylli i filmave pornografik,...

Alby Rudes ka reaguar indirekt pas raportimeve se po e pret fëmijën e këngëtarit Flori Mumajesi. Tashmë ka dy ditë që kur po qarkullon lajmi...

Edhe pse është vetëm disa muajzhe, vajza e Zaimina Vasjarit ftohet...

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka tash e sa kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Ajo i është përkushtuar tërësisht familjes,...

Dua Lipa me duet super të veçantë me legjendën Andrea Bocelli,...

Legjenda e muzikës italiane, Andrea Bocelli, është një prej emrave më të pëlqyer të muzikës në Itali, dhe jo vetëm.   Ai së shpejti do të...

Adelina shkon te Sellma, me pamjen e saj do t’iu mahnitë

Ajo përveç muzikës rëndësi të veçantë i kushton edhe pamjes së saj. Është Sellma ajo që pas rikthimit të këngëtares po kujdeset për pamjen e...

Lumi B zbulon bashkëpunimin e radhës

Lumi B është reper shumë akitv me projekte të reja muzikore. Lumi B ka qenë i ftuar së fundi në “NIN”, ku foli rreth projekteve...

Dua Lipa nominohet për 4 çmime në “MTV EMA”

Dua mbizotron në ceremonin e ndarjes së çmimeve në "MTV EMA 2018" Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është nominuar për...

Martohet ish miss Kosova, kaq bukur po i rrinë dimit me...

Mirjeta Shala, ish- Miss Kosova është martuar dhe tani po shfaqet nëpër dasma me dimi e jelek. Mirjeta fotot i ka ndarë me ndjekësit e...

Modelja e njohur flet për jetën e saj si nënë e...

Përveç se është aktore dhe një modele jashtëzakonisht e suksesshme ajo tani është edhe nëna e e një djaloshi simpatik të quajtur Jack. Modelja 31...

Aktorja me famë botërore nuk donte të martohej?!

Jada Pinkket Smith nuk donte të martohej dhe qau pasi mbeti shtatëzënë Aktorja amerikane, Jada Pinkket Smith e cila është e martuar me aktorin gjithashtu...

Një Feride siç nuk e keni parë kurrë

Aktorja e njohur turke, Seyma Korkmaz i dha jetë rolit të “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal”. 29 vjeçarja shkëlqeu me një fustan...

Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjen

Kida po vazhdon të jetë shumë aktive në sjelljen e projekteve të reja. Projekti me i ri i saj është “Merri krej’, këngë e...

Adelina Tahiri zbulon gjoksin dhe befason me trupin pas shtatzënisë

Adelina ka arritur që shumë shpejtë të kthejë format e trupit pas lindjes së djalit. Këngëtarja ka pak javë që ka sjellë në jetë fëmijën...

Njihuni me vajzën e Mahmut Feratit

Këngëtari i zhanrit popullor Mahmut Ferati ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic. Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, Argjendën...

Remzie Osmani i thotë burrit: S’du me dal

Është apsolutisht një nga këngëtaret më të mira të estrades, shpesh e cilësuar si bilbili i Mushtishtit, shkruan “Kosovarja”.   Remzia, zonjë e skenës, e këngës,...

Fitnessi e ka ndryshuar turpin e Ryva Kajtazit, ky fustan zbulon...

Ryva Kajtazi është nder këngëtaret me të pëlqyera në vendin tonë. Krahas muzikës, Ryva njihet edhe për linjat e saj trupore, shkruan ORAinfo. E vetëdijshme për...

‘Mu ma dha fill me të parën’, reagon Bleona pas deklaratës...

I ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri me dije se do vijë me një bashkëpunim...

Ilda Bejleri nuk harron ta ekspozojë gjoksin bombastik (FOTO)

Moderatorja Ilda Bejleri është kthyer me postimet e saj provokuese. Kjo nuk është hera e parë kur Ilda Bejleri ekspozon gjoksin e saj bombastik. Veshur me...

Është vetëm 1 vjeç, Tiani i Tunës ‘hapave’ të prindërve

una Sejdiu kujdeset në maksimum për Tianin e vogël, i cili tashmë është 1 vjeç, shkruan lajmi.net. Në një video që ka postuar Tuna së fundi...

E bënë sërish! Kim Kardashian shfaqet 100% nudo (Foto)

Kim Kardashian vazhdon ta mbajë epitetin e femrës më të komentuar në shoubiz. Kim Kardashian nuk i kursen imazhet provokuese me të cilat sërish ka...

Është ende adoleshent, por djali i Labit hap biznes të ri

Labinot Tahiri përmes rrjeteve sociale ka dhënë një lajm për djalin e tij, Eltonin. Labinot Tahiri ka njoftuar të gjithë ndjekësit se djali i tij...

Historia romantike e Lumi B: Reperi rrëfen si i propozoi “shqiptarçe”...

Një histori që s’e ka treguar asnjëherë më parë, por është aq e bukur sa s’ka! Reperi shqiptar Lumi B, në emisionin Nd’rrimi i Natës...

Publikoi këngën e re, Dua Lipa akuzohet nga mediat turke: “Kopjoi...

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me “Blackpink” e...

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman po bëhen prindër

Aktori i serialit “Perla e Zezë” Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi, së shpejti mund të bëhen prindër për herë të parë. Sipas mediave turke, çifti...

Bes Kallaku ironizon me çmimet që ua vendosin kosovarëve gjatë pushimeve...

Aktori Bes Kallaku njihet për batutat me të cilat ka bërë për vete publikun. Bes Kallaku së fundi ka publikuar disa video në Instagram, me...

Këngëtari i njohur shqiptar është bërë baba për herë të dytë

Një djalë i është shtuar familjes së këngëtarit shumë të dashur. Shkumbin Ismajli është bërë baba sërish. Ai e ka zbuluar këtë përmes një postimi në...

“Xing batutash” mes B.E Coffee dhe Portokallisë

Në ekranet shqiptare janë shtuar mjaft spektaklet e humorit dhe në këtë mënyrë i japin më shumë ngjyra dhe varietet programeve. Aktualiteti i ditës i...

Vajza e Rezarta Shkurtës ka një kërkesë speciale…por me kushtet e...

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë gjithnjë me ndjekësit e saj në rrjete sociale momente nga rritja e vogëlushes së saj Hera. Këtë herë ajo ka...

Këngët e reja të sezonit, kush do ia dalë të bëhet...

Pavarësisht se artistët kanë patur një verë të ngarkuar me koncerte dhe projekte muzikore, shumica e tyre nuk kanë hequr dorë së prodhuari muzikë. Ndërkohë...

Motra e Genta Ismajlit, e zhveshur në rrugët e Prishtinës

Mani Ismajli vjen me një fotosesion që ju lë pa frymë. Mani Ismajli është motra modele e këngëtares së njohur, Genta Ismajli. Ajo këto ditë po...

Njihuni me vajzat bukuroshe të Ramadan Krasniqit-Danit

Këngëtari i njohur, Ramadan Krasniqi- Dani është një prej më të pëlqyerve dhe më të ndjekurve nga të gjitha moshat. Të gjitha projektet e Danit...

Kallashi eksplicite, rrëfen të vetmen gjë që s’i pëlqen në shtrat

Donjeta Kosumi e njohur me nofkën skenike Kallashi, gjithmonë ka qenë e drejtpërdrejtë në deklaratat e saja, qofshin ato edhe më pikantet të mundshme. Valltarja...

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?” të realizuar me klip të veçantë

Butrint Imeri ditë më parë ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Butrint Imeri sapo ka publikuar këngën e re me titull “Kush?”, që është e...

Learta më në fund do të këndojë, publikon datën e koncertit

U bë e njohur pasi u bë nusja e djalit të këngëtares se njohur Shyhrete Behlulit. Tani është radha edhe e Learta Jakupit t’i shpalosë...

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale. Rita Ora së fundi përmes një postimi ka bërë të ditur që ka pranuar një dhuratë nga...

Soni shfaqet me fustan të ngusht

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen. Përveç zërit,...

Dafina provokon e shtrirë në shtrat gjysmë e zhveshur

Dafina Zeqiri dje lansoi këngën e re. Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës së re “A don Love?”, në duet me reperin Noizy, shkruan...

Dua Lipa mahnitëse në kampanjën e re të “Adidas”

Dua Lipa është emër që çdo ditë po shijon suksese të reja në karrierën ndërkombëtare. Dua Lipa së fundi ka njoftuar fansat se është pjesë e...

Këngëtarët e sukseshëm që kanë përfunduar studimet në fusha të tjera

Këngëtarët e njohur që i kanë kryer edhe fakultetet Estrada jonë është e mbushur me këngëtarë të mrekullueshëm të cilët e kanë dëshmuar se janë...

Ilir Shaqiri shpallet Qytetar Nderi

Këngëtari i mirënjohur Ilir Shaqiri, që konsiderohet ikonë e këngës shqipe, e që çmohet për gjithë atë çfarë ka bërë ndërë vite, tani është...

Shikoni si Emina vozit traktorin si një profesioniste e vërtetë

Emina Çunmulaj po kalon kohë shumë të lumtura në vendlindjen e saj. Modeste si çdo herë, miliarderja Emina Çunmulaj po shijon shumë ditët e saj...

Albani tradhton sërish Çiljetën, publikohet video me një vajzë me reçipeta

Kapiteni i të kuqve të kryeqytetit, Partizanit, Alban Hoxha, është përfshirë sërish në një skandal rozë. Partneri i këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga, është filmuar...

Me këtë veshje e nis ditën e parë të javës Egzona

Egzona Muqiqi u bë e njohur pas martesës me këngëtarin e njohur kosovar Albatrit Muqiqin. Tani Egzona është ndër nuset më të njohura të...

Tri pozat atraktive të Big Mamës

Big Mama është emër shumë i dashur për publikun. Big Mama ka realizuar së fundi një fotosesion të ri, të cilin e ndau me ndjekësit...

Gena tregon se a është bashkëshortja e tij xheloze për raportin...

Gena ishte i ftua në një intervistë për "Mirage", të premtën që kemi lënë pas. Gena rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale,...

Kishte shumë dashnore e 3 gra, por femra më e bukur...

Ibrahim Tatlises është modeli i mashkullit me shumë ‘fat’ në dashuri. Gjatë karrierës së tij të bujshme ai pati shumë afera që u përfolën në...

Afërdita ndan me ndjekësit një moment intim me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë çift shumë i dashur për publikun. Afërdita Dreshaj është aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe nga përditshmëria,...

Ky është i dashuri i ‘Elyl’

Aktorja e njohur turke, Nuran Gamze Igdiroglu u bë e njohur përmes rolit të saj si “Elyl” te seriali “Më fal”, i dubluar edhe...

“Bomba” e Capital T vjen si film i metrazhit të shkurtër

Reperi solli projektin "Bomba" Reperi i njohur kosovar, Capital T ka publikuar këngën e tij të re. “Bomba” titullohet projekti i ri i reperit, të...

E dashura e Ronaldos ndryshon pamje

Ajo u bë bionde E dashura e Cristiano Ronaldos, njërit ndër futbollistët më të famshëm ka bërë disa ndryshime në dukjen e saj. Në rrjetin social...

Kërcënohet me vdekje aktorja që u paraqit në rolin e Melania...

Melanie Marden ka treguar për TMZ që jeta e saj është vënë në rrezik prej se ka marrë pjesë në videon e reperit I.T. Ajo...

Rina Balaj e Shpëtim Desku bëjnë show mbi tavolinë

Rina Balaj ishte e ftuara e kësaj jave n’Kosovë Show. Këngëtarja foli për jetën e saj private dhe karrierën. Ajo nuk la pa dërguar mesazhe edhe...

Noizy çudit të gjithë, publikon videon duke mbajtur Dafina Zeqirin në...

Kohëve të fundit të gjithë ka befasuar miqësia që kanë lidhur Dafina Zeqiri me reperin nga Shqipëria Noizy. Raportet e tyre shumë të afërta kanë...

Cila është dilema e Lorit në rrugët e Londrës?

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar foto dhe qëndrimi i saj në Londër. Duket se pas festimit të ditëlindjes së saj të 25-të,...

Ardit Gjebrea flet për humbjen e nënës: E vështirë të mësohesh

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në programin “E diela Shqiptare”, Gentiana kishte ardhur për ti dhënë një mesazh nënës së saj pasi...

Edhe këtë e mbërrin Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj është emër i dashur për publikun. Albërie Hadërgjonaj është goxha aktive në rrjete sociale, përmes të cilave zbulon çdo të re rreth saj. Së...

Arbana shijon piknik në këtë të diel tetori

Moderatorja Arbana Osmani duket se ka zgjedhur mënyrën më të mirë për të kaluar këtë të diel. Ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale...

“Tre ditë vetëm qan!”, çfarë i ka ndodhur Xhensila Myrtezajt

Vetëm tre muaj më parë këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë dhe tashmë i është rikthyer koncerteve. Por duket se këtë...

Arsyeja pse Fjolla Morina derdhi lotë

Fjolla Morina është emër shumë i lakuar në shtypin rozë. Fjolla Morina ishte e ftuar në një intervistë për “Prive”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta...

Portreti më i ëmbël i Ajolës, Erionit dhe Kajan

Vetëm 12 orë përpara se të sillte në jetë vogëlushin e saj Kajan, bashkëshortja e Kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka...

I adoptuar? Blendi Fevziu tregon të vërtetën

Ai është një prej emrave më të njohur në Shqipëri që përmendet shpesh për profesionin, por rrallë për jetën private. Në media qarkulloi lajmi se...

Reagimi i parë publik i të fejuarës së Stresit flet shumë...

Pak ditë më parë reperi Stresi ka rënë në prangat e policisë për shkak të akuzës së armëmbajtjes pa leje dhe gjithashtu përfshirjen e...

Bleona godet sërish, noton topless në Miami!

Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e postuara prej saj në...

Me emocione, Leze Qena kujton bashkëshortin

Leze Qena me emocione ka kujtuar bashkëshortin e ndjerë, Xhevat Qenën, duke treguar disa nga momentet më të bukura që ka kaluar me të. Aktorja...

Mbrëmja e së shtunës me familjen, Rama publikon foton e rrallë!

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë gjithnjë i rezervuar sa i përket fotove apo postimeve të jetës së tij private. Madje për një kohë...

Mos vallë Ronela Hajati pranoi lidhjen me Young Zerkën?

Pak minuta më parë nisi transmetimin programi argetues i së shtunës mbrëma “Shiko kush luan”, drejtuar nga moderatorja Luana Vjollca. Me shumë humor dhe batuta...

Rina Balaj: Çfarë bëj unë, bëhet trend

Rina Balaj vjen edhe një herë në një intervistë 'pa dorëza'. Në intervistën për emisionin 'SevenBizz', Rina ka folur për 'trendin' që ajo ka nisur. A...

Gjendet ‘sozia’ e Dua Lipës në Tiranë, Hilda Kërtalli – adoleshentja...

Këngëtarja Dua Lipa është shndërruar në një prej këngëtareve më të dashura për publikun në mbarë botën. Përveç muzikës ajo shquhet edhe për pamjen dhe...

Dafina Zeqiri publikon fotografi provokuese para pasqyrës, vë në pah tatuazhet...

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, pak ditë më parë publikoi projektin e saj më të ri muzikor, “Kurgjo nuk kallxojna”. Kënga është pritur shumë mirë...

Keira Knightley nuk e lejon vajzën që t’i shikojë disa prej...

Keira Knightley ka thënë se e ka ndaluar vajzën e saj trevjeçare që t’i shikojë disa filma të Disneyt, për shkak të portretizimit të...

Zaimina Vasjari fillon ta festojë më herët Halloweenin, grimohet ‘frikshëm’ për...

Fundi i këtij muaji përmbyllet me festën më të frikshme të vitit, Halloween. Me këtë rast, shumë prej njerëzve zgjedhin që të maskohen si të...

Miriam Cani duket joshëse në fustan transparent

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, është shumë e pëlqyer nga publiku për stilin e saj. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, në të...

Cili ka qenë mesazhi më i veçantë që ka marrë Labi...

Labi ka festuar ditëlindjen e 40 dhe emisioni 'SevenBizz' ka qenë në festën surprizë të organizuar për të. Mes shumë miqve dhe të afërme, prezantuesi...

Video / Çfarë ndodhi mes Ramës e Çanit pas kamerave

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e kësaj të premteje në emisionin “Zonë e Lirë”. Kreu i qeverisë shqiptare, i mbërritur në ambientet...

Adelina Tahiri prezanton gardërobën luksoze

Adelina ka një dhomë të veçantë vetëm për veshmbathje Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është personazh mjaft i përfolur në mediat rozë. Adelina...

Era Istrefi në Amsterdam, realizon tatuazh të ri

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është vazhdimisht në udhëtime jashtë vendit. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka vendosur që të vizitojë Holandën. Në disa imazhe të ndara...

Ndryshimi drastik i Medës pasi bëri këtë ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

Meda është një prej emrave më aktiv në skenën muzikore shqiptare. Meda së fundi ka bërë një ndryshim të madh në pamje, saktësisht në dhëmbë. Në...

Luana Vjollca e ‘zjarrtë’ me fustan ngjyrë rozë, vë në pah...

uana Vjollca është kogja aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja publikon pothuajse çdo detaj të jetës së saj në ‘Instagram‘. Së fundi ka publikuar një imazh...

Me një veshje të çuditshme, Butrint Imeri paralajmëron këngën e re...

Këngëtari i njohur Butrint Imeri, ka qenë shumë aktiv gjatë verës me projekte dhe koncerte të shumta. Së fundmi, ai ka paralajmëruar se ka gati...

Kim Kardashian i tregoi Alec Baldwin se ajo u bë një...

Kim Kardashian mësoi vlerën e “privatësisë” përmes martesës së saj me reperin Kanye West. 37 vjeçarja kurorëzoi dashurinë e saj me Kanye West në vitin...

Kastro gati për këngën e re, realizohen xhirimet për këngën ‘Aliena’

Njëri nga rep artistët më të talentuar në vend, Kastro nga Gjilani po vazhdon të punojë në projekte të reja. Talenti gjilanas i cili pritet...

Hiti “Despacito” thyen shtatë rekorde botërore të ‘Guinness’

Janari i vitit 2017 solli një nga hitet më të mëdha në tregun muzikor global. Ishte ky hiti “Despacito”, këngë e kënduar nga Luis Fonsi,...

Provokuese dhe me energji, Bebe Rexha bëri një paraqitje spektakolare në...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të promovojë albumin e saj më të ri “Expecations”. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar...

Përgjimet e reja për Stresin: Shefi i komisariatit ma bëri me...

Dalin pergjimet e Prokurorisë për të riun nga Tropoja Arkimed Lushaj, i njohur si “Stresi”. Përgjimet janë kryer për një periudhë kohore nga 26...

Dafina Zeqiri publikon foto nudo të Eminemit: Sikur të isha…

Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me postimin e fundit që bëri në InstaStory, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar një fotografi nudo të reperit me...

Premierë: Mozzik dhe Getinjo publikojnë “Parasiempre”

Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Getinjo kanë publikuar këngën e tyre të re, shkruan rtv21.tv Kënga titullohet “Parasiempre” dhe është publikuar edhe me videoklip, në...

Mozzik e Getinjo publikojnë me videoklip këngën ‘Para Siempre’

Vëllezërit kanë sjellë edhe bashkëpunimin e tyre të radhës. Mozzik dhe Getinjo vijnë bashkë në këtë këngë, që është e dyta e tyre bashkë dhe...

Nëntori nis me shumë surpriza nga Rita Ora

Rita Ora vazhdon të punojë shumë rreth projekteve të reja muzikore. Rita Ora derisa po shijon suksesin e këngës së re, po bën edhe finalizimin...

Bashkëshortja ia uron ditëlindjen Valdrinit dhe i kërkon falje për këtë...

Kreatori i njohur dhe mjaft i suksesshëm shqiptar, Valdrin Sahiti feston sot ditëlindjen. Në mesin e urimeve të veçanta që ka pranuar është edhe ai...

Zajmina gati për Halloween

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria,  Zaimina Vasjari është njëra ndër femrat më të përfolura të mediave rozë, për pamjen e saj të jashtme dhe...

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi vijnë me këngën e tretë “Harrove”

Kanë sjell bashkëpunimin e tretë me radhë. Çifti i famshëm i estradës, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë publikuar këngën e re të titulluar “Harrove”,...

Nora sapo doli nga frizerka, befason me stilin e flokëve dhe...

Këngëtarja Nora Istrefi njihet për linjat e saj joshëse. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto të ndryshme, përcjell...

Kim Kardashian po kritikohet për pozën e fundit ku shfaqet komplet...

Kim Kardashian duket se me të vërtetë e ka tepruar. Fansat dhe ndjekësit e saj kanë mbetur shumë të zhgënjyer me pozën e Kim, ku...

Ky është vendimi i Gjykatës për Stresin

Gjykata ka vendosur të lërë në burg reperin e njohur Arkimed Lushaj. Stresi ka dalë sot para Gjykatës ku u bë rivlerësimi i masës...

‘Bëhet e gjallë’ Elvana Gjata, publikon këngën e re dhe duket...

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. Nga ngjarja e ndodhur në lokalin ‘Monopol’...

Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, gruaja i kërkon falje për një gjë...

Valdrin Sahiti po feston sot ditëlindjen e tij të 32-të. Ai është dizajneri më i kërkuar i vendit, por përveç biznesit të suksesshëm, Valdrin Sahiti...

Dua Lipa vjen me këngë të re “Kiss and Make Up”

Është goxha aktive në projekte të reja muzikore. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka goditur sërish me projekt të ri muzikor e cila vjen në bashkëpunim...

Lori Hoxha del haptazi me të dashurin, publikohet fotoja intime

Trashëgimtarja e "Top Channel", Lori Hoxha është paksa më e rezervuar sa i përket jetës private. Ajo përflitet se është në lidhje me biznismenin e...

Almeda Abazi lanson këngën e parë “Alabama”

Aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Almeda Abazi sapo ka lansuar këngën e re. Ajo tash e një kohë është duke punuar në projektin e...

Është publikuar bashkëpunimi i Elavana Gjatës me Poo Bear

Dyshja vijnë me projektin e ri Kënëtarja e njohur, Elvana Gjata sot ka publikuar  bashkëpunimin e saj me Poo Bear. Ky bashkëpunim është publikuar në...

Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora fotografohen se bashku, ky detaj tërheq...

Këngëtaret Shkurte Gashi dhe Dhurata Dora janë ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Ato me zërin e tyre vazhdojnë të jenë prezente...

‘Despacito’ thyen shtatë rekorde botërore të Guinness

Rekordet botërore që ka thyer kënga e suksesshme e Luis Fonsi. Luis Fonsi ka publikuar këngën e tij më të suksesshme në janar të vitit...

Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut shumë simpatike

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, Ariana, që zë vend në mediat rozë për stilin e saj të veçantë,  përpos vetes ajo kujdeset...

Tayna ul xhinset, çmend fansat me fotografinë e fundit në Instagram

Tayna ka ‘pushtuar’ Instagramin sërish. Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në rrjete sociale. Doruntina ka rrëmbyer vëmendjen e...

Shkurte Fejza befason të gjithë me veshjen e saj

Shkurte Fejza vazhdon të mbetet këngëtarja me e pëlqyer në trojet shqiptare. Me zërin e saj ajo vazhdon t’i bëjë për vete edhe gjeneratat...

Nisin xhirimet e klipit të Dafinës dhe Noizy-t

Së shpejti do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur Artistët e njohur shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Noizy ka kohë që kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre, shkruan...

Adelina Tahiri me veturë luksoze shkon në një vend përrallor

Është një nga këngëtarët më të komentuara të rrjeteve sociale. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, u bë nënë për herë të parë para disa...

Mamaja e Stresit: Ai është artist, jo kriminel. Pistoletën e kishte...

“Hakmarrje 24 orëshe”. Kështu e quan Shpresa Lushaj arrestimin e të birit, Stresi dy ditë më parë, në një hotel në zonën e Linzës në...

Transformohet Oriola Marashi, njerëzit mendojnë se është ruse

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka bërë transformimin e papritur. Në postimet e fundit të realizuara në Paris ajo shfaqet bionde. Kurrë më parë...

Këngëtarja e mirënjohur, Enca Haxhia feston sot ditëlindjen e saj të 23-të, me shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Ajo është ndër këngëtaret më...

Zbulohet: Ja çfarë bënte e dashura e Stresit kur ai u...

Reperi i njohur shqiptar Stresi është arrestuar para pak ditësh në një hotel në Linzë. Arsyet e arrestimet thuhet të jenë për shkak të armëmbajtjes...

Krijimi i ushtrisë, befason me ragimin e saj Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret qe me së shumit i ka kënduar luftës së UÇK-së, përcjell ORAinfo. Ajo edhe sot është shfaqur e lumtur...

Rita Ora apo Dua Lipa, ja cilën e zgjedh Kanita (Video)

Në një intervist për Lajm Tv, këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Kanita Suma ka deklaruar se dëshiron të këndoj shqip, dhe tju sjell gjëra të...

Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj. Për të festuar këtë ditë të veçantë për të,...

Zaimina Vasjari një mami super sexy, do ju tërbojë me postimin...

Këngëtarja Zaimina Vasjari është rikthyer fuqishëm me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo pa frikë renditet ndër mamit e reja më sexy. Kjo duket lehtësisht...

Nuk do e njihni Almeda Abazin, shikoni si dukej para se...

Almeda Abazi është një nga femrat shqiptare të renditura si ndër më të bukurat, por tashmë e njohur ndërkombëtarisht. Miss-i shqiptar deh tashmë pjesë e aktorëve...

Bleona Qereti sërish në një film amerikan

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuke ka aspak në plan të ndalet. Pasi bëri publik albumin e saj më të ri ‘Monster’, ajo ka treguar se...

Djali që la super të dashurën për një lojë dhe habiti...

Douglas Martin u shfaq nëpër lajme para disa muajsh, dhe tha se ishte ndarë nga e dashura, Yanet Garcia, që njihet si një nga...

Kanita për Lajm TV: Preferoj të këndoj shqip, sepse jamë shqiptare...

Në një intervist ekskluzive për Lajm TV, ish ylli i vogël që ndriçoi në skenën e X Factor Albania, Kanita Suma ka folur për...

Zhegrova, Kololli e Vojvoda me stil flokësh unik – VendosHair prezanton...

Kosova nuk di për humbje në fushatën e fundit në Ligën e Kombeve, garë kjo ku shkëlqyen yjet e përfaqësueses. Në fitoren e fundit ndaj...

Eliza Hoxha, Soni Malaj e Jonida Maliqi i futen garës për...

Kanë filluar përgatitjet për edicionin e 57-të të Festivalit të Këngës në Radio Televisionin Shqiptar. Edhe këtë vit, plot 22 konkurrentë do të provojnë fatin...

Intervistë për Lajm TV, Kanita Suma: Në “Këngën Magjike”, synoj finalen...

Ylli nga Shkupi që ndriçoi skenën e madhe të X Factorit në Tiranë, Kanita Suma në një intervistë për Lajm Tv ka shtjelluar planet...

Anita puth Ramushin në buzë, duke festuar për Ushtrinë

Kryeministri me bashkëshorten vijnë në një fotografi mjaft intime. Është Anita ajo që ka postuar fotografinë, ku ata shihen të përqafuar e madje duke u...

Besiana Mehmedi sjell koncert për Nënë Terezën në Shkup

Mezzosopranoja e njohur dhe profesoresha Besiana Mehmedi sjell koncert për 15 vjetorin e lumturimit dhe 90 vjetorin e shtegëtimit të Nënë Terezës. Në koncert do...

Stresi planifikonte të martohej, a po e tradhtonte të dashurën kur...

Reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj a.k.a Stresi dhe e fejuara e tij Kejsi janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për...

Këta janë të famshmit shqiptarë që janë martuar me të huaj

Martesa është një hap mjaft i rëndësishëm, i vështirë dhe në të njëjtën kohë një realitet i bukur në jetën njerëzore. Dashuria nuk njeh moshë,...

Labinot Tahiri viziton bilbilin e muzikes Nexhmije Pagarushën

Në një lidhje direkte të bërë në Facebook ai tregoi dhe arsyen pse ishte në shtëpinë e saj. “Musafir te ikona e Shqiptarëve për tê...

Ish-e dashura e Diddy vë gjoksin në pah, i tregon atij...

Duket se Cassie dhe Diddy i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 11-vjeçare. Megjithëse është lajmëruar pak më herët për ndarjen e çiftit, 32-vjeçarja nuk...

Nusja e Dautit del me shoqe, shikoni si po festojnë të...

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që...

Stresi u kap lakuriq në shtratin e hotelit (VIDEO)

Në pasditen e së mërkurës, mediat shqiptare raportuan për arrestimin e reperit të famshëm të njohur si Stresi, nga Policia e Shtetit Shqiptar. Arkimed Lushaj...

Iu pëlqejnë fustanat e Engjit? Ajo ka një befasi për të...

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan...

Afërdita Dreshaj me shtëpi super luksoze! Kështu duket përbrenda

Duket se këngëtarja Afërdita Dreshaj ka blerë shtëpi. Shtëpi a e re në të cilën ajo Afërdita Dreshaj është duke jetuar aktualisht shihet të jetë...

25 vjeç por miliarder, shikoni çfarë jete bën i riu nga...

Ai u zgjodh nga Forbes si miliarderi më i ri i botës më herët këtë vit, duke pasur një pasuri prej 2,435 miliardë funtesh. Gustav...

Fatmir Spahiu: Si vidhja pulat e kojshisë e cigaret e babës

Njëri ndër personazhet pa dyshim më të dashura për publikun shqiptar të të gjitha moshave është Fatmir Spahiu. Aktori i njohur ishte i ftuar në...

Nora e Era bëhen ‘horë’, iu publikohet fotoja që s’do të...

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo. Gjithashtu është...

Ngjarja e rëndë për Elvanën, a vendosi ajo të largohet përgjithmonë...

Thuhet se ishte i dashuri i Elvana Gjatës ai i cili sulmoi një person. Personi në fjalë kishte ndërruar jetë pas kësaj përleshje, shkruan ORAinfo. E...

Ҫfarë ndodhi me të, nusja e Shpëtimit ka mbetur e ‘shtrirë’

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo. Arta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo...

Ardian Bujupi bashkëpunon me këngëtarin portorikan, Farrukoo

Shumë shpejt do të kemi edhe një bashkëpunim mes një këngëtari shqiptar dhe një ndërkombëtar. Bëhet fjalë për Ardian Bujupin, i cili tashmë është i...

Lina Rei “del nga binarët”! Ul tangat dhe zbulon komplet pjesën...

Linda Rei vazhdon të mbetet një nga personazhet më kontraverse të ekraneve shqiptare. Ajo bëri bujë me historinë e jetës së saj të kalimit nga...

OPINIONE