3 C
Skopje
Wednesday, January 23, 2019
Home ShowBiz Page 58

ShowBiz

Djali Markut luan me të brendshmet e nënës së tij (Foto)

Djali i këngëtarit Mark Marku dhe Nora Muqajt, Gega, ka bërë rrëmujë në dhomën e prindërve të tij. Ai ka hequr nga dollapi të gjitha...

Ja si e uron Marina ‘beben’ e saj për ditëlindje (Foto)

Luana, ajo më e vogla, feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga Marina. Një urim të thjeshtë dhe me dashuri,...

Jackie Chan-it i jepet Oscari i nderit

Yllit të filmave aksion, Jackie Chanit do t’i jepet çmimi Oscar i nderit për ‘arritjet e tij të jashtëzakonshme’ në film, raporton BBC. Akademia amerikane...

Xhensila Pere në pritje të ëmbël apo?

Ish banorja e Big Brother jo pak herë publikon në rrjetet sociale foto apo njoftime bombastike. Vëmendja është prapë tek Xhensila Pere këtë herë për...

Olta Boka: “Klipin e ardhshëm do ta shihni në vitin 2021”

E ftuar në puntatën e rradhës të emisionit “Thumb” nga Aulona dhe Fatma ka qenë Olta Boka, e cila i është përgjigjur disa pyetjeve...

Fillojnë xhirimet për serialin “Kafeneja Jonë” (Foto-Video)

Kanë filluar xhirimet e episodeve të reja të serialit “Kafeneja Jonë”. Tashmë është bërë e ditur se do të fillojë sezoni i ri i serialit...

Përveç Gold Ag edhe shumë të njohur tjerë kanë marrë pjesë...

Protesta e mbajtur sot në sheshin e Prishtinës mesa duket ka mbledhur jo vetëm emrat e njerëzve të thjeshtë, pasi të pranishëm në të...

Salma Hayek: Kam qenë edhe në luftën e Kosovës, jam ndier...

Aktorja dhe aktivistja meksikano-amerikane, Salma Hayek, gjatë një fjalimi ka folur për rolin e saj si aktiviste, ku edhe e ka përmendur Kosovën, duke...

Sot është ditëlindja e Mona Ismailit: Këto janë fjalët prekëse të...

Nëna e motrave Ismaili, Mona ka pak muaj prej kur ka ndërruar jetë nga një sëmundje e rëndë. Zanfina Ismaili sot përmes një fotografi të...

Publikohet foto, që Enca nuk do të donte ta shihnit! (FOTO)

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një foto të këngëtares Enca Haxhia, ku shfaqet mjaft mbi peshë. Ndonëse prej disa kohësh këngëtarja përpiqet të jetë...

Këto janë imazhet e para të Vedat Osmanit me të bijën...

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, është bërë baba. Bashkëshortja e komikut, Allmira, të martën ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çifti Tek...

Rita kritikohet se nuk e ka përmendur lidhjen e saj me...

Rita Ora ka harruar të përmendë faktin se ajo po këndon në shenjtërimin e Nënë Terezës pasi të dyja i lidhj një gjak. Rita Ora...

Sali Berisha akuzon Edi Ramën, por fajin e ka Elvana (FOTO)

Në profilin e ish-kryeministrit Berisha në Facebook mund të gjesh pafund postime denoncuese, si dhe akuza të forta ndaj kryeministrit Rama. Para një ore, Berisha...

Iva Aliko bën foto, por diçka e pazakontë shfaqet prapa saj...

Show vajza shqiptare Iva Aliko ka bërë një foto dhe  e ka hedhur në Facebook. Por ka diçka që nuk shkon në këtë foto. Prapa Ivës...

Enca: Unë dhe ai supozohej të ishim të pandarë, por më...

Postimet e fundit të Encës në Snapchat, të bëjnë të mendosh që mesa saj dhe të dashurit misterioz, gjithçka ka marrë fund. Në fakt lajmi...

Këta janë emrat e vërtetë të të famshmëve shqiptarë (Foto)

Publiku i njeh ndryshe por emrat e vërtetë të tyre dallojnë nga pseudonimet që i kanë. Young Zerka- Donald Najtellari Lyrical Son- Festim Arifi ...

Ja cila është modelja më e pasur në botë (Foto)

Edhe pse ka kaluar thuajse një vit që nga koha kur bota e modës është bërë pjesë e gjeneratës së “Instagram”-it, por Gisele Bundchen...

Ndryshon Eliona Pitarka, si do jetë këtë herë? (Foto)

Eliona Pitarka, aktorja provokuese e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL” po ndryshon. Bëhet fjalë për look-un e saj. Ajo nga brune, do të bëhet...

Aksidentohet Kastro Zizo (Foto)

Diçka nuk shkon me një nga fotot që Kastro Zizo ka publikuar në Instagram. Ai duket i enjtur në fytyrë dhe duket që ka dëmtuar...

Sulmoi gruan me armë zjarri, Chris Brown arrestohet si një kriminel...

Chris Brown është kthyer në një kriminel të vërtetë! Artisti i rrymës RnB është arrestuar për sulm me armë vdekjeprurëse, pra jo thjesht një incident,...

Arrestohet ish e dashura e Noizy-t, i vjedh telefonin 46-vjeçarit në...

18-vjeçarja Kristjana Ibro, e cila u bë e njohur e njohur nga publiku për shkak të skandaleve të shumta me të cilat është paraqitur,...

Forcat speciale rrethojnë shtëpinë e këngëtarit Chris Brown (Video)

Forcat speciale amerikane kanë rrethuar shtëpinë e reperit Chris Brown, duke kërkuar që të hyjnë në banesën e tij. Ka qenë një telefonatë nga Miss...

Enca Haxhia prezanton nënën e saj (Foto)

Enca Haxhia tani i ka prezantuar fansave edhe nënën e saj. Këngëtarja e njohur Enca Haxhia me anë të një fotografie ka prezantuar nënën e...

“FULLSTOP” promovoi videoklipin e tyre të parë (Foto-Video)

Allternativë-Rock grupi "FULLSTOP" nga Shkupi të shtunën e kaluar promovoi videoklipin e tyre të parë. Grupi përbëhet nga katër anëtarë: Vokal Agnesa Çavolli, Arian Jusufi solo-gitarë, Lis Asllanaj...

Vedati është bërë baba, ja emri i vajzës (Foto)

Aktori i njohur kosovar Vedat Bajrami, është bërë baba. Bashkëshortja e tij Allmira sot solli në jetë fëmijën e tyre të parë. Ata janë bërë me...

Ky është filmi që nuk do ta shohim kurrë!

John Malkovich ka bërë një veprim të guximshëm. Ka filma që marrin vite kohë për t’u realizuar, por gjithmonë dëshira e krijuesve të filmave është...

Shpëtim Saraçi, bashkëpunim me Rita Orën për koncertin e Vatikanit

Rita Ora do të këndojë një këngë të orkestruar nga Shpëtim Saraçi, në Vatikan. “Ky, ky është Krishti Mbret/ që barinjtë e ruajnë dhe engjëjt...

Iggy Azelea në krahët e një tjetër reperi

Reperja australiane Iggy Azalea së fundmi ka kaluar një kohë te mrekullueshme me artistin e muzikës hip-hop, French Montana pasi dyshja është fotografuar së...

Behgjet Pacolli sot feston 65-vjetorin e lindjes

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, feston sot ditëlindjen e tij. I lindur më 30 Gusht 1951 në Marec të Prishtinës, Pacolli sot mbush 65 vjeç. Përmes...

Nora dhe Roberti ecin rrugëve të Prishtinës, ja çka bie në...

Çifti më i famshëm shqiptar Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë zgjedhur që të dalin rrugëve të Prishtinës në këmbë. Ata janë fotografuar në semafor...

Linda Morina blen makinë superluksoze (Video)

Linda Morina e cila tashmë është shndërruar në senzacion në rrejtet sociale ka blerë veturë të re Ajo përmes një video të shpërndarë në Instagram...

Pse u kap Sinani me fansat për kumanovaren (FOTO)

Një foto e postuar ca ditë më parë nga Andra së bashku me Sinan Hoxhën ka ngjallur debate. Kjo për aryse se Sinani në këtë...

Britney Spears këndon këngën e Bebe Rexhës (Video)

Këngëtarja Britney Spears ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj të dielën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Aëards. Britney ka...

Gazetarja shqiptare shikon live Kim Kardashian: Është si morr! (Foto)

Ish moderatorja e “Pasdites në Top Channel”, Kozeta Turishta e cila ndodhet në Amerikë ka parë nga afër Kim Kardashian dhe reperin Kanye West. Ajo...

Manjola Nallbani përfaqëson Shqipërinë në “Javën e Kulturës Ballkanike” (Foto)

Këngëtarja Manjola Nallbani është shumë e dashur për publikun në Shqipëri, ajo veçohet edhe për vokalin e saj të fuqishëm si dhe interpretimin korrekt...

Safetja bën pushimet me bashkëshortin e ri

Këngëtarja e muzikës popullore, Safete Mustafa ka ndarë këto ditë që pushojë dhe relaksohet së bashku me bashkëshortin e saj të ri. Ajo dhe Arbeni...

Nxehet Morena, shfryn mllefin në instagram (FOTO)

Bukuroshja Morena Taraku kohëve të fundit ka filluar që të jetë më e pranishme nëpër media. Pasi një kohë ajo nuk ishte parë shumë, kohëve...

Pa filtra si Orinda Huta (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja Orinda Huta ka postuar një foto në Instagram. Në këtë foto Huta duket mjaft në formë dhe si dixhiturë ajo është shprehur...

Kjo është performanca e Britney e cila i mahniti të gjithë...

Britney Spears u kthye në skenën e MTV VMA për herë të parë pas një dekade për të paraqitur këngëne saj të re “Make...

Vdes Gene Wilder: Ylli i filmit “Fabrika e Çokollatës” vdes në...

Aktori amerikan Gene Wilder, që mbahet mend nga shumë njerëz për rolin e tij kryesor në filmim “Willy Wonka dhe Fabrika e Çokollatës” ka...

Beyonce falenderon Jay Z për sukseset e saj

Beyonce ka kryesuar këtë vit vit në ceremonin e MTV Music Awards e cila u mbajt të diëlen Diva e muzikës pop mori çmimin u...

Fejohet Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, e cila prej kohësh ka nisur një romancë dashurie me domenikanin Rodrigues, duket se i ka dhënë fund...

Bukuroshja ia dedikon këto FOTO këtij futbollisti me origjinë shqiptare

Tifozja e flaktë e Interit, modele e famshme që ka pozuar për revistën prestigjioze Playboy, dhe aktore gjithashtu, emri i të cilës është April...

Sophia Castriota po shoqërohet nga ky reper kosovar (Foto)

Ajo njihet tash e një kohë në opinionin publik shqiptar por trojet i shkeli për të parën herë sot. Sophie Castriota, arbëreshja me banim në...

Ja sa janë rritur qepët në bahqen e Leonora Jakupit (Foto)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi prej vitesh është pronare e një ville në Brezovicë Pas çdo angazhimi në muzikë, Leonora gjen kohë për tu relaksuar...

Armina Mevlani pranon diçka për veten e saj (Foto)

Bukuroshja Armina Mevlani ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku tregon syzet e saj të reja dhe jo vetëm. Krahas fotos...

Kim e refuzoi bashkëshortin, kjo është arsyeja (Foto)

Përderisa dyshja Kim e West dukeshin për mrekulli si një çift i martuar gjatë mbrëmjes të së dielës në MTV Music Awards, kur Queen...

Kështu dukej Luana Vjollca kur ishte e vogël (Foto)

Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram një fotografi, të pa publikuar ndonjëherë më parë. Në foto Luana shfaqet kur...

Arrin në Kosovë stërmbesa e Skënderbeut (Foto)

Stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, Sofia Kastrioti do të jetë mysafire e festivalit Hardh Fest që mbahet çdo vit në Rahovec. Ky festival...

Çiljeta dhe Alban Hoxha vijojnë komentet e dyshimta në Instagram (Foto)

Vijojnë në rrjete sociale komentet e ëmbla mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares Çiljeta Xhilaga. Në një nga fotot e postuara nga Hoxha,...

Bleonës i zbulojnë një sekret të madh, e vërteta e hidhur...

Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila prej vitesh jeton në Amerikë, ka bërë me dije se me Ganiun, ka pasur një martesë të gjatë. Me...

Sa muajsh bën sot Liani i Vesës dhe Bigut? (Foto)

Gjatë ditës së sotme vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës Liani bën 3 muaj. Ka qenë Vesa, e cila ka e bërë të ditur...

Ja sa e afërt është Enca me familjen e Noizyt (Foto)

Ka qenë një dasëm e përbashkët mes të afërmve të Noizyt dhe Encës, ajo që e ka bërë këngëtaren të na zbulojë disa detaje...

Është hera e parë që Luana Vjollca publikon këtë fotografi (Foto)

Me siguri e keni parë Luanën që të vogël në ekran, por jo kaq të vogël sa në këtë foto Bukuroshja bionde e Top Channel...

Aksidentohet në pushime Zanfina Ismaili (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili, para disa dite ka publikuar këngën e saj të re e cila është dedikim për nënë që e humbi para disa...

Kallashi zbulon linjat e saja seksi

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur me nofkën karakteristike Kallashi, ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, ku i ka shfaqur linjat e saja...

Martohet vajza e Adem Jasharit (Video)

Vajza e komandantit legjendar Adem Jashari, Marigona, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është martuar me Faton Behën. Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti që thotë...

Rita Ora këtë herë si rokere, arrin në MTV VMA (Foto)

Rita Ora sërish ka arritur të marrë vëmendjen në tepihun e kuq të Video Music Awards Rita prezanton sonte një çmim në mbrëmjen e Video...

Nicki Minaj pa të brendshme në VMA, çmend me format bombastike...

Nicki Minaj ka ekspozuar edhe një herë trupin bombastik. Nicki Minaj dhe i dashuri i saj Meek Mill janë shfaqur duke qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit,...

Enca provokon me pjesën e bikinit…por do të tregojë diçka tjetër...

Ajo është komentuar tërë kohës për linjat e saj madje është akuzuar shpesh edhe për përdorimin e fotoshopit në imazhet e saj. Por këtë herë...

Vëllai i Sara dhe Lori Hoxhës ka një pyetje për motrën...

Trashëgimtaret e Top Channel Sara dhe Lori Hoxha kanë një pikë të dobët, e ky është vëllai i tyre më i vogël Itan. Sara ka...

Aktorja e “O sa mirë” nuk është më single (Foto)

Aktorja Linda Jarani, e njohur për rolin e saj si shkodranja e “O sa mirë” ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj zyrtare...

Violeta Kukaj lë muzikën, kjo është arsyeja

Ditë më parë është raportuar se këngëtarja Violeta Kukaj ka lënë muzikë për shkak se i është përkushtuar fesë islame dhe është mbuluar. Por më...

Bebe Rexha e lumtur që performoi krah Britney Spears në MTV...

Mbrëmë në Los Angeles është mbajtur mbrëmja prestigjioze e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards 2016. Në këtë mbrëmje ku nuk munguan yjet e njohur botërorë...

Stërmbesa e Skënderbeut nesër në Kosovë

Nesër në Kosovë do të arrijë Sofie Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, e cila përfaqëson brezin e 14 të familjes. Sofia,...

E rrallë, nënë e bijë në garë për më të bukurën...

Nënë e bijë janë rrugës për të arritur suksesin më të madh në njërën prej garave më të famshme të bukurisë në botë. Sarah Louise...

Teuta Krasniqi vendosë të lindë një javë më herët!

I ka mbetur vetëm edhe një muaj që të sjell në jetë fëmijën e dytë. E data kur Teuta Krasniqi planifikon të lindë, është...

Zbulohet një foto intime e Bleronës së RTV 21 (Foto)

Moderatorja tashmë e njohur dhe e dashur, Blerona Zeqiri, filloi karrierën në emisionin “një kafe me Labin”, tek shpejt dëshmoi, se punën e vet...

Reperi shqiptar kurorëzon dashurinë (Foto)

Granit Bajraktari, reperi shqiptar unik i njohur me nofkën Elinel pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë me të dashurën Klementina Arifi në një ceremoni...

Kjo “selfie” kushton 300 milionë euro, ja arsyeja

Cristiano Ronaldo dje në Monako u shpall lojtari më i mirë në Evropë për sezonin që lamë pas. Në garë për këtë çmim Ronaldo mundi...

Zanfina vuan nga kjo sëmundje…

Zanfina Ismaili është rikthyer fuqishëm në skenë dhe këtë e bëri përmes këngës me titull "M", këngë kjo dedikuar nënës së saj të ndjerë,...

Rita Ora dhe Bebe Rexha bashkë në MTV VMA

Artistet shqiptare do të ngjiten në skenën e ndarjes së çmimeve Video Music Awards në Los Angeles. Të dielën mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve...

Rene e përmalluar për Norën, ja si vrapon pas saj (VIDEO)

Këngëtarja Nora Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar 'Majëm'. Gjithashtu Nora ka qenë e angazhuar edhe nëpër mbrëmje e...

A e keni vërejtur këtë detaj tek “sheiku” që i këndoi...

Ajo është shumë e njohur në estradën shqiptare. Përpos projekteve të shumta, ajo angazhohet edhe në ahengje të ndryshme familjare e shoqërore, ku në një...

Këngëtari shqiptar bën publike pasurinë e tij

Këngëtari nga Shqipëria është super i pasur. Bëhet fjalë për Arkimed Lushajn, i njohur edhe Stresi. Ai ka postuar në Facebook një fotografi ku tregon...

“Blow your mind” hiti i ditës në BBC Radio (Foto)

Dua Lipa vazhdon sukseset në rrugëtimin e saj Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka njoftuar se Radio-ja e BBC, e ka zgjedhur këngën...

61 vjeçari i Hollywood’it kishte lidhje me aktoret më të famshme

Zakonisht meshkujt kanë frikë, se të dashurat apo gratë e tyre mund të tërhiqen pas ndonjë djaloshi të ri, dhe t’i tradhtojnë.  Askush nuk frikësohet...

Daçiqit nuk i ka pëlqyer kjo këngë e Era Istrefit, e...

Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiq, sot në mbledhjen e Këshllit të Sigurimit, ka përmendur gjendjen e Kishës e cila gjendet në objektin...

Të famshmit që nuk kursyen skenat e nxehta në këto pushime...

Publiku gjithmonë është i etur për informacion kur bëhet fjalë për të famshmit. Ku janë të pranishëm, ku kalojnë pushimet, ku dalin në kohë të...

Jennifer Lopez ndahet nga i dashuri i saj 29 vjeçar

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez së fundmi është ndarë nga i dashuri i saj 29 vjeçar, Casper Smart. Sipas burimeve të Daily Mail, marrëdhënia e...

Tundohet Jul Deda: O goce, kujdes se e mbush shejtani (Foto)

Aktori i humorit Jul Deda vijon të publikojë foto nga pushimet e tij në Turqi. Por duket se këtë herë është gjendur në një çast...

Shpërthen Arilena…shikoni format bombastike (Foto)

Këngëtarja Arilena Ara habit çdo ditë e më tepër në profilet e saj në rrjete sociale. Publikimi i saj më i fundit është një foto...

Suksesi i radhës i Dua Lipës

Menjëherë pasi festoi ditëlindjen, ndoshta më romantike që kishte festuar ndonjëherë, në Venecia,ajo udhëtoi drejt New York-ut për realizimin e një projekti të ri. Dua...

Kjo është risia më e fundit në shtëpinë e Vali ‘King’...

Vali Corleone duket se ka vendosur të rris sigurinë personale në shtëpi. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi të derës së re të...

Ish-portieri i Unitedit i jep fund martesës me modelen shqiptare

Portieri danez Anders Lindegaard pritet të shkurorëzohet nga modelja shqiptare Misse Beqiri pas dy vjetësh martesë. Anëtari i ekipit Preston North End ka thënë se...

A do të flinte me një femër Irina Shayk?

Trupi i përsosur i Irina Shayk është protagonisti i numrit të shtatorit të revistës “GQ”. Top-modelja ruse është intervistuar nga stilisti Riccardo Tisci, të cilit Shayk...

Kallashi i rikthehet zanatit të vjetër në Amerikë (Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi e cila u largua nga Cobra City dhe morri rrugën për ShBA ka filluar si duket përsëri zanatin e...

Rona Nishliu feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot (Foto)

Data e 25 gushtit për këngëtaren Rona Nishliun është mjaft e veçantë. Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 30-të, ndërsa po merr shumë...

Zaimina prek “zogun” (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari, së fundmi vjen me një foto hot. Ajo në llogarinë e saj në Instagram publikon një foto duke prekur “zogun” e...

Irina Shayk çmendet pas meshkujve dhe ajvarit (Foto)

Trupi i përsosur i Irina Shayk është protagonisti i numrit të shtatorit të revistës “GQ”. Top-modelja ruse është intervistuar nga stilisti Riccardo Tisci, të cilit Shayk...

Donald Trump ishte me një femër tjetër kur filloi ta pëlqente...

Paolo Zampolli, një sipërmarrës mode dhe ish-menaxher i Melanie Trump, ka treguar historinë e njohjes së këtyre të fundit. Ai thotë se Trump e ka...

Noizy-t i çirret maska, ja videoja që reperi do donte të...

Imazhi para kamerave është mjaft i rëndësishëm dhe VIP-at tanë mundohen të nxjerrin anën më të mirë të tyren. Reperi Noizy njihet si një person...

Cilin mashkull po e puthë Iva Aliko? (Foto)

Iva Aliko është diskutuar shumë sidomos pas deklaratës se është në lidhje me një deputet kosovar. Ajo vazhdoi se ky i fundit i kishte bërë...

Bebe Rexha pozon pa sutjena (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Beba Rexha vazhdon të jetë mëse e angazhuar për koncerte të ndryshme Me datën 9 shtator ajo do të performojë edhe...

Motrat Dreshaj në garë për gjoksin me joshës! (Foto)

Aferdita dhe Jehona Dreshja janë ndër motrat me seksi në trojet shqiptare. Të vetëdijshme për këtë ato nuk hezitojnë t’i shfaqin linjat e tyre...

“BonBon” e shtata në top listën e MTV-së

“MTV” ka radhitur “Bon Bon-in” një nga këngët më të mira të javës. Këngëtarja shqiptare tani më e njohur edhe ndërkombëtarisht, Era Istrefi, së fundmi...

Pse Kendall Jenner nuk e duan fqinjët

Ajo ka shpenzuar të hollat e saj për një rezidencë të re 6.5 milionë dollarëshe në Hollyëood Hills. Por duket se fqinjët e saj të...

Enca, deti dhe zogjtë… (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia nuk po ndalet. Në llogarinë Instagram, ajo ka bërë me dije se ka filluar xhirimet për këngën e re e cila do...

Shkurte Fejza feston 32 vjetorin e martesës (Foto)

Për Shkurte Fejzën sot është një datë mjaft e rëndësishme. Këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti i saj, Hajrush Behluli, festojnë 32 vjetorin e martesës së tyre,...

Vali Corleone ka një thirrje për popullin e Kosovës

Vali Corleone, një nga figurat më të njohura të publikut ka postuar një status në Facebook, ku ka bërë një thirrje ndaj popullit të Kosovës. Ai...

Skandal në Hollywood: Will Smith ka paguar dy milionë dollarë për...

Një situatë që mund ta shkatërrojë martesën e Will Smith dhe të ketë ndikim edhe te fansat e tij. Këngëtari dhe aktori thuhet se...

Ish Missi i Kosovës bëhet pastruese (Foto)

Sot ka nisur pastrimi i Banjës së Istogut në kuadër të iniciativës “Ta pastrojmë Kosovën”. Pas shumë qyteteve të tjera, kjo iniciativë mbyllet në Istog...

Bebe Rexha më 9 shtator në Tiranë

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka njoftuar se më 9 shtator do të performojë në Tiranë. Koncerti i krijueses së hitit “No Broken Hearts”...

Linda Morina punëson “truproje”

Linda Morina po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes vazhdimisht për risitë që vetëm ajo di t’i sjellë Veç aktiviteteve të saja muzikore Linda...

Dua Lipa prezanton ballinën e albumit të parë

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar ballinën e albumit të saj të parë. Në një intervistë për KTV-në Lipa javë më parë ka thënë se albumi...

Noga tregon se sa para i kushtoi dasma dhe se Kristela...

Historia me fund të hidhur e prezantueses së “Top Channel”,  Kristela Gjoka dhe reperit nga Kosova, Agon Fejzullahu (Noga) ka  tronditur publikun. Përveç faktit që...

Nora Istrefi harron t’i heq mustaqet, ja si e ngacmojnë fansat...

Pas lansimit të këngës së saj më të re ‘Majëm’, Nora Istrefi ka nisur pushimet e saj verore. Në disa fotografi të publikuara në rrjetet...

Jay Z largon me forcë fansin që donte të bënte foto...

Veçse bashkëshort ai bën edhe rolin e truprojës së saj. Këtë e tregoi mbrëmjen e djeshme producenti i famshme Jay Z teksa ai dha...

E mbani mend Coronadon e serialit ‘Për ty’, ja si duket...

Ai ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për serialin e dubluar në shqip “Për ty” në të...

Këngëtaret turk këndojnë këngën shqipe “Oj Kosovë oj nana ime” (Video)

Kënga “Oj Kosovë oj Nana ime” është interpretuar nga dy këngëtar të famshëm në Turqi me prejardhje shqiptare gjatë vitit 1993. Këngëtarja e mirënjohur...

Këngëtarja e njohur shqiptare kapet mat duke dalur nga burgi

Këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoj është një nga këngëtaret më të përfoluara vitin e fundit në mediat online në trojet shqiptare. Xhesika pothaujse çdo ditë poston...

Bebe Rexha trajtohet si divë, dhe shkëlqen në performancën e saj...

Këngëtarja Bebe Rexha bëri të ditur përmes rrjeteve sociale se do të ishe e ftuar tek emisioni më i ndjekur amerikan, “The Tonight Show...

Dje e lansoi këngën e re, ja çka bëri sot Dhurata...

‘Gabim’ quhet kënga më e re e saj. Ky projekt i ri muzikor i paralajmëruar kohë më parë menjëherë pas lansimit është përfolur për faktin...

Për të parën herë, Era rrëfen momentin e jashtëzakonshëm që i...

Me një rrugëtim të jashtëzakonshëm që shënoi kthesën fantastike drejt debutimit ndërkombëtar shpejt, Era Istrefi ka shumë për të treguar. Një pjesë të eksperiencës, Era...

Çmimi shokues i orës që mban Noizy në dorë çdo ditë!

Noizy është një ndër reperat më të paguar në skenën shqiptare dhe këtë e tregon edhe stili i tij i jetesës. Në një vëzhgim të...

I del gjoksi derisa i hodhi mbeturinat (Foto+16)

Jemma Lucy ndoshta mund t’i përdorë të ardhurat e fituara në emisionin Ex On The Beach për të blerë një palë pizhama. Ylli me shumë...

Nora Istrefi pushime të veçanta me vajzën (Foto)

Nora me vajzën në pushime Nora Istrefi sapo ka publikuar projektin e ri muzikor “Majëm”.  Menjëherë kjo video arriti të marrë pëlqimin e fansava, duke...

Kjo ishte e fejuara e parë e Bleros, që e kishte...

Blero si duket i ka dhënë fund edhe lidhjes me Afrona Dikën. Këngëtari veç martesës me Teuta Krasniqin ishte i fejuar edhe me një tjetër...

Tashmë 30 vite në skenë, por mësojeni se për çfarë realisht...

Afrim Muçiqi është një nga këngëtarët më të ndjekur shqiptar, por pak njerëz mund të kenë ditur se për çfarë ka studiuar ai. Ai muzikën...

Kur Dua Lipa aktronte te “Familja Moderne” (Video)

Këngëtarja tashmë me famë botërore kur ishte e vogël kishte marrë edhe një rol episodik në serialin e famshëm kosovarë “Familja Moderne” Dua Lipa e...

I dashuri e ‘turpëron’ Dua Lipën: Ia zbulon dallaveret!

Një urim i ditëlindjes s’do mund të quhet i plotë pa vënë në pah ndonjë moment të sikletshëm apo pak turpërues për personin që...

Rike Roçi nuk përmbahet më, ja poza shpërthyese (Foto)

Bukuroshja seksi Rike Roçi është rikthyer në Shqipëri për disa ditë relaksi, por nuk i ka lënë pozat seksi. Ajo ka postuar një foto në...

Emina Cunmulaj ndan momentin më të bukur me vajzën e saj...

Modelja bukuroshe Emina Cunmulaj ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një nga momentet më të bukura të mëmësisë së saj,...

Aktori Eddi Murphy tregon emrin e shqiptarit që i ofroi kokainë!...

Aktori Eddie Murphy ka zbuluar se një herë refuzoi mundësinë ta shijonte kokainën kur mori pjesë me një aheng së bashku me aktorin me...

Pasi shpalli dashurinë Enca fluturon në ajër (Foto)

Pasi publikoi lidhjen e saj përmes fotove në SnapChat këngëtarja Enca Haxhia i është dedikuar gjatë ditës së sotme sporteve ekstreme. Ajo ka publikuar një...

Bleona sfidon dhe fiton bastin me Justin Bieber

Këngëtarja Bleona Qereti dëshiron të flitet për të edhe kur është me pushime. Këngëtarja Bleona Qereti dëshiron të flitet për të edhe kur është me...

Shikoni se si vaji i kanabisit i shkatërron qelizat kanceroze!

Në një raport nga Paul Armentano, punëtor në NORML, kanabionidet mund t’i japin shpresë personave me lloje të caktuara të kancerit. Ky informacion ka...

Bikini si këto të Dafinës s’besojmë që keni parë ndonjëherë (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas mbi një muaji në të cilin konstant ishte në koncerte, madje duke pasur ndonjëherë edhe dy brenda natës, dje mori...

Kjo është familja e MC Kreshës, që nuk e keni parë...

Mc Kresha, është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Por reperi ka arritur ta mbaj larg syrit të mediave familjen e tij,...

Detaji që s’u vu re nga pushimet e Behgjet Pacollit me...

Politikani milioner nga Kosova, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur bregdetin shqiptar, dhe pikërisht Orikumin e Vlorës për të kaluar pushimet këtë verë. Mirëpo, në jahtin e...

Djali i Arkanit i ofron 4 milionë euro për vrasjen e...

Mihajlo Ražnatović,njëri nga djemtë e Zhelko Razhnatoviqit Arkanit, e ka postuar një status ne Facebook llogarinë e tij, në të cilin therret për vrasje...

Diellza Kolgeci sërish mahnitë në xhirimet e ‘Dashuria e Bjeshkëve të...

Ikona e bukurisë Diellza Kolgeci, pa dyshim se mes tjerash mbahet mend edhe për rolin e saj në filmin ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna’. Suksesi...

Vedatin e Stupcave e “rrahë” gruaja (Video)

Vedati i grupit humoristik ‘’Stupcat’’ në skeçin në vijim rrahet nga gruaja e tij . Në momentin që hyn në shtëpi mahnitet nga të...

Befason Angelina Jolie: Në Islam kam gjetur paqen!

“Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin”. Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit. Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më...

Kur Teuta doli krejtësisht nudo (Foto+16)

Aktorja më e përfolur e shtypit rozë Teuta Krasniqi është shumë e angazhuar në seriale, teatër e televizion. Por ka shumë muaj që ka punuar...

Enca Haxhia zbulon më në fund të dashurin, momente duke u...

Këngëtarja Enca Haxhia ka zbuluar më në fund se është në një lidhje dashurie, të cilën po e shijon ehe gjatë pushimeve në jug...

SI ja shpreh dashurinë Afrona Bleros (Foto)

Padyshim që Afrona dhe Blero janë bërë top lajm. Këtë herë ata vijnë me një foto provokative. Afrona ka bërë gati gishtat e dorës dhe...

Rovena Dilo zbulon misterin e fotos topless (Foto+Sms)

Këngëtarja Rovena Dilo është komentuar shumë gjatë kësaj vere për shkak të një fotoje topless që ka postuar në rrjete sociale. Ky moment nuk ka...

Anxhela Martini vizitë të dashurit në Rumani (Foto)

Modelja me famë botërore Anxhela Martini ka zgjedhur vendlindjen e partnerit e saj, Rumaninë për të kaluar fundjavën. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet...

Rita Ora iu prin yjeve shqiptare në Vatikan për shenjtërimin e...

Në cermoninë e shenjtërimit të Nënës Terezë me 3 shtator në Vatikan pjesëmarrëse do të jenë shumë figura të artit dhe sportit shqiptar. Artistët shqiptarë...

Blerona e 21’shit e shtrirë në shtrat, mbulon gjoksin me…(Foto)

Prezantuesja seksi e Kosovës Blerona Zeqiri ka pak kohë që është bërë bionde. Ajo këtë herë vjen e shtrirë dhe me dorë në gjoks. Duket...

Britney Spears zbulon detaje për albumin e ri

Britney Spears ka zbuluar më në fund disa detaje për albumin e saj të ardhshëm “Glory”. Albumi i ri përfshinë 17 këngë mbresëlënëse, duke përfshirë...

Edhe Ardit Gjebrea zgjedh të pushojë jashtë Shqipërisë (Foto)

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjeberea ka preferuar Turqinë për të kaluar pushimet së bashku me familjen, duke qenë kështu ndër të shumtët figura...

Valmir Hajzeri: Vajza që s’ua la Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës...

Njihet si reklamues i orave të shtrenjta, ka pasur histori dashurie me modelen ruse Isabel, dhe adhuron kafshët. Valmir Hajzeri është 27 vjeçari nga...

Aurela Hoxha zhvishet në bjeshkë (Foto)

Aurela Hoxha po qëndron në qytezën kosovarë të Rugovës për shkak të xhirimeve të filmit “Bjeshkët e Nemuna 3”. Me këtë rast ajo ka...

Lyra e “o Sa Mirë” tregon asetet e saj bombastike (Foto)

Aktorja e serialit “o Sa Mirë”, Ema Uka, ka shfaqur linjat e bukura të saj trupore. Ajo po qëndron në pushime, prej ku nuk ka...

Çmendet Kim Kardashian bashkë me shoqet… i tregojnë të gjitha (Foto)

Kim Kardashian është në qendër të vëmendjes gjatë këtyre dy ditëve të fundit për shkak të pushimeve që po bën e vetme (pa bashkëshortin...

Bmw rinovon makinën e Elvis Presley

BMW rinovon makinën sportive BMW 507  të këngëtarit amerikan, Elvis Presley Makina sportive BMW 507 e blerë nga këngëtari amerikan, Elvis Presley, kur ai jetonte në Gjermani...

Bieber preket nga historia e të panjohurve, ja si reagoi ai

Pas një ditë të lodhshme pune kanadezi Bieber vendosi të ulej në një restorant për të drekuar, ndërkohë që atmosfera e këtij vendi ishte...

Kim Kardashian “çmend” Meksikën (Foto)

Ajo tashmë i ka rikthyer format e saj trupore pas lindjes së fëmijës së dytë. Ylli televiziv Kim Kardashian ka shfaqur trupin e saj në...

OPINIONE