0 C
Skopje
Sunday, January 20, 2019
Home ShowBiz Page 59

ShowBiz

Provokon Luana |Foto|.!!

Prezantuesja Luana Vjollca, e cila ka realizuar edhe disa klipe, por që nuk janë pritur edhe aq mirë ndaj dhe e njohin më shumë...

“Nënë e bir, s’ka më mirë” – Geti me nënën në...

Getoar Selimi duket se ka gjetur pak kohë për të shkuar në drekë me nënën e tij. Reperi Getoar Selimi është aq i nxënë me...

Dua Lipa bën ‘Shqiponjën’, publiku shpërthen në ovacione (Video)

Dua Lipa e ka ndezur atmosferën në koncertin që ka mbajtur në Tiranë. Gjatë performancës së saj para mijëra qytetarëve, përveçse se ka folur shqip,...

Grabitet shtëpia e këngëtarit Zef Beka

Ata kanë shfrytëzuar mbrëmjen kur i zoti i shtëpisë ndodhej në një dasmë, për t’u futur në shtëpinë e tij që ndodhet në Ishull...

Dafina Zeqiri bëhet për spital

Dafina Zeqiri është bërë për ndihmën e mjekëve. Këngëtarja shqiptare përmes disa fotografive të publikuar në llogarinë personale në Snapchat, ka dëshmuar se është duke marrë...

Thaçi ‘selfie’ me Dua Lipa (Foto)

Presidenti i Kosovës ka dhënë me kënaqësi lajmin e takimit me këngëtaren Dua Lupa dhe ka publikuar në rrjetet sociale, fotografitë me të dhe...

Një tjetër yll shqiptar po pushton botën, albumi i tij renditet...

Albert Stanaj ka kapur menjëherë suksesin pas publikimit të albumit të tij të ri, ‘The Preview’. Kantautori shqiptar ka publikuar renditjen e albumeve më...

Dua Lipa në Prishtinë: Jam krenare që jam shqiptare (Video)

Dua Lipa e ka nxehur atmosferën me këngët e saj, ndërsa ka kënduar edhe këngë që nuk i ka kënduar më parë. Këngët pritet që...

Dua Lipa nesër nderohet me Medaljen Presidenciale të Meritave

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa nesër do të nderohet nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi. Thaçi do t’ia dhurojë këngëtares Lipa Medajen Presidenciale...

Ja si e feston ditëlindjen “Sadna” (FOTO)

Aktorja dhe modelja e njohur indiane, Sara Khan ka festuar ditëlindjen mes njerëzve të saj më të dashur. Prania e tyre ka bërë që...

Majlinda Kelmendi pas medaljes në Rio merr një propozim për martesë!

Emri i Majlinda Kelmendit është aktualisht më i përfoluri në të gjithë trevat shqiptare dhe jo vetëm. Xhudistja që ka fituar medaljen e artë në...

Dua Lipa ateron në Prishtinë me aeroplanin privat të Pacollit (Foto)

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa sot ka mbërritur në Prishtinë. Ajo ka ateruar me aeroplanin privat të kreut të AKR’së, Behgjet Pacolli. Lipa si...

Prindërit e Rita Orës ‘zbarkojnë’ tek Behgjet Pacolli (Foto)

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, sot ka pasur miq të veçantë në vilën e tij ku pret e përcjell pothuajse çdo...

Ja për çka u tremb babai i Dua Lipas për bijën...

I ftuar në 21 Gradë ka qenë babai i këngëtarës shqiptare me famë botërore Dua Lipa. Dukagjin Lipa i ftuar në emision 21 Gradë ka...

‘Abortoi fëmijën’: Martesa më e shkurtër e shoubizit shqiptar

Ka zgjatur vetëm 20 ditë. Kjo mund të cilësohet si martesa më e shkurtër në shoubizin shqiptar. Historia pas saj është mjaft interesante dhe ka pushtuar...

Marinës po i del gjoksi jashtë kontrollit (FOTO)

Në jetën e saj profesionale ende nuk ka spikatur, ose të paktën jo aq sa të pikaset nga sytë vigjilentë të medias, por në...

Mbi 7 mijë bileta të shitura deri tani për koncertin e...

Duket se koncerti i Dua Lipës në Kosovë me karakter humanitar, do të jetë historik. Babai i këngëtares me famë botërore, Dukagjin Lipa, i cili...

Nuk do ta besoni se çfarë pune punon vajza e Barack...

Sasha Obama ka nisur një punë verore për të cilën natyrisht nuk duket shumë e kënaqur. 15-vjeçarja ka nisur punë në një restorant si kasiere. Në...

Shikoni çfarë i dhuruan Khole dhe Rob Kardashian nënës pas aksidentit...

Kris Jenner ka falënderuar fëmijët  Khole dhe Rob Kardashian për dhuratat e tyre të këndshme pas aksidentit të tmerrshëm që ajo pësoi të mërkurën. 60-vjeçarja...

Mozzik thotë se nuk i njeh këngët e Noizyt por dikur...

“Summer Trip” emisioni më i ri veror ka pasur si të ftuar nderi rreperin Mozzik. Gjatë emisionit Jona, moderatorja e këtij emisioni, ka bërë një lojë argëtuese...

Kur Sabri Fejzullahu ishte deputet e rrinte pranë Hashim Thaçit e...

Sabri Fejzullahun nuk e kujtojmë vetëm si këngëtar. Përveç një këngëtar i njohur dhe shumë i dashur, ishte një periudhë kur Sabri Fejzullahun e shihnim...

Eliza Hoxha “shan” keq demarkacionin (Foto +18)

Këngëtarja Eliza Hoxha, ka habitur të gjithë me reagimin e saj të ashpër kundër marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi. Eliza ka publikuar disa...

Blero se ka harruar akoma Teutën?! | Foto |

Përderisa akoma interesi vazhdon të jetë tek ndarja më e freskët, ajo me Afronën, detaje të reja po dalin në pah edhe për relacionin...

Adrian Gaxha publikon këngën më të re (Video)

Adrian Gaxha ka publikuar më në fund këngën e tij më të re. Kjo këngë vjen si një bashkëpunim me me Franquesin dhe titullohet “My...

Si dukej Angelina Jolie, kur ishte 15 vjeç (Foto)

“Të dielën që shkoi Angelina Jolie mbushi 41 vjeç. Me këtë rast fotografi i njohur Harry Langdon publikoi setin fotografik, që Jolie bëri me...

Kim ekspozon më shumë se që duhet (Foto)

Kim Kardashian edhe njëherë tërhoqi vëmendjen me një fustan të shkurtër duke nxjerrë në pah këmbët e bukura të saj dhe me një stil...

Edhe Amarda Toska tregon fytyrën e vërtetë! | Foto |

Amarda Toska, një nga bukuroshet shqiptare të ekranit njihet për bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj. Por mesa duket edhe ajo nuk i ka rezistuar dot...

Njihuni me aktorin shqiptar të “Fast & Furios” 8 (Video-Foto)

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë...

Kur do të lodhen këngëtaret së dukuri njëjtë me njëra-tjetrën? (Foto)

Mjafton njëra nga to të dal me një stil dhe të gjitha do e kopjojnë. Këngëtaret e skenës muzikore shqipe kohëve të fundit janë duke...

“Portokalli”, rrugëtimi i radhës, në Librazhd

Për aktorët dhe drejtuesit e njohur të spektaklit të së dielës “Portokalli” rrugëtimi nëpër Shqipëri ka qenë, jo vetëm një mundësi për të qenë...

Nora fsheh me flokë fytyrën e pa grimuar (Foto)

Nora Istrefi së shpejti do të vijë me projektin e saj më të ri. Këngëtarja që sipas pamjeve të para do të vijë mahnitëse në...

Rita Ora, shembull edhe për stilin e flokëve! (Foto)

Tashmë veshjet e Rita Orës nuk përbëjnë më lajm pasi dihet që ajo do të marrë vëmendje maksimale në çdo dalje të saj. Por përveç...

Pas zërave për ndarje nga Kristela, Noga shfaqet me një femër...

Noga dhe Kristela edhe pse ishin çifti më i ri, i cili u kurorëzua vetëm para disa ditësh, martesa e tyre rezultoi një dështim...

Zbulohet personi që do ta shoqërojë Afronën në Kolumbi

Afrona Dika po vazhdon të jetë një nga emrat me të përfolur, sidomos tani që është raportuar se ajo i ka dhënë fund lidhjes...

Dafina, Albani dhe DJ Dalool vijnë me bashkëpunim

Sot në kuadër të emisionit “21 Gradë” ishte i ftuar DJ Dalool. Dalool ka zbuluar shumë të dhëna dhe një prej tyre, e cila shtoi edhe kureshtjen...

Irid Oxa duhet patur frikë! (FOTO)

Irid Oxa, tifoja seksi e cila u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë kampionatit Europian teksa bënte tifo për kombëtaren shqiptare, ka habitur ...

Ja çfarë thotë Blero pas ndarjes me Afronën! (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi kohëve të fundit është bërë kryefjalë e mediave rozë për shkak të ndarjes së tij me ish të dashurën Afrona Dika. Por...

Granit Xhaka, një “selfie” i shtrirë me fejuarën (Foto)

Futbollisti i talentuar me origjinë shqiptare i Zvicrës, Granit Xhaka, ka pasur disa momente fantastike me skuadrën e tij të re, Arsenalin, në Shtetet...

FOTO/ Ronaldo kapet mat me një seks-bombë amerikane

“Ylli’ i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo çdo ditë po e shohim me partnere të re, tashmë në krahët e luzitanit është një tjetër...

Ronaldo shijon pushimet me një bionde misterioze (Foto)

Cristiano Ronaldo duket se ka harruar përfundimisht Irina Shayk. Ronaldo gjatë fundjavës ka qëndruar për pushime në plazhet amerikane të Miamit. Portugezi shihet teksa dhe...

“Belfie” e Dafinës, fotografon veten të zhveshur (Foto)

Dafina Zeqiri është një prej femrave më seksi të muzikës shqiptare. Ajo nuk përton të ekspozojë dhe publikon imazhe prej dhomës private, duke u...

Xhihani me pushime në plazhin shqiptar të Ulqinit

Mund të duket diçka e çuditshme, por bukuritë e vendit bregdetar Ulqin, e kanë tërhequr edhe aktorin turk. Duke pasur parasysh se në Turqi, ka...

Vin Diesel aktori i parë me 100 milionë ndjekës në FB

Aktori i njohur Vin Diesel është bërë aktori i parë hollivudian që ka arritur shifrën e 100 milionë ndjekësve në Facebook. Ylli i “Fast &...

Ja shuma marramendëse që Beyonce ka fituar në turneun e saj!

Beyonce fiton 3.25 milionë dollarë për një orë performancë! Turneu botëror “Formation” i Beyonce ka mbledhur deri tash 123 milionë dollarë nga koncertet e...

Kim Kardashian “shokon” fansat me pamjen e re! (Foto)

Kim Kardashian është shfaqur këtë të diel me flokë të prera. 35 vjeçarja ka prezantuar modelin e ri të flokëve gjatë një shëtitje me...

Aurela Hoxha shfaqet super seksi në bikine (Foto)

Një nga emrat më të përfolur është ajo e Aurela Hoxhës. E veshur në bikini, brenda ujit, Aurela sërish ka marrë vëmendjen e të gjithëve,...

Kozeta, fytyra më e ëmbël e ekranit shqiptar, në top-formë (FOTO)

Kozeta, fytyra më e ëmbël e ekranit shqiptar, në top-formë Moderatorja super-simpatike dhe një nder fytyrat më të embla të ekranit shqiptar, Kozeta Turishta, paraqitjen...

Tuna flet për herë të parë për Cozman! (Video)

Këngëtarja shqiptare Tuna pas shumë kohësh ka pranuar të jap një intervistë . E ftuar në emisionin Prive, ajo ka folur për karrierën dhe...

Irid Oxa prezanton të dashurin e ri! (FOTO)

Tifozja shqiptare  super seksi Irid Oxa ka prezantuar në profilin e saj në Instagram të “dashurin” e ri. Ajo ka postuar një fotografi me...

Basketbollistja me vello të nusërisë në palestrën e Pejës (Foto)

Dasma bëhet në mënyra të ndryshme, ndërsa ka edhe organizime që bëhen edhe në fushat sportive. Basketbollistja Valbona Bytyqi, pjesën më të mirë të jetës...

Ndahen Blero dhe Afrona

Jo shumë kohë më parë u përfolën për një krisje eventuale në relacionin e tyre të cilën edhe e mohuan, por Blero dhe Afrona...

Zbulohet çfarë do të thotë tatuazhi i Rira Orës (FOTO)

Rita Ora ka disa tatuazhe, ku secili prej tyre ka një domethënie. Nga shumë tatuazhe në trupin e këngëtares Rita Ora, një thënie po...

Shpërthen Klaudia Pepa, ekspozon të pasmet në Kapri (FOTO)

Balerina Klaudia Pepa vijon pushimet e saj dhe gjithashtu vazhdon të publikojë foto provokuese. Më e fundit vjen nga Instagrami i saj ku Pepa ka...

Provokon sërish Luana, nxjerr gjoksin në palestër (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca kalon pjesën më të madhe të kohës në palestër. Në fotot e publikuara së fundmi Vjollca ka ekspozuar më shumë seç duhet...

I nxehti ‘çmend’ Mensurin e Stupcave – shikoni çfarë bën! (FOTO)

Stupcat bëjnë çmenduri në veturë në rrugën për në Ulqin. Në një foto të publikuar nga Vedati, Mensuri shihet prapa në veturë i kthyer mbrasht. Përpara janë...

Nga sot në shitje biletat për koncertin e Dua Lipas në...

Biletat për koncertin e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa në Prishtinë, nga sot zyrtarisht janë në shitje në të gjithë Kosovën. Kjo është...

Iris Shala pozon sërish Playboy (FOTO +18)

Ndërsa Mapo raporton se ajo ka ardhur me një set të ri fotografik për revistën e famshme, Playboy. Bukuroshja shqiptare njihet si aktore dhe modele...

Aktorja që nuk e ka problem të dal pa reçipeta (Foto...

Është shumë vapë në Los Anxheles për të dalë në rrugë me reçipeta dhe të famshmeve që zgjedhin “lirinë” në pjesën e sipërme të...

Bikinit nuk i mbajnë dot brenda këto forma shpërthyese (FOTO)

Ajo njihet për tatuazhet e saj të shumta. Por Jemma Lucy njihet edhe për format seksi. Britanikja 28-vjeçare po pushon në Ibiza.

U lidhën kur ishte 14 vjeç: Miliarderi martohet me 18-vjeçaren (FOTO)

Një oligark rus u martua me një modele 18-vjeçare, me të cilën kishte nisur të dilte që kur ishte 14 vjeç. Valentin Ivanov, 55 vjeç,...

Arbnora po tregon flokët apo…?!

Arbnora Ademaj ka pësuar ndryshim të madh në dukjen e saj që nga koha kur rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë. Miss Kosova...

Sa ka ndryshuar Marina Vjollca pas operacioneve plastike |...

Faqet e ndryshme në rrjetet sociale vijojnë tu nxjerin në shesh ndërhyrjet që kanë kryer VIP-at shqiptar, ndonëse ata në mënyrë kategorike nuk i...

Geti u hyn në mes motrave Vjollca

Dy motrat Vjollca, e kanë dëshmuar edhe njëherë dashurinë që kanë për Prishtinën, këtë e ka thënë vetë Luana e Marina e do edhe...

I vjen rendi edhe Elhaida Danit të publikoj imazhe në bikini...

Ajo i ka munguar skenës shqiptare, por nuk është ndalur për asnjë moment nga mbrëmjet muzikore. Ato janë shumë të shpeshta në Itali aty edhe...

Parukierja e VIP-ave vazhdon “avazin”, kërcënon vajzën: “Të sqaroj unë ty...

Parukierja Merita Merja, e cila u bë protagoniste në media për sherrin në mes të Rrugës së Durrësit me një kliente dy ditë më...

Cima ndalohet nga Policia

Humoristi Rasim Thaçi, i njohur me emrin artistik Cima, është ndaluar sot nga një njësit i trafikut i Policisë së Kosovës. Cima është parkuar në...

Kjo është dhurata e Tarës së vogël për ditëlindjen e Teutës...

Teuta Krasniqi ka festuar ditëlindjen e 34-. Teuta Krasniqi është bërë 34 vjeçare. E për këtë ditëlindje, ajo ka marrë dhuratë nga vajza e saj Tara...

Luana Vjollca gjen veten në mesin e këtyre vargjeve | Foto...

Na ndodh të gjithëve që teksa lexojmë një libër, ta gjejmë veten mes rreshtave dhe të kujtojmë përvojat tona të ngjashme jetësore. Edhe prezantuesja e...

Edhe Rita me Dua Lipën në Prishtinë | Foto |

Rita Lipa është motra e vogël e këngëtares së famshme Dua Lipa. Ajo këto ditë është duke qëndruar në Kosovë, përkatësisht në Prishtinë. Këtë e ka...

Policët serbë gjobisin Gold Ag! (Foto)

Gold Ag mbrëmë është gjobitur nga Policia e Kosovës. Reperi i njohur përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se policët ishin serbë duke publikuar...

Edona Llalloshi feston ditëlindjen, ja sa vjeçe është bërë |FOTO...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Edona Llalloshi feston sot ditëlindjen Edona Llaloshi, këngëtarja e cila ka bërë për vete publikun shqiptarë anë e mbanë...

Nervozohet Rihanna: Nuk dua t’ju shoh duke luajtur Pokemon Go në...

Rihanna ka shfaqur anën e saj feministe kur postoi një fotografi me bikini në Snapchat, e ku dukej tejet tërheqëse.   Bukuroshja 28 vjeçare nga Barbadosi,...

FOTO/ Ja mashkulli më i bukur i vitit!

Shikim i thellë dhe lëkurë qelibar. Modeli dhe aktori indian Rohit Khandelwal, 27 vjeç është kurorëzuar Mr. World 2016 në Southport të Anglisë.Ai është...

Ja si 17-vjeçarja i grabiti orën Getoarit

17-vjeçarja me inicialet D.K e cila u arrestua pasi i vodhi orën 35-mijë euroshe reperit të njohur Getoar Selimi në shtëpinë e tij, mësohet...

FOTO/ Harrojeni Kim Kardashian: Ja femra me format më seksi

Dikush mund të thotë se bota është e mbushur me femra seksi. Megjithatë JoJo Babie ia ka dalë të jetë ndër më të komentuarat e...

FOTO/ Rovena Dilon s’e keni parë me bikini… ja format e...

Artistja me zërin potent Rovena Dilo, duket se ka nisur zyrtarisht pushimet e saj verore. Rovi ndodhet në Greqi, ku siç e shohim edhe...

Bleona e lumtur edhe pa filtra e me pak grim

Bleona është ndër këngëtaret me aktive në rrjetet sociale. Ajo zakonisht ndanë postime që i lidh me veten dhe mënyrën e saj të të sjellurit,...

Dafina Zeqiri, xheloze për Elvana Gjatën?! Ja si i hedh poshtë...

I kanë cilësuar gjithnjë si rivale, pasi kanë qenë gjithnjë shumë të suksesshme me artin e tyre. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Dafina...

‘Mallkimi i Lee-ve’: Si ishte parashikuar vdekja e Bruce Lee dhe...

Brandon Lee ishte një aktor amerikan dhe artist marcial. Ai ishte djali i ikonës së filmave të arteve luftarake, Bruce Lee. Babai i tij...

Ja terapia ‘e çuditshme’ e aktores shqiptare (Foto)

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, vazhdimisht në rrjete sociale poston nga përvojat dhe eksperiencat e ndryshme që mes tjerash përçojnë edhe një mësim...

Gazeta serbe: Femrat shqiptare, më të mira se që mund ta...

Tabloidi serb ‘Informer’ ka mbledhur fotografi të disa prej femrave më ‘hot’ shqiptare, duke thënë se ato janë shumë ‘të forta’. Femrat shqiptare ‘hot’ dhe...

Vajza e Lutfi Hazirit përshendet nga plazhi

Kënga Haziri është emri i vajzës së kryetarit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, ajo gjatë ditës së djeshme ka publikuar disa foto në...

Aktorja shqiptare rrëfen tmerrin e përjetuar nga sulmi me armë në...

Aktorja e njohur Monika Lubonja, aktualisht drejtoresha e Teatrit të Kukullave ka qenë në Mynih gjatë sulmit të sotëm. Ajo tregon terrorin e përjetuar...

Arrestohet këngëtarja shqiptare, e kapën me drogë

Këngëtarja e muzikës popullore dhe pop, Valbona Xeka është arrestuar nga ana e policisë. Ajo është vënë në pranga në pikën kufitare të Qafë...

Prince George sot mbush 3 vjeç (Video)

Sot, i treti në radhë për fronin, princi i vogël feston 3 vjetorin e lindjes. Trashëgimtari më i ri i familjes mbretërore Prince George...

Ky është i dashuri i Dafina Zeqirit, kurrë nuk e keni...

Doza mistike për Hose, domenikanin që i vodhi zemrën Dafina Zeqirit vazhdon të ekzistoj por tanimë shumë gjëra janë zbuluar për të. Djali që erdhi...

Arbana Osmani: Nga Santorini me dashuri

Arbana Osmani është njëra ndër prezantueset më të dashura shqiptare. Osmani duket se ka në qejf të frekuentojë vende të ndryshme të botës, shkruan Indeksonline. Së...

Kjo verë nuk ka të ndalur për Adelinën, fotoja e fundit...

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar gjatë gjithë kësaj kohe foto në të cilat shfaqet më seksi me bikini duke ekspozuar kështu linjat e saj. Vetëm...

E dashura e Xhemailit çmend plazhin me veshjen e saj

Blerim Xhemajli është futbollist i njohur ku do, por në pushimet verore vëmendja është më tepër tek e dashura e tij, Erjona. Mesfushori i Galatasarayt ka...

Rrëfehet Hyrem: Bashkëshorti që më braktisi kur isha shtatzënë tashmë kërkon...

Biznesmeni turk Kan Ates, 48 vjeçar, u largua nga aktorja turke Hyrem Uzeri, derisa ajo ishte shtatzënë. Ates që nga lindja e vajzës nuk ka...

Ajo merr ca rreze, por është “fatale” për ata që e...

Irina Shayk ka vazhduar me publikimin e fotografive të nxehta këto ditë. Pasi u fotografua nga paparacit me bikini, bukuroshja ruse ka sjellë vet një...

Në pritje të klipit të ri nga Afërdita

Afërdita Dreshaj sonte (e enjte) do të lansojë videoklipin e saj më të ri. Kënga e re mban titullin ‘Another1’, ndërsa modelja dhe këngëtarja ka...

Ja me cilën këngëtare të njohur ngjan Kida (Foto)

Këngëtarja Kida mbrëmë ka lansuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Getinjon. E në këtë projekt muzikor që është finalizuar me klip vëmendje...

FOTO/ Era Istrefi nis punën për projektet e reja në Los...

Superhiti ndërkomëbtar “Bonbon” kudo Era Istrefit duke e kthyer në kryefjalë të charteve të ndryshme nëpër Europë. Në këtë mënyrë megahiti, që i ka kaluar...

Cili është futbollisti që ja nxori zemrën nga vendi Çiljetës (foto)

“Se ky është portieri më i mirë në botë, që na e nxorri zemrën vendit sot!”   Këtë shkruan Çiljeta në profilin e saj në Instagram....

Për çfarë ndihet keq Geti këtë verë? (Foto)

Kjo është padyshim periudha më e ngarkuar për artistët që performojnë në lokalet e natës, ndërkohë që atyre nuk u del koha të pushojnë...

Provokon Tuna , shpërngulet me Yllin ( foto )

Tuna vazhdon të provokojë publikun dhe fansat e saj, duke qëndruar gjatë gjithë kohës me Ylli Limanin sidomos tani që kanë filluar thashethemet se...

E pabesueshme sa vëllezër ka Alban Skënderaj

Alban Skënderaj duket se nuk është i vetmi bukurosh në familjen e tij. Elegant, simpatik dhe modern ka qënë që në daljen e tij të...

Profesoresha e “O sa mirë”, Topless?!

Pas Linda Jaranit, një tjetër aktore e serialit “O sa mirë” mori vëmendjen me postimet në profilin e saj në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për...

Rita ora me elegancë shfaqet në New York

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora është duke u përgatitur për rolin e saj si nikoqire e “America’s Next Top Model”...

Xhensila Myrtezaj i sfidon të gjithë, del në emision pa grim...

E ftuar në emisionin Fun Day ditën e sotme ishte këngëtarja bukuroshe, Xhensila Myrtezaj, e cila ka folur rreth jetës së saj private me...

Rita me veshjen e saj vazhdon të jetë cak i mediave...

E njohur për shijen e mirë për veshje, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Rita Ora ka dëshmuar sërish stilin e saj të veçantë...

Tuna nis bashkëjetesën me Yllin, ja ku shpëngulen

Tuna dhe Ylli?! Po, sërish të pandashëm! Dyshja që nuk po ndahen nga njëri-tjetri njejtë kanë vepruar edhe mbrëmë. Tuna vazhdon të jetë mjaft e...

Çili, Elvana, Greta dhe Soni të bukura? – Kjo foto do...

Një foto e shumë viteve më parë është shpërndarë në rrjetet sociale. Katër këngëtaret e njohura, me siguri nuk do donin që kjo foto të...

Cozman fle në banesën e Morena Tarakut!

Pas ndarjes nga Tuna, Cozman është parë në shoqëri të femrave të shumta. Reperi i njohur që momentalisht është single së fundmi ka hedhur disa...

Po vjen Dua po vjen Dua, me 9 gusht në Prishtinë

Këngëtarja nga Kosova e cila veprimtarinë e saj muzikore po e zhvillon në Angli dhe e cila është bërë e famshme edhe në botë,...

Shokon Noizy: Ja sa para kam në bankë

Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e tyre. Po Noizy sa...

Këngëtari i mirnjohur Blero Muharemi uron vetveten në mënyr speciale

Ta shikosh njërën fotografi ta merr mendja që nuk ka ditë feste në shtëpinë e Bleros, por urimet që morri sigurisht se janë shumë...

Vajza e Eli Farës , Marina në pushime me një reper...

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur  Eli Fara, ka nisur pushimet në qytetin e Sarandës. Ajo është parë në shoqërinë e reperit Varrosi, një nga pjesëtarët...

Kallashi një “çobaneshë” seksi (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi është në xhirime të videoklipit të saj më të ri. Ajo në disa foto të siguruara shihet...

Nora Shaqiri nga Shkupi martohet me Marko Markoviqin (Foto)

Edhe një dashuri multietnike është kurorëzuar gjatë këtij vikendi në Shkup. Ish gazetarja Nora Shaqiri është martuar me Marko Markoviq, poashtu nga Shkupi. Nora...

Reagon Samanta, mohon bashkëpunimin me Cozman (Foto)

Mbrëmë në emisionin Prive ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Samanta Karavella dhe Cozman do të vijnë me bashkëpunim. Këtë e ka mohuar këngëtarja nëpërmjet...

Ja cili këngëtar i famshëm amerikan ka kërkuar bashkëpunim me Era...

Era Istrefi po punon prej muajsh për të sjellë në treg albumin e saj të parë ndërkombëtar. Është përfolur për bashkëpunime të shumta, e...

Angela Martini viziton vendlindjen e të dashurit (Foto)

Modelja seksi Angela Martini duket se e ka zgjidhur përfundimisht çështjen e zemrës, pasi ajo duket mjaft e dashuruar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Angela...

Hit-Man & Rolla lansojnë projektin më të ri muzikor (FOTO)

Hit-Man & Rolla sapo kane lansuar projektin me te ri muzikor. Kenga mban titullin: “Love”, e cila vjen shume e bukur nen ritmet dhe notat...

Kallashi për herë të parë shkruan për babain e saj (Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi komentohet shumë për jetën e saj private. Së fundi në rrjetin social, Snap Chat ajo ka shkruar për babain e saj, gjë...

Moderatori i Kojshia Show lavdëron portalin Tetova Sot dhe Gazeten...

Moderatori i mirënjohur kosovar Sadri Imeri i cili moderon shown më të shikuar në Kosovë Kojshia Show ka thurur lëvdata të mëdha për dy...

Gold Ag shpreh dhimbjen për viktimat e sulmit në Nice

Në lidhje me sulmet e fundit që ndodhën në Francë, ku një 31 vjeçar qëllimisht shtypi për vdekje njerëz të pafajshëm duke çuar numrin...

Granit Xhaka del me familjen në vende të thjeshta të Prishtinës...

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, i cili ka nënshkruar kontratë multimilionëshë se fundmi me top klubin anglez, Arsenal, nuk ka ndonjë arsye të...

Naser Beqiri rikthehet me projekte të reja

Profesori i muzikës, këngëtari Naser Beqiri vjen me projekte të reja. Ai para pak ditësh ka  publikuar 7 Covera.  Këngëtari në fjalë, merr pjesë edhe...

Madonna mesazh pas sulmit tragjik në Nice (Foto)

Ylli i muzikës po Madonna ka shprehur dhimbjen e saj për ngjarjen e tmerrshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Nice të Francës ku...

Miriam Cani poston një VIDEO të veçantë

Miriam Cani poston shpesh herë video të fëmijëve të vegjël, duke bërë gjëra të mëdhaja. Kësaj here ka publikuar video fantastike të një vajzë...

Era Istrefi arrin 100 milionë klikime me “Bonbon” (Video)

Kënga hit e Era Istrefit, “Bonbon”, ka arritur në shifrën prej 100 milionë klikimeve në YouTube. “Bonbon”, që është në kanalin zyrtar të kompanisë ‘Ultra...

Ju kujtohet Korabi i “Familjes Moderne”, ju prezantojmë familjen e tij...

Nëntor Fetiu ose ndryshe i njohur si Korabi ishte pjesë e serialit shumë të pëlqyer në vend “Familja Moderne”, është aktor shumë i njohur...

Burgoset “Miss Bosnja” për të cilën boshnjakët bënë luftë

Slobodanka Tosic, seksi dhe provokuese, titulli i “mbretëreshës” së vendit të saj dhe një vajzë kopertine për “Playboy”. 29-vjeçarja është dënuar për pjesëmarrje në një...

Aurela Gaçe gjest të jashtëzakonshëm, paguan 5 kura për fëmijët e...

Këngëtarja Aurela Gaçe,ka treguar edhe një herë se ajo nuk është vetëm një këngëtare me zë të fuqishëm, por edhe një njeri me shpirt...

Njihuni me të dashurën superyll të Ronaldos (Foto)

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo njihet për romancat e tij me bukuroshte më të famshme e modelingut. Së fundi ai ka zënë kryetitujt e...

Samanta sfidon Elvanën (FOTO)

Ato janë dy nga këngëtaret të reja, (por që kanë dalë në moshë shumë të vogël në skenën shqiptare), që numërojnë shumë fansa dhe...

Tuna në krahët e një polici

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdi, e njohur si Tuna ka festuar mbrëmë ditëlindjen në Prishtinë deri në orët e mëngjesit. Pjesë e festës së saj...

Era Istrefi nuk zbaton ligjet, ja dokumenti që e vërteton këtë...

Era Istrefi është sot një nga këngëtaret më të famshme dhe të njohura të skenës shqiptare dhe asaj botërore. Ajo po korr çdo ditë...
video

Më seksi nuk e keni parë kurrë Klatrinën

Modelja seksi Kaltrina Lulaj kohëve të fundit është mjaftë aktive me fotografi të nxehta. Këto fotografi nuk dojnë koment, shikoni më poshtë dhe binduni.  

Këngët shqiptare pushtojnë top 10-shen zvicerane

Por në Youtube dominojnë këngët e këngëtarëve shqiptarë nga Shqipëria dhe Kosova. Në Radio-Airplay-Charts në Zvicër janë të kërkuara në masë të madhe këngëtarët jashtë...

Tuna këtë herë e tepron, shikoni skenat provokuese prehërin e një...

Pas ndarjes nga Cozman, Tuna po shfaqet çdo herë e më provokuese. Këngëtarja, e cila tani është single është parë disa herë edhe me...

Nicole Scherzinger thumbon sërish Rita Orën

E meqë jemi ende tek Nicole Scherzinger, këngëtarja mësohet t`ja ketë dedikuar ish të dashurit Lewis Hamitlon hitin “Run”. Nicole e këndoi live në audicionet...

Adele porosit një picë 100 km larg

Këngëtarja britanike Adele papritur është ndjerë e uritur në mes të natës dhe donte të hante picën e saj të preferuar. Siç raporton The Sun,...

Adriana Lima romancë të re me Sami Khedira (Foto)

Nuk mjaftoi as një javë nga ndarja me aktorin e famshëm Joe Thomas, që supermodelja Adriana Lima të hidhej në krah të një tjetër...

Rrëfimi i show girl-it nga Serbia: ‘Më trafikuan si prostitutë në...

Cece Jovanovic, aktualisht pjesëmarrëse në reality shoë-n “Farmi”, është njëra nga show girl-et më të famshme në Serbi. Mirëpo, në një deklaratë shokuese për...

A keni parë të pasme më seksi kohët e fundit?

Një gjë është e sigurt: Fama e saj nuk do ndalet më. Pasi mediat rozë publikuan para pak ditësh për herë të parë fotot e...

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’ më sensuale se kurrë (Foto)

Me një fotografi të postuar, aktorja e serialit ‘O as mirë’ i ka befasuar ndjekëit e saj. Meqenëse gjendemi në sezonin e nxehtë, e ngjyrat...

Tuna apo Elvana, cila ishte më e bukur në fillim të...

Janë dy nga këngëtaret më seksi shqiptare, por jo gjithmonë ato dukeshin të tilla. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Tunën, të cilat disa herë...

Bali Bej vulos dashurinë në Romë?

Më i përfoluri i kinematografisë turke Burak Özçivit i ka dhënë fund beqarisë pas 3 vitesh lidhje me aktoren bukuroshe Fahrie Evcen. Ne mediat...

Armina Mevlani zbulon tatuazhin që ka në vithe!

Shkaku e së qenit e dashura e djalit të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës, Shkëlzenit ka marrë vëmendjen e shumë medieve. I tillë është rasti edhe...

Menaxheri i Erës flet për pjesëmarrjen e këngëtares në Eurovizion

Era Istrefi së fundmi u përfol si pretendete për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion. I kontaktuar nga GazetaExpress, menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi, tha se...

Ja sekreti se si e mban trupin në formë Morena

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku njihet për format bombastike, shkruan Sovrani.info. Mirëpo a e keni ditur cili është sekreti i dukjes së saj? Morena...

Era Istrefi do të sjell Eurovizionin në Shqipëri?

Era Istrefi së fundmi u përfol si pretendete për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion. I kontaktuar nga GazetaExpress, menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi, tha se...

Ylli dhe Tuna surprizojnë me FOTOT e reja bashkë

Yll Limani dhe Tuna Sejdi kanë javë që janë në shënjestër të portaleve për një raport që tejkalon miqësitë. Bashkë po shihen vazhdimisht në studio,...

Çfarë fshehin Bebe Rexha dhe Blerim Destani pas takimit të tyre?...

Këngëtarja Bebe Rexha kohë më parë ka pohuar se do të donte një të dashur shqiptar dhe si duket një hap drejt atij qëllimit...

Ajo ra në grackën e Flori Mumajesit (Video)

Sara Kapo, vajza e cila u solidarizua për vajzat e prekura me kancer, tashmë është bërë temë diskutimi në media. Protagonistja kryesore e bashkëpunimit muzikor...

Nuk do ta besoni çfarë tymos Marina Vjollca (Foto)

Prezantuesja Marina Vjollca po i dhuron vetes disa ditë relaks, pas përfundimit të kampionatit europian dhe Procesit Sportiv. E ku ka më mirë se të...

Samanta Karavella rrëfen zhgënjimin nga dashuria

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella, e ftuar sot në emisionin Fun Day, rrëfeu disa gjëra mjaft interesante për jetën e saj personale dhe profesionale. Nëse...

OPINIONE