2 C
Skopje
Tuesday, January 22, 2019
Home ShowBiz Page 60

ShowBiz

Çili, Elvana, Greta dhe Soni të bukura? – Kjo foto do...

Një foto e shumë viteve më parë është shpërndarë në rrjetet sociale. Katër këngëtaret e njohura, me siguri nuk do donin që kjo foto të...

Cozman fle në banesën e Morena Tarakut!

Pas ndarjes nga Tuna, Cozman është parë në shoqëri të femrave të shumta. Reperi i njohur që momentalisht është single së fundmi ka hedhur disa...

Po vjen Dua po vjen Dua, me 9 gusht në Prishtinë

Këngëtarja nga Kosova e cila veprimtarinë e saj muzikore po e zhvillon në Angli dhe e cila është bërë e famshme edhe në botë,...

Shokon Noizy: Ja sa para kam në bankë

Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e tyre. Po Noizy sa...

Këngëtari i mirnjohur Blero Muharemi uron vetveten në mënyr speciale

Ta shikosh njërën fotografi ta merr mendja që nuk ka ditë feste në shtëpinë e Bleros, por urimet që morri sigurisht se janë shumë...

Vajza e Eli Farës , Marina në pushime me një reper...

Marina Fara, vajza e këngëtares së njohur  Eli Fara, ka nisur pushimet në qytetin e Sarandës. Ajo është parë në shoqërinë e reperit Varrosi, një nga pjesëtarët...

Kallashi një “çobaneshë” seksi (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi është në xhirime të videoklipit të saj më të ri. Ajo në disa foto të siguruara shihet...

Nora Shaqiri nga Shkupi martohet me Marko Markoviqin (Foto)

Edhe një dashuri multietnike është kurorëzuar gjatë këtij vikendi në Shkup. Ish gazetarja Nora Shaqiri është martuar me Marko Markoviq, poashtu nga Shkupi. Nora...

Reagon Samanta, mohon bashkëpunimin me Cozman (Foto)

Mbrëmë në emisionin Prive ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Samanta Karavella dhe Cozman do të vijnë me bashkëpunim. Këtë e ka mohuar këngëtarja nëpërmjet...

Ja cili këngëtar i famshëm amerikan ka kërkuar bashkëpunim me Era...

Era Istrefi po punon prej muajsh për të sjellë në treg albumin e saj të parë ndërkombëtar. Është përfolur për bashkëpunime të shumta, e...

Angela Martini viziton vendlindjen e të dashurit (Foto)

Modelja seksi Angela Martini duket se e ka zgjidhur përfundimisht çështjen e zemrës, pasi ajo duket mjaft e dashuruar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Angela...

Hit-Man & Rolla lansojnë projektin më të ri muzikor (FOTO)

Hit-Man & Rolla sapo kane lansuar projektin me te ri muzikor. Kenga mban titullin: “Love”, e cila vjen shume e bukur nen ritmet dhe notat...

Kallashi për herë të parë shkruan për babain e saj (Foto)

Valltarja Donjeta Kosumi komentohet shumë për jetën e saj private. Së fundi në rrjetin social, Snap Chat ajo ka shkruar për babain e saj, gjë...

Moderatori i Kojshia Show lavdëron portalin Tetova Sot dhe Gazeten...

Moderatori i mirënjohur kosovar Sadri Imeri i cili moderon shown më të shikuar në Kosovë Kojshia Show ka thurur lëvdata të mëdha për dy...

Gold Ag shpreh dhimbjen për viktimat e sulmit në Nice

Në lidhje me sulmet e fundit që ndodhën në Francë, ku një 31 vjeçar qëllimisht shtypi për vdekje njerëz të pafajshëm duke çuar numrin...

Granit Xhaka del me familjen në vende të thjeshta të Prishtinës...

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, i cili ka nënshkruar kontratë multimilionëshë se fundmi me top klubin anglez, Arsenal, nuk ka ndonjë arsye të...

Naser Beqiri rikthehet me projekte të reja

Profesori i muzikës, këngëtari Naser Beqiri vjen me projekte të reja. Ai para pak ditësh ka  publikuar 7 Covera.  Këngëtari në fjalë, merr pjesë edhe...

Madonna mesazh pas sulmit tragjik në Nice (Foto)

Ylli i muzikës po Madonna ka shprehur dhimbjen e saj për ngjarjen e tmerrshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Nice të Francës ku...

Miriam Cani poston një VIDEO të veçantë

Miriam Cani poston shpesh herë video të fëmijëve të vegjël, duke bërë gjëra të mëdhaja. Kësaj here ka publikuar video fantastike të një vajzë...

Era Istrefi arrin 100 milionë klikime me “Bonbon” (Video)

Kënga hit e Era Istrefit, “Bonbon”, ka arritur në shifrën prej 100 milionë klikimeve në YouTube. “Bonbon”, që është në kanalin zyrtar të kompanisë ‘Ultra...

Ju kujtohet Korabi i “Familjes Moderne”, ju prezantojmë familjen e tij...

Nëntor Fetiu ose ndryshe i njohur si Korabi ishte pjesë e serialit shumë të pëlqyer në vend “Familja Moderne”, është aktor shumë i njohur...

Burgoset “Miss Bosnja” për të cilën boshnjakët bënë luftë

Slobodanka Tosic, seksi dhe provokuese, titulli i “mbretëreshës” së vendit të saj dhe një vajzë kopertine për “Playboy”. 29-vjeçarja është dënuar për pjesëmarrje në një...

Aurela Gaçe gjest të jashtëzakonshëm, paguan 5 kura për fëmijët e...

Këngëtarja Aurela Gaçe,ka treguar edhe një herë se ajo nuk është vetëm një këngëtare me zë të fuqishëm, por edhe një njeri me shpirt...

Njihuni me të dashurën superyll të Ronaldos (Foto)

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo njihet për romancat e tij me bukuroshte më të famshme e modelingut. Së fundi ai ka zënë kryetitujt e...

Samanta sfidon Elvanën (FOTO)

Ato janë dy nga këngëtaret të reja, (por që kanë dalë në moshë shumë të vogël në skenën shqiptare), që numërojnë shumë fansa dhe...

Tuna në krahët e një polici

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdi, e njohur si Tuna ka festuar mbrëmë ditëlindjen në Prishtinë deri në orët e mëngjesit. Pjesë e festës së saj...

Era Istrefi nuk zbaton ligjet, ja dokumenti që e vërteton këtë...

Era Istrefi është sot një nga këngëtaret më të famshme dhe të njohura të skenës shqiptare dhe asaj botërore. Ajo po korr çdo ditë...
video

Më seksi nuk e keni parë kurrë Klatrinën

Modelja seksi Kaltrina Lulaj kohëve të fundit është mjaftë aktive me fotografi të nxehta. Këto fotografi nuk dojnë koment, shikoni më poshtë dhe binduni.  

Këngët shqiptare pushtojnë top 10-shen zvicerane

Por në Youtube dominojnë këngët e këngëtarëve shqiptarë nga Shqipëria dhe Kosova. Në Radio-Airplay-Charts në Zvicër janë të kërkuara në masë të madhe këngëtarët jashtë...

Tuna këtë herë e tepron, shikoni skenat provokuese prehërin e një...

Pas ndarjes nga Cozman, Tuna po shfaqet çdo herë e më provokuese. Këngëtarja, e cila tani është single është parë disa herë edhe me...

Nicole Scherzinger thumbon sërish Rita Orën

E meqë jemi ende tek Nicole Scherzinger, këngëtarja mësohet t`ja ketë dedikuar ish të dashurit Lewis Hamitlon hitin “Run”. Nicole e këndoi live në audicionet...

Adele porosit një picë 100 km larg

Këngëtarja britanike Adele papritur është ndjerë e uritur në mes të natës dhe donte të hante picën e saj të preferuar. Siç raporton The Sun,...

Adriana Lima romancë të re me Sami Khedira (Foto)

Nuk mjaftoi as një javë nga ndarja me aktorin e famshëm Joe Thomas, që supermodelja Adriana Lima të hidhej në krah të një tjetër...

Rrëfimi i show girl-it nga Serbia: ‘Më trafikuan si prostitutë në...

Cece Jovanovic, aktualisht pjesëmarrëse në reality shoë-n “Farmi”, është njëra nga show girl-et më të famshme në Serbi. Mirëpo, në një deklaratë shokuese për...

A keni parë të pasme më seksi kohët e fundit?

Një gjë është e sigurt: Fama e saj nuk do ndalet më. Pasi mediat rozë publikuan para pak ditësh për herë të parë fotot e...

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’ më sensuale se kurrë (Foto)

Me një fotografi të postuar, aktorja e serialit ‘O as mirë’ i ka befasuar ndjekëit e saj. Meqenëse gjendemi në sezonin e nxehtë, e ngjyrat...

Tuna apo Elvana, cila ishte më e bukur në fillim të...

Janë dy nga këngëtaret më seksi shqiptare, por jo gjithmonë ato dukeshin të tilla. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Tunën, të cilat disa herë...

Bali Bej vulos dashurinë në Romë?

Më i përfoluri i kinematografisë turke Burak Özçivit i ka dhënë fund beqarisë pas 3 vitesh lidhje me aktoren bukuroshe Fahrie Evcen. Ne mediat...

Armina Mevlani zbulon tatuazhin që ka në vithe!

Shkaku e së qenit e dashura e djalit të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës, Shkëlzenit ka marrë vëmendjen e shumë medieve. I tillë është rasti edhe...

Menaxheri i Erës flet për pjesëmarrjen e këngëtares në Eurovizion

Era Istrefi së fundmi u përfol si pretendete për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion. I kontaktuar nga GazetaExpress, menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi, tha se...

Ja sekreti se si e mban trupin në formë Morena

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku njihet për format bombastike, shkruan Sovrani.info. Mirëpo a e keni ditur cili është sekreti i dukjes së saj? Morena...

Era Istrefi do të sjell Eurovizionin në Shqipëri?

Era Istrefi së fundmi u përfol si pretendete për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion. I kontaktuar nga GazetaExpress, menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi, tha se...

Ylli dhe Tuna surprizojnë me FOTOT e reja bashkë

Yll Limani dhe Tuna Sejdi kanë javë që janë në shënjestër të portaleve për një raport që tejkalon miqësitë. Bashkë po shihen vazhdimisht në studio,...

Çfarë fshehin Bebe Rexha dhe Blerim Destani pas takimit të tyre?...

Këngëtarja Bebe Rexha kohë më parë ka pohuar se do të donte një të dashur shqiptar dhe si duket një hap drejt atij qëllimit...

Ajo ra në grackën e Flori Mumajesit (Video)

Sara Kapo, vajza e cila u solidarizua për vajzat e prekura me kancer, tashmë është bërë temë diskutimi në media. Protagonistja kryesore e bashkëpunimit muzikor...

Nuk do ta besoni çfarë tymos Marina Vjollca (Foto)

Prezantuesja Marina Vjollca po i dhuron vetes disa ditë relaks, pas përfundimit të kampionatit europian dhe Procesit Sportiv. E ku ka më mirë se të...

Samanta Karavella rrëfen zhgënjimin nga dashuria

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella, e ftuar sot në emisionin Fun Day, rrëfeu disa gjëra mjaft interesante për jetën e saj personale dhe profesionale. Nëse...

Shikoni episodin më të ri të Stupcave për “Atdheun” (Video)

Është shfaqur edhe episodi më e re e grupit humoristik, Stupcat. Komikët më të pëlqyer, Stupcat, janë duke vazhduar me skeçet e reja humoristike. Humorin e...

Johny Deep nxjerr në shitje për 10.8 milionë dollarë pallatin në...

Divorci me Amber Heard duket se po i kushton pak shtrenjtë aktorit të madh Johhny Deep. Pas nxjerrjes në ankand të dy pikturave të Basquiat...

Arbana Osmani krenare me Erën (FOTO)

Prezantuesja shqiptare Arbana Osmani ka që një kohë që ka filluar punën rreth projektit të saj më të ri, i ashtuquajtur ‘Dua të bëjë...

Besart Berisha vjen me këngë të re

Kengetari nga Gjilani Besart Berisha vjen me projektin e radhes,nje hit veror te titulluar ''Shko' Kenga eshte realizu ne studion e tij ,pra muzika dhe...

Me kë po i kalon pushimet Luana Vjollca? (Foto)

Rradha për të pushuar i ka ardhur më në fund edhe Luana Vjollcës. Ajo duket se po pushon në një nga ishujt greke. Në Snapchat,...

Kjo është Fatima, arkitektja që magjeps me bukurinë e saj (Foto)

Fatima Almomen është një bukuroshe nga Kuvajti, e cila ka një pasion të shprehur për artin, dizajnin dhe modën. Ajo ka diplomuar për arkitekturë dhe...

Skandal në koncertin e Chris Brown në Durrës, ja çfarë ndodhi...

Koncerti i këngëtarit Chris Brown në vendin tonë duket se ka patur edhe disa prapaskena jo të këndshme. Duket se ai nuk është pritur ashtu...

Me cilin reper është baxhanak Memli Krasniqi? (Foto)

Edhe Memli Krasniqi që tani është Ministër i Bujqësisë, dikur ishte reper, bile reperi më i njohur dhe më konceptual.   Memli ka qenë inspirim për...

Labinoti i kushtoi një këngë Almirit të vogël, tash ju dërgon...

Këngëtari i njohur shqiptarë Labinot Rexha përvec që i kushtoi këngë Almirit të vogël nga Kumanova që humbi jetën nga një vepër banale e...

Çiljeta në lidhje me Alban Hoxhën? Ja përgjigja që heq dyshimet!...

Heshtja në të shumtën e rasteve do të thotë Po. Por a thua të jetë e tillë edhe për këngëtaren Çiljeta Xhilaga? Kjo e fundit...

Gold Ag publikon klipin “Llokum” me Anxhela Peristerin dhe Labin (Video)

Sapo ka dalë nga “furra”, klipi i fundit i Gold Ag, një bashkëpunim me këngëtaren Axhela Peristeri dhe Labin. Kënga titullohet “Llokum” dhe pritet t’i...

Dhurata Dora dhe Samanta në garë për të pasmet! (Foto)

Këngëtarja Dhurata Dora ishte ndër artistet e ftuara në ditëlindjen e Samanta Caravellës e cila mbushi 26-vjeç këtë fundjavë. Dora ka postuar në profilin e...

Ish i dashuri i Gentes në muaj të mjaltit (Foto)

Milot Binaku është muzikant, por ai u bë i njohur më shumë falë lidhjes së tij me këngëtaren e afirmuar Genta Ismajli, shkruan “Kosovarja”. Genta...

FOTO/ Komentuesit ofendojnë Kallashin dhe Xhesikën: Jeni si burra

Dy këngëtaret dhe dy miket e ngushta Xhekisa Ndoja dhe Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe, Kallashi kanë kaluar fundjavën në prani të njëra...

“Beautiful” e Florit dhe Ledrit sjell kujtime të hidhura për Morena...

“Beuatiful”, klipi më i fundit i Flori Mumajezit me Ledri Vulës duket se është pritur mirë nga fansat për shkak të ndjeshmërisë që përmban...

Skandali në aeroport, avioni i Rita Orës nuk lejohet të ulet...

Mbrëmja e djeshme ka qenë shumë e rralle për një pjesë të rinjsh që duan argëtimin dhe pëlqejnë koncertet live. Në Shqipëri ka mbërritur...

Albumi i ri i Rita Orës do përfshijë instrumente nga Kosova

Mediat britanike raportojnë se albumi i ri i Rita Orës do të përfshijë edhe muzikë që do të luhet me instrumente nga Kosova, vendin...

FOTO +18/ Biznesmeni i martuar shqiptar, lidhje dashurie me ish të...

Një biznesmen shqiptar ka arritur të bëjë për vetë një nga femrat më të përfolura në Serbi. Bëhet fjalë për Soraja Vuçeliç, e cila...

Shaqiri bën bashkë artistët në Prishtinë! (Foto)

Aktorë, reperë e futbollistë janë mbledhur bashkë për të kaluar një mbrëmje të këndshme në Prishtinë. Janë këta grupi humoristik Stupcat, dajë e nip Capital T...

Labi shpall kandidaturën për kryetar të Ferizajt (Video)

Këngëtari Labinot Tahiri – Labi përveç muzikës do të angazhohet edhe në politikë. Ai ka shpallur kandidaturën e tij për kryetar të qytetit të...

Motrat Vjollca e humbin “modestinë” në Instagram (Foto)

Kur vjen puna për të shprehur ndjenjat, motrat Vjollca nuk hezitojnë as në publik. Kështu, dashuria që ato kanë për njëra-tjetrën është vënë re...

Kjo është “bomba” e Ledrit me Florin (Video)

“Nuk ma la” quhet kënga e reperit Ledri Vula me Flori Mumajesin Kënga ashtu sikurse është pritur është njëra prej duetëve më të vlerësuara të...

Armando Sadiku pushime në Ibiza (Video)

Pushimet tashmë i meriton dhe Armando Sadiku. Futbollisti ndodhet në Spanjë, ku ka zgjedhur plazhet e bukura të Ibizës për t’u çlodhur. Fillimisht, heroi i Europianit...

Çmendet Durrësi! 3 mijë euro tavolina për të parë këngëtarin që...

Reperi i famshëm amerikan i befasoi të gjithë kur në Instagramin e tij, në 14 qershor publikoi datat e ardhshme të shfaqjeve që do...

Çfarë po i bën Rita Orës, Lewis Hamilton? (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora dhe kampioni i Formula 1 Lewis Hamilton, kanë kaluar pushimet bashkë në Ulqin. Tabloidi britanik The Sun kanë...

Këtë foto Çiljeta nuk do donte ta shihte askush (Foto)

Deri tash nuk është se e ka pranuar publikisht se ka bërë ndërhyrje. Por një foto që është publikuar në Internet, del se Çiljeta...

Faqja pornografike i ofron Kimit 25 milionë dollarë për një video...

Bosi i Vivid, Steve Hirsch ka shprehur dëshirën që të paguajë 25 milionë dollarë për një video intime mes Kim Kardashian dhe Kanye West. Steve...

Vëllai i Ermira Mehmetit prezanton të dashurën e re

Është kurorëzuar dashuria e parë multi-etnike e “Revolucionit Laraman” mes Zamir Mehmetit dhe Irena Sterijovskës, shkruan Maktel. Zamir Mehmeti është vëllai i deputetes së...

Blerim Destani hap dyert e vilës në Dubai për çiftin e...

Aktori Blerim Destani ndër vite, në vilën e tij në Dubai ka pritur e përcjellur shumë miq të tij si ‘stacion’ ku kanë kaluar...

A e dini se cili deputet i Kuvendit të Kosovës është...

Ajo po i mungon skenës muzikore tash e sa kohë dhe fansat duken se po presin që ajo të ngjitet në skenë shumë shpejt. Bëhet...

Pas aksidentit, Ermal Mamaqi publikon imazhe dhe nis shakatë

Vetëm një natë më parë makina Ermal Mamaqi pësoi një aksident me veturë në Ferizaj, por fatmirësisht shpëtoi pa u dëmtuar. Pasi këtë situatë të...

Ciara dhe Russell i japin fund beqarisë (Foto)

Këngëtarja amerikane Ciara dhe ylli i futbollit Russell Wilson i kanë dhënë fund beqariisë së tyre. Çifti të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre në fejesë...

Bes Kallaku i ‘shpall sfidë’ Linda Morinës (Foto)

Duket se komediani Bes Kallaku këtë herë ka zgjedhur një tjetër personazh për të ‘sfiduar’. Bëhet fjalë për ‘seksbombën” kosovare Linda Morina. Përmes një postmi në...

Alma Lama arrin qëllimin, kënga e Gold Ag fshihet nga “Youtube”

Bëhet fjalë për padinë që deputetja e LDK-së Alma Lama, kishte ngritur ndaj reperit Gold Ag, pasi ajo ishte ndier e fyer nga kënga...

Rita Ora hidhet nga Ura e Bunës (Video)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, teksa po shijon pushimet në bregdetin Ulqinit, ka vendosur të ndajë me fansat copëza të tyre. Sot, ajo...

Albani flet për gjendjen e Ermal Mamaqit pas aksidentit

Pas aksidentit mbrëmjen e djeshme ku u përfshi aktori i humorit Ermal Mamaqi, menjëherë u publikuan fotot e makinës së dëmtuar. Edhe pse makina duket...

Një imazh nostalgjik nga Sinan Vllasaliu (Foto)

Sinan Vllasaliu, i cili është ndër artistët më të pëlqyer shqiptar, numëron vite të tëra në skenën muzikore. Artisti karrierën e tij muzikore e ka...

Vip-at shqiptar zgjedhin Turqinë për pushime (Foto)

Me ardhjen e sezonit veror nis dhe planifikimi i destinacioneve më të përshtatshme për t’u “arratisur” e për të shijuar ditët me diell. Për...

Aksidentohet Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (FOTO)

Sipas mediave kosovare shkruhet se mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj janë aksidentuar me makinë. Ata po ktheheshin nga Shkupi ku ishin pjesëmarrës...

Elona Leka së shpejti sjellë këngën e re (FOTO)

Këtyre ditëve këngëtarja e mirënjohur Elona Leka, pritet ta sjellë për fansat e vetë, këngën më të re. "Të gjitha aktivitetet e planifikuar janë...

Ja banesa përrallore e të dashurit miliarder të Angela Martinit (Video)

Bukuroshja shqiptare Angela Martini, e cila së fundmi ka bërë publike lidhjen e saj me miliarderin Dragos Savulescu, ka postuar sot në rrjetet sociale...

Publikohet foto e Encës në shtrat me…(Foto)

A nuk është Enca bomba e skenës shqiptare? Pavarësisht diskutimeve të pa fundme në lidhje me linjat e saj, Enca është joshëse, shkruan "Kosovarja". Prej...

FOTO/ Kristina Skura zgjidhet Miss Shqipëria 2016

Kristina Skura është vajza që do të mbaje kurorën e ‘Miss Shqipëria 2016’. Spektakli i bukurisë është mbajtur mbrëmë në Lezhë ku mes 32 bukuroshëve...

Korab Shaqiri anulon koncertin për nesër, shkaku i vdekjes së Almirit...

Këngëtari nga Kosova, Korab Shaqiri, ka marr vendim që të anuloj koncertin e parashikuar për nesër. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram,...

70-vjetori i Silvester Stalone: Rocky Balboa miku im imagjinar

“Duhet të jem realist. Rinia ka kaluar. Sot i shoh njerëzit në sy dhe i kushtoj vëmendje asaj që ata mendojnë. Jam bërë më...

Rita Ora në Ulqin me Lewis Hamilton (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora duket se po i kalon pushimet në Ulqin, në shoqërinë e pilotit të Formula 1 Lewis Hamilton. Prej...

Nuk ndalet Çiljeta, paralajmëron tjetër projekt

Rikthimi i Çiljeta Xhilagës në skenë duket të ketë qenë i menduar mirë. Disa projekte muzikore erdhën nga ajo brenda këtij viti, e shumë...

Edi Rama ka sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sot ditëlindjen. Ditëlindja, kreun e Qeverisë e ka gjetur në Francë, teksa merr pjesë në Samitin e Parisit, ku...

Si u shfaq Violeta Kukaj në kanagjeqin e vajzës së Shkurtes...

Pa rrjete sociale, pa publikime të këngëve të reja, dukej se këngëtaren e mirënjohur, Violetë Kukaj, ishte tërhequr nga skena. Kjo mungesë e theksuar e...

Rita Ora po rrezitet në Ulqin (Foto)

Rita Ora po kalon një pjesë të pushimeve në Ulqin. Këngëtarja me famë botërore është parë pranë motrës së saj, Elenës. Indeksonline e ka siguruar...

Pamje ekskluzive nga projekti “n’deti” i Gold Ag (Foto)

Pas pauzës gjatë muajit të Ramazanit, Gold Ag do të vijë menjëherë me projektin e tij të ri. Reperi i njohur për GazetënExpress ka zbuluar...

Ky është skeçi më i ri i Stupcave (Video)

Stupcat do të sjellin sonte projektin më të ri. Kështu së paku kanë bërë të ditur përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale në...

Edhe Arif Ziberi i “Elitës 5” i përkrah protestat e sotme...

Protestat e sotme në Kumanovë së fundmi i ka përkrahur edhe Arif Ziberi i grupit të mirënjohur Elita 5. Ndryshe, për protestat e sotme në...

Skivi flet për raportin me vajzën në klip (Foto)

Nuk ka shumë ditë që reperi Skivi ka lansuar këngën e tij me të re të titulluar ‘3she’. Mirëpo, menjëherë pas publikimit, kjo këngë ka...

Luana e kallë Parisin

Prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme për këtë, ajo nuk heziton t’i ‘qeras’ fansat e saj me foto...

Nuk është Rikja, as Irida, kjo është Miss Euro 2016 (Foto)

Euro 2016 është edhe një vitrinë e paparë tifozesh bukuroshe nga të gjitha vendet pjesëmarrëse. Vështirë, ose më mirë të thuhet e pamundur, për të...

Era feston 22 vjetorin, ndryshimi që ka pësuar ndër vite (Foto)

Era Istrefi sot feston ditëlindjen e saj të 22.  Artistja e re për një kohë të shkurtër arriti të marr pëlqyeshmërinë e madhe të publikut...

Te Shpetim Desku vijnë Hoxhë Elvi Naçi dhe Gold AG (Video)

Mysafirë të kësaj jave n’Kosovës Show ishin Hoxhë Elvi Naçi dhe reperi Gold AG. Hoxhë Elvis Naçi foli për muajin e Ramazanin dhe për fenë...

Ish-zv/ministri i Ramës thumbon Marinën: Priti kaq vjet, u dashurua me...

Getoari feston sot ditëlindjen, ndërsa nuk ka munguar urimi i të dashurës së tij Marinës, lajm që është përhapur në të gjitha mediat. Por, reagimet...

Nuk do të besoni se sa vite diferencë ka Dua Lipa...

Dua Lipa prej kohësh është në lidhje dashurie me modelin Isaac Carew. Edhe pse me 10 vite diferencë në moshe çifti po kalojnë dhe po...

Pamje të reja nga kanagjeqi i vajzës së Shkurte Fejzës (FOTO)

Besiana Behluli apo siq njihet në publik si vajza e këngëtares Shkurte Fejza po shijon ditët e fundit të beqarisë. Besiana mbrëmë ka organizuar kanagjegjin...

“ E jona” premierë nga Butrint Imeri (VIDEO)

Burtint Imeri ka publikuar videoklipin më të ri. Kënga titullohet “E jona” dhe është punuar nga Cricket Beats.  Për videoklipin u përkujdes Valon Aziri. https://www.youtube.com/watch?v=Zx0oMcnlG84

Ja çka rrezikon Morena nëse fut edhe veç një gram botoks...

Morena Taraku mund të duket kështu nëse provon që të bëj botoks qoftë edhe pak buzët e saj. Vipat e Bllokur sjellin pamjen që...

Flet Roberti për spekulimet se është ndarë nga Nora (FOTO)

Pak minuta më parë një lajm tjetër rreth ndarjes së Robertit dhe Norës ka pushtuar mediat. Shkrimet e tilla janë bazuar vetëm në një fotografi...

Kush është ky mashkull që po shëtitet me Norën?! (FOTO)

donëse po thonë që nuk janë ndarë, Nora e Roberti ende nuk po shihen së bashku. Mirëpo është një njeri që përherë shihet edhe nën...

FOTO/ Armina Mevlani shkëlqen në mediat italiane

Armina Mevlani do të jetë këtë verë në faqet e revistës “Shot Magazine”. Mevlani po shkëlqen në këto foto, që i ka postuar në rrjetet...

Godet sërish Noizy, vjen klipi me Çiljetën (Video)

Noizy e ka publikuar bashkëpunimin e dytë brenda një dite, kësaj radhe ka sjellë duetin me Çiljeta Xhilagën. Kënga mban titullin “Me shumë se dollar”...

Aurela Gaçe më e ëmbël se kurrë, tregon barkun në muajin...

​Këngëtarja Aurela Gaçe, e cila sot ndau me miqtë dhe fansat në rrjetet sociale një lajm të mrekullueshëm, pritjen e fëmijës së dytë, duket...

FOTO/ Bekim Balaj dhe Elita Rudi, pushime në Koraci

Ndonëse janë mundura vazhdimisht ta mbajnë larg vëmendjes së publikut lidhjen e tyre, duket se fotot e fundit kanë ‘tradhëtuar’ çiftin. Bëhet fajlë për...

“Çmenden” Xhaka me Leonitën, ja çfarë bëjnë! (Foto)

Granit Xhaka është duke i shijuar në maksimum pushimet e tij me të fejuarën e tij Leonitën Xhaka e ka harruar shpejt atë penalltinë e...

Linda Morina refuzon Ermal Mamaqin, nuk i përgjigjet as sms-vë

Linda Morina, është një këngëtare amatore nga trevat e veriut të Shqipërisë, e cila është shndërruar në shumë pak kohë në një personazh i...

Madonna pajtohet me të birin dhe shkëlqen nga lumturia

Madonna nuk mundi ta ndalojë veten nga buzëqeshja e vazhdueshme pasi e ka shijuar një darkë të afërt me djalin e saj 15-vjeçar Rocco. Ikona...

Ledioni me mesazh romantik për të dashurën Sarën (Foto)

Ledion Liço njihet për sensin e madh të humorit dhe faktin se ka provokuar shumë artistët së fundmi. Ai ka qenë prezent në skenën e...

Inva Mula shpallet e pafajshme

Gjykata e Tiranës e deklaron të pafajshme sopranon me famë botërore Inva Mula në lidhje me padinë penale të ngritur ndaj saj për shkelje...

Shikoni shtëpinë luksoze të Labinot Tahirit (Foto)

Këngëtari njohur shqiptar nga Ferizaji, Labinot Tahiri, përpos si ikonë e muzikës, njihet edhe si një dorëlirë dhe vullnetdashës i së mirës dhe bamirësië. Ai...

Këngëtarja serbe pretendon se është rrahur në Prishtinë (Foto)

Këngëtarja kontraverze serbe, ka postuar në profilin e saj në Facebook disa foto ku shihet se është lënduar si pasojë e një sulmi fizik. Dunja...

Ky është hiti i Dafina Zeqirit dhe Getit që kurrë nuk...

Skena e muzikës shqiptare dhe marrëdhëniet mes artistëve evoluojnë me kohën. Kështu ka ndodhur edhe mes dy superyjeve, Dafina Zeqirit dhe Getoar Selimit. Dyshja dikur ishin...

Aktorja kosovare, “kapet” mat duke përdor “drogë” (Foto)

Bëhet fjalë për aktoren Majlinda Kasumoviç, e njohur për publikun si “Republika” në serialin vendor “Çka ka shpija”. Në një foto të postuar në Facebook...

Edhe Dhurata si Dafina? (Foto)

Dafina Zeqiri shpeshëherë ka qenë inspirim për koleget e saj sa i përket stilit. Megjithëse edhe ajo është kritikuar disa herë për jo origjinalitet, del...

Marina u shmanget pyetjeve për Getin (Video)

E mbajtën për shumë kohë larg mediave lidhjen e tyre. Por, edhe pasi gjithçka u bë publike, ani pse fotot që postojnë në rrjete sociale...

Kërcënon Linda, ja kujt do t’ia bëjë ‘shpinën më butë se...

Një faqe në Instagram që është në emër të Linda Morinës ka postuar një video me një mesazh kërcënuese. Linda e cila është imituar nga...

Të pasmet e Kim Kardashian s’janë të vërteta, kjo është dëshmia...

Kim Kardashian i ka të pasmet më të famshme në botë. Këtë titull ia ka marrë këngëtares,  Jennifer Lopezit, e cila për një dekadë e kishte...

Çmend Luana Vjollca, i shikoi penaltitë e zhveshur (Foto)

Luana Vjollca është siguruar që edhe me futboll të provokojë. Ajo në Snapchat ka postuar një foto të zhveshur të saj të këmbëve duke u...

A janë ribashkuar Rihanna dhe Drake? (Foto)

Rihanna dhe Drake rinisin thashethemet për lidhjen e tyre, përderisa kanë dalë dy natë radhazi në klube të natës në Londër. Këta dy janë parë...

Rikthehet në Shqipëri pas 25 vitesh Ema Ndoja, aktorja me portretin...

Ajo e ruan ende atë pamjen prej një vajze të trishtuar, që e bënte një portret unik, mes gjithë bashkëmoshatareve të veta. Edhe buzëqeshja e...

Shaqiri dhe Abrashi bashkë me pushime, por shikoni çfarë spektakli dhurojnë...

Futbollisti i Kombëtares kuqezi, Amir Abrashi, duket se po i bën pushimet e tij me kundërshtarin e Shqipërisë, futbollistin kosovar të Zvicrës, Xherdan Shaqiri, shkruan...

Rita Ora shtrohet në spital (Foto)

Këngëtarja Rita Ora, e angazhuar së fundmi duke realizuar reklama e sete të reja fotografish, ka pasur një problem shëndetësor. Vetë Ora ka postuar sot...

Incident i sikletshëm me fustane për gruan dhe vajzat e Obamas...

Michelle Obama bashkë me dy vajzat e saj kanë kaluar një moment të sikletshëm teksa zbrisnin nga avioni në aeroportin e Madridit. Edhe pse Zonja...

Publikohet me videoklip balada e re nga Rihanna (Video)

Rihanna me këngë për kolonën zanore të "Star Trek Beyond". Rihanna ka publikuar një videoklip “nga gjithësia”. Të paktën kështu vjen këngëtarja, si një personazh tjetër...

Në familjen e Motrave Mustafa ka festë (Foto)

Eshtë pikërisht Sahide Mustafa, ose ndryshe e njohur si njëra ndër Motrat Mustafa, ajo e cila dje ka kremtuar ditën e lindjes së vajzës...

Një çmim ndërkombëtar për Era Istrefin (Foto)

Era dhe suksesi tashmë janë një dyshe e njohur për ju. Ndërkohë që po shijonte triumfin në Top Awards Era Istrefi ka udhëtuar drejt Hollandës...

Luana Vjollca e pranon: Vdes të shëndoshet (Foto)

Ditët e fundit moderatorja Luana Vjollca është komentuar se ka shtuar në peshë, për shkak të fustanit që ka veshur në Top Awards. Por mesa...

Dhurata Dora sqaron lidhjet e përfolura me reperët shqiptarë

Emri i Dhurata Dorës kohëve të fundit në mediat rozë u lakua shumë, por jo vetëm për muzikën dhe projektet e reja. U përfol se...

Ku është sot Fatime Kosumi, femra seksi në klipin e Getit...

Të gjithëve na kujtohet kënga hit e vitit 2005 “Ai është i trent”, i cili erdhi në bashkëpunim mes Tingullit Trent dhe këngëtares Fatime...

Ky është projekti më i ri i Stupcave

Grupi humoristik ‘Stupcat’ shumë shpejtë vijnë me një projekt më të ri dhe lajmi.net sjell për ju pamjet e para. Ky është projekti i parë...

E pabesueshme – Shikoni ndryshimin e Luanës ndër vite me ndërhyrje...

Luana Vjollca konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare. Bukuroshja seksi ka hezituar gjithmonë që të flasë për linjat e saj trupore nëse ato janë të...

Kjo është arsyeja pse Blerandi nuk e la gruan për modelen...

Ajo ditë më parë ka qenë në qendër të vemendjes tek mediat, pasi ishte spekuluar se është ndarë nga bashkëshorti i saj i cili...

S’do ta besoni se çfarë iftari gjigant ka shtruar Big Mama...

Ekziston një listë e gjatë e fytyrave publike që po agjërojnë teksa Big Mama ka bërë diferencën duke organizuar një iftar gjigand. Këngëtarja dhe prezantuesja...

2Ton publikon këngën e tij më të re (Video)

Kjo verë me shumë gjasa do të jetë shumë e nxehtë sa i përket këngëve të reja të këngëtarëve shqiptarë. Dë fundmi është 2Ton ai...

Dardani, pushime me ish të dashurën e Getoarit (Foto)

Basketbollisti i Sigal Prishtinës, Dardan Berisha, ka zgjedhur që të shijoi pushimet e tij pas suksesit, që pati me KB Prishtina Tani ai është duke...

Konfirmohet, Taulant Xhaka në lidhje me këtë bukuroshe (Foto)

Ishte përfolur shumë në ditët e fundit, pasi qarkulloi një video në media të ndryshme, ku dukej se në makinën e aktores së “Pa...

A është ky djali që shiti pasurinë për t’i blerë lule...

Luana Vjollca është prej personazheve më të përfolura të skenës. Ajo njihet për lidhjet e saj të fshehta dhe që nuk zbulohen, por lulet gjithmonë...

Zbulohet femra që ndau vajzën e Milaim Zekës nga Seldi (Foto)

Ditë më parë këngëtari Seldi, ka bërë të ditur se i ka dhënë fund lidhjes 5 vjeçare me të dashuren e tij Dafina Zeka. Duke...

OPINIONE