4 C
Skopje
Thursday, January 24, 2019
Home ShowBiz Page 66

ShowBiz

Zbulohet skandali/ Modelja: Dy futbollistë të Manchester United më kërkuan të...

Modelja super-seksi Eglantine Aguilar, ka bërë të ditur një ofertë të futbollistit të Manchester Unitedit, Timothy Fosu-Mensah. “The Sun” ka zbuluar fillimisht bisedën e saj...

Anulohet koncerti i Gold Ag në Itali, ja arsyeja

Prej disa ditësh reperi nga Kosova Gold Ag ka nisur pushimet në Tajlandë së bashku me shoqërinë e tij, duke u shkëputur për disa...

19-vjeçarja shqiptare , mami më mbështet në gjithçka që bëj (Foto+18/Video)

Ajo është një nga vajzat që ka vendosur të mos merret me mentalitetin shqiptar, por të vazhdojë ëndrrat e saj dhe njëra prej tyre...

E pranon Ronela: Bashkëjetoj me Young Zerkën

Ronela Hajati dhe Young Zerka përfliten shpesh jo vetëm për bashkëpunimet e tyre në muzikë, por edhe për një ndjenjë që mendohet se ka...

Labi: Gjithçka për Majlindën

Labinot Tahiri nuk ka mundur të qëndrojë duarkryq me rastin e kthimit të Majlinda Kelmendit në vendlindje, pas triumfit në Rusi ku e fitoi...

Bebe Rexha mbulon gjoksin me duart duke bërë shqiponjën (Foto)

Bebe Rexha nuk harron kurrë kombin shqiptar, por tash ka përzier edhe nudizmin. Këngëtarja ka postuar një fotografi të sezonit të ri ku mbulon gjoksin...

Ja ku vjen në plazh edhe mamaja më seksi në botë...

Kim Kardashian është rikthyer në qendër të medias rozë, pak muaj pasi u bë nënë për herë të dytë. Këtë herë ajo u fotografua në...

Albërie Hadërgjonaj flet për ish bashkëshortin: U lodha nga problemet e...

Këngëtarja nga Kosova, Albbërie Hadërgjonaj, prej disa muajsh është bërë gjyshe pas lindjes së vajzës së madhe, Agnesa. Edhe pse ende shumë e re...

Kjo është kënga e re e Dafinës për tregun ndërkombëtar! (VIDEO)

Se Dafina Zeqiri nuk po qëndron kot e në rolin e turistes në Amerikë, këtë ka kohë që e kemi kuptuar. Këngëtarja i është përvishur...

Pyetja që largoi Sofinë nga Çani dhe e futi në sherr...

Sofia, biondja simpatike e emisionit “Zonë e lirë” është zëvendësuar… me një tjetër Sofi. Gjatë emisionit të djeshëm, Sofia që shikuesit janë mësuar të shohin...

Zbardhen arsyet, ja pse iku Sofia nga Çani (FOTO)

Si çdo të premte, “Zonë e lirë” ka filluar me batutat dhe të ftuarit e Arjan  Çanit. DiÇka i mungonte emisionit mbrëmjen e djeshme,...

VIDEO/ Del kënga e re melankolike e Shyhrete Behlulit

Shyhrete Behluli, ndër këngëtaret e njohura shqiptare, ka publikuar sot këngën e saj më të re. Bëhet fjalë për një këngë melankolike, një baladë dashurie. Titulli...

NRG Band publikon klipin e ri “Mos u ndal” (Video)

Grupi NRG Band më në fund ka publikuar këngën më të re të tij. “Mos u ndal” titullohet kënga, të cilën e kanë sjellë në...

Greta Koçi: Burri im do të zgjidhet me referendum, do ta...

Këngëtarja Greta Koçi e pranishme në emisionin “Zonë e Lirë” ka thënë se vijon të jetë singëll dhe pret që bashkëshortin e saj ta...

Të qeshim së bashku me këngën e Linda Morinës për Majlinda...

Linda Morina ia ka kushtuar një këngë Majlinda Kelmendit. Një gjë të tillë, ajo e ka bërë pas suksesit të Majlindës në Kampionatin Evropian në...

10 shqiptarët më të ndjekur në rrjetet sociale (Foto)

Duket se artistët shqiptar janë në garë mes tyre për numrin e ndjekësve në rrjetet sociale. Kështu, faqja ndjeke.com ka bërë një listë të personaliteteve...

Edhe Unikkatili ka dy fjalë për rusët pas suksesit të Majlindës...

Nuk ka mundur të mos jetë krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit edhe reperi Unikkatil. Në një postim të tij në rrjetin social Facebook, reperi...

Ja fotografinë e kujt e mban në Viber, Roberti i Norës...

Ai dhe bashkëshortja e tij, Nora Istrefi po kalojnë momente shumë të këndshme me vajzën e tyre Reneen, shkruan lajmi.net. Çifti Roberti dhe Nora u...

Vesa Luma: Pse emri që zgjodhëm për djalin na emocionoi të...

Që në momentin kur u mësua lajmi se çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta do të bëheshin prindër, kureshtja e publikut për...

Goldi nuk e harron Xhumanë as mijëra kilometra larg! (Video)

Po qëndron tash e disa ditë në një prej ishujve më të bukur të Tajlandës ku po mbledh energjitë pas koncerteve e punëve të...

Mariza Ikonomi trash zërin për herë të parë

Mariza Ikonomi e ftuar para pak ditësh në një emision televiziv, është ngacmuar si shpeshherë edhe për zërin e saj karakteristik. Të gjithë e njohim....

Policia jep detaje për vdekjen e legjendës së popit Prince

Legjenda e muzikës pop Prince është gjetur i pa vetëdijshëm në ashensor nga përfaqësues të policisë të cilët ishin thirrur nga emergjenca. Jim Olson nga...

Vdes ylli i popit Prince

Ylli i popit Prince ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare, në kompleksin e tij në Minesota të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, bëjnë të...

FOTO/ Angela Martini vjen më seksi se kurrë

Angela Martini mahnit gjithmonë në setet fotogrfike që realizon. Së fundi ajo po ka pozur për fotografin e njohur Deja Jordan, ku shfaqet mjaft...

Elvana nesër në “Altar”

Dita e nesërme do të jetë shumë e rëndësishme për artisten Elvana Gjata. Pak kohë më parë ajo i çuditi të gjithë teksa postoi...

Dëgjoni se si këndon live Dhurata Dora (Video)

Dhurata Dora ka kënduar live në emisionin për të rinj “Wazzup” në Klan Kosova. Këngëtarja ka mahnitur fansat e saj me interpretimin e mirë që ka...

Aktorja hollivudiane që u fotografua me Kuran, deklarohet e gatshme për...

Lindsay Lohan ka thënë se është e hapur për të mësuar më shumë rreth fesë islame. Spekulimet për konvertimin e aktores në fenë myslimane nisën...

‘Big mama’ vjen me nje fotosesion te ri!

Këngëtarja Big Mama ka pozuar në një fotosesion të ri me Avni Selmanin. Big Mama duket e mrekullueshme në fotot më të reja. Ajo ka...

Zajmina Vasjari vihet nën hetim

Zajmina Vasjari është vendosur nën hetim nga policia. Burime nga policia thanë për Syri.net se janë dorëzuar në prokurori materialet hetimore ndaj Vasjarit. Ajo...

Alba e BB feston 1-mujorin e lidhjes

Ish-banorja e Big Brother Albania, Alba Çobaj ka shuar dyshimet mbi të dashurin e saj të ri. Ajo ka postuar në rrjete sociale një foto...

A është kjo binjakja e Donjeta Kosumit ?!

Vetë ka deklaruar se nuk iu beson shumë shoqeve megjithatë, Donjeta Kosumi pothuajse asnjëherë nuk është pa shoqërinë e tyre. E shohim përkrah mikeshave të...

Kështu dukej Remzie Osmani kur ishte nuse (Foto)

Sigurisht se dikur Remzie Osmani nuk ka qenë aq e angazhuar në muzikë sa është sot dhe kjo i ka mundësuar që ajo të...

Kështu do të duket dhoma e bebes së Sinanit dhe Andrrës...

Ata ende nuk janë bërë prindër, por këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij shtatzënë, Andrra, tashmë po ia bëjnë gati vendin në shtëpi...

A është punësuar në Pallatin e Drejtësisë, vajza bukuroshe e Bajram...

Është zgjedhur nga mediat si vajza më e bukur e të gjitha vajzave të politikanëve. Ajo është Vanesa Rexhepi, vajza bukuroshe e ish ministrit,...

Rikthehet Duda me ushtri (Video)

Reperi nga Gjilani Duda ka qenë i ftuar ekskluziv për intervistë në emisionin ExpressRozë Ai ka folur për problemet e tij të mëhershme në polici,...

Geti dhe Marina modestë, hanë fast food në qendër tregtare (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca vazhdojnë të jenë në kryetitujt e mediave shqiptare. Ata së fundmi janë shfaqur në një qendër tregtare, ku kanë ndaluar...

Shifra marramendëse që Albani mori për një koncert në Amerikë

“Unë dhe ti”, projekti më i ri i Alban Skënderajt, prej dy muajsh tashmë vijon promovimin nga këngëtari brenda dhe jashtë vendit. Pas publikimit të...

A është kjo motra binjake e Teutës?! (FOTO)

Secili nga ne e kemi nganjë person që ngjasojmë pa masë, edhe nëse nuk kemi lidhje gjaku me të. Në një foto të postuar në...

Rumania rrezikon diskualifikimin nga Eurosong

Rumania rrezikon diskualifikimin nga Eurovizioni për shkak të një borxhi prej më shumë se 10 milionë eurosh që televizioni kombëtar rumun (TVR) ka kundrejt...

Beqarisë, fund i jep edhe Milot Llalloshi (Foto)

Njëri prej pjesëtarëve të estradës shqiptare, sonte do t’i jap fund beqarisë. Bëhet fjalë për Milot Llalloshin, i cili njihet më shumë si vëllai i...

Granit Xhaka feston përvjetorin e fejesës

Mesfushori shqiptar Granit Xhaka sot ka festuar përvjetorin e parë të fejesës me të dashurën e tij Leonitën. Fiks një vit më parë ai i...

Cili deputet kosovar po e tradhton gruan me këtë 23-vjeçare?

Iva Aliko është ndër vajzat e reja që nuk ka frikë t’i thotë gjërat troç.  Ajo flet për herë të parë për historinë që ka...

Prezantuesja shqiptare pritet të bëhet me vajzë, ja dhurata e parë...

Ajo ka marrë dhuratën e parë për të dhe duket mjaft e emocionuar. Ajo ende nuk ka folur mbi gjininë e fëmijës, por komentuesit...

Kur “fiksohet” Bleona te të njëjtat këpucë

Ajo është gjithnjë në qendër të deklaratave mediatike për deklaratat e saj dhe jo vetëm. Por mesa duket këtë herë Bleona është komentuar për këpucët...

Vajza super seksi e Sylejman Selimi (Foto)

Donika Selimi është vajza e ish ambasadorit së Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimi. Ajo pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka...

Luana, zgjedh palestrën për tu shëndoshur (Foto)

Luana shkon në palestër për tu shëndoshur. Të paktën këtë kemi kuptuar ne. Sepse sapo ka filluar të postojë foto në palestër, aq më e...

VIDEO+FOTO/Artistja strugane, Betime Zylali publikon këngë të re

Artistja e njohur nga qyteti i Strugës, Betime Zylali, ka shënuar suksesin e saj të radhës. Ka vite që performon në skenën muzikore shqiptare,...

Dua Lipa mahnitëse në ballinën e Tirade (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë figura kryesore e revistës britanike Tirade. Ylli i “Be The One” ka postuar dy foto të saj në Instagram...

Era Istrefi shijon suksesin ndërkombëtar

Era Istrefi është duke shijuar edhe suksesin ndërkombëtar, kënga e Erës “Bon Bon” po dëgjohet edhe nëpër radiostacionet e njohura botërore. Këngëtarja po e ka...

Kastro Zizo nuk e harron muzikën, së shpejti këngë të reja

Ndonëse aktualisht është i angazhuar në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” duket se Kastro Zizo ka vendosur të gjejë kohë edhe për muzikën. Ai ka...

Ky është djali 25 vjeçar i Gilit

Këngëtaren Gili e karakterizon një zhanërr i veçantë i muzikës, të cilin e ka ruajtur që nga fillimet e karrierës së saj. Një meritë për...

Lule për Kristina Bakiun, kush e bën të lumtur?

Duket se sot ishte dita e luleve. Duket se sot ishte dita e luleve. Përveç biondes bukuroshe, e cila ishte në qendër të vëmendjes nga...

Njihuni me nënën e Adrian Gaxhes

Këngëtari Adrian Gaxha nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjete sociale na ka prezantuar me nënën e tij. Në foton e postuar shihet se sa...

Dua Lipa në ballinën e revistës Tirade (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë figura kryesore e revistës britanike Tirade, transmeton Koha.net. Ylli i “Be The One” ka postuar dy foto të saj...

Shpërthen Valbona Mema për Bleona Qerretin: Peticion, ta heqim këtë vajzë...

Pas sherrit të Endri Priftit në skenë me Bleona Qeretin në spektaklin në TV Klan, reagon i nevrikosur vëllai i Endrit, Stefi. Ai rrëfen...

A ju kujtohet Anaidi, fituesi i Big Brother, ja e dashura...

Fitoi “Big Brother 6” por u komentua si “djali i keq” me femrat, nisur nga loja që bëri në shtëpinë e vëzhguar nga kamerat. Pas...

FOTO/ Këngëtarja deklaron: Tre muaj e kisha burrë Sabri Fejzullahun!

Këngëtarja Rozana Radi po merr pjesë në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar” në Tv Klan. Sonte, Radi ka interpretuar këngëtaren e famshme Edith Piaf,...

FOTO+18/ Vildania tenton të mbulojë gjoksin me dorë, por nuk ia...

Modelja më provokuese shqiptare, Vildane Zeneli, ka realizuar një set të ri fotografish. Është fjala për bukuroshen, e cila ka publikuar disa fotografi të...

A e keni ditur se Mimoza Mustafa ka një vajzë kaq...

Këngëtarja Mimoza Mustafa, nuk është më në skenë tash e një kohë, por ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Mimoza Mustafa ka uruar...

Gold Ag në Tajlandë për pushime (Foto)

Reperi Gold-Ag përveç këngëve të shumta të cilat i ka lançuar së fundi ai ka gjetur kohë edhe për pushime. Gold Ag ka udhëtuar së...

Shpat Kasapi ka rrahur ish të dashurën

Në emisionin ‘EliteZone’, këngëtari Shpat Kasapi ka folur për fëmijërinë e tij e cila ka qenë plot sherre, përveç kësaj e ka prekur edhe...

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, pjesë e klipit më të ri të...

Këngëtari Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë udhëtuar drejt Antalias, në Turqi për të realizuar klipin e ri të këngëtarit. Fejzullahu ka nisur...

Kënga e re e Tunës nuk pritet mirë, ajo bllokon butonin...

Tuna mbrëmë ka publikuar këngën më të re bashkë me videoklip me titull “Dy tima”. Në orët e para të publikimit edhepse ka marrë më...

Tërhiqet nga pornografia, aktorja ka vendosur të bëhet biznesmene

Aktorja Brigitta Bulgari është tërhequr nga pornografia, pasi ka vendosur të bëhet biznesmene. 34-vjeçarja ka lindur në Hungari, me baba hungarez dhe mama suedeze, në...

VIDEO/ Mihrija e shan bashkëshortin e saj me libër shtëpie!

Në rubrikën ‘Pa marre’ Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë treguar se ju ndodh ta shajnë njëri tjetrin. Mihrija e pranon se hera e fundit...

U kap me kanabis, Cozman dënohet me 5 vite burg nga...

Reperi Cozman është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 5 vjet burg për posedim të lëndëve narkotike, pasi u kap me 18 gram kanabis...

Edi Rama tregon se cilën femër nuk e ka refuzuar (Video)

Kryeministri Edi Rama, në një intervistë 60 sekondëshe i është përgjigjur disa pyetjeve provokative. Kreu i Ekzekutivit ka thënë se për të paraja nuk...

Korab Shaqiri këngë të re për maturantët (Video)

Këngëtari Korab Shaqiri ka paralajmëruar këngën e tij të radhës. Ai nëpërmjet rrjetit social Instagram ka treguar se kënga e tij e re do t’i...

FOTO /Gazetarja poston foto nudo, shpërthen rrjeti kundër saj

Gazetarja Anna Richardson ka postuar foto të saj nudo në një faqe pornografike. Richardson kishte bërë një eksperiment duke postuar foto nudo në faqen...

VIDEO/ Bleona: Bëra seks me Van Damin, ishte seksi më i...

Këngëtarja Bleona Qereti ka pranuar për herë të parë se ka bërë seks me aktorin e njohur Zhan Klod Van Dam. Deklaratat publike Bleona...

Bleona Qerreti: Si më çoi Donald Trump te Timbaland! (Foto)

Një fotografi mes njerin prej kandidatëve republikanë në garë për president ui Shteteve të bashkuara të Amerikës, Donald Trumpit dhe këngëtares shqiptare, Bleona Qerretit,...

Gjërat që nuk i keni ditur për Emma Watson

Emma Vaston e cila ishte shoqja e ngushtë e Harry Potter në filmat e tij, tani është një vajzë e rritur dhe shumë pasionatepër...

Dafina në krahët e Rick Steel, ja si u suprizua për...

Dafina ka festuar ditëlindjen e saj të 27. Këngëtarja që momentalisht ndodhet në Amerikë për ditëlindjen e saj është surprizuar nga producenti Rick Steel, me...

Ermali tallet me Encën nga Dubai (Video)

Ermal Mamaqi po kalon disa ditë pushimi në Dubai së bashku me bashkëshorten e tij, Amin. Aktorit të njohur nuk i ikën asnjë rast për...

Ja si është dukur në fëmijëri “Gylsereni” (Foto)

Ajo përveç në serialin në fjalë ka luajtur edhe shumë role të tjera, transmeton lajmi.net. Njihet si një femër e guximshme dhe e fortë, ndërsa...

FOTO/ Dafina braktis Kosovën, ikën në Amerikë!

Dafina Zeqiri sot po feston ditëlindjen e saj të 27. Këngëtarja që është ndër më të suksesshmet në Kosovë dhe në Shqipëri dhe tahsmë i...

FOTO/ Shikoni modelen kosovare, që nxjerr të pasmet seksi

Hafiia Mira është rikthyer me foto provokative. Modelja 24-vjeçare nga Kosova në Instagramin e saj vazhdimisht publikon foto, ku ajo vë në pah asetet...

Istanbul Connection (Official Trailer) filmi ku merr pjese edhe Gold AG...

https://www.youtube.com/watch?v=2TKC_OomECA

Si e thërrasin tani në rrugë Encën?

Shpesh herë ndodh që një artist e thërrasin sipas emrin në skenë, qoftë edhe sipas një titulli kënge. Si duket edhe këngëtares seksi Enca Haxhiu...

Almeda Abazi më e lumtur se kurrë në krahët e të...

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, po shijon momentet më të mira të dashurisë me aktorin turk, Tolgahan Sayışman. Kjo kuptohet edhe nga postimet e Almedes...

Kallashi dhe Xhesika nisin xhirimet e klipit të ri (Foto)

‘Shoqe Bitch” titullohet bashkëpunimi më i ri i Xhesika Ndoj dhe Donjeta Kosumi e cila njihet si Kallashi. Xhirimet e këtij klipi tashmë kanë nisur...

Dafina Zeqiri feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush (Foto)

14 prilli për Dafina Zeqirin është ditë shumë e veçantë, pasi ajo sot feston ditëlindjen. Dafina Zeqiri sot feston 27 vjetorin e lindjes. Këngëtarja...

Këngëtari gjuan me shkelm fansen që doli për të bërë selfie...

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në një club në Toronto, kur vokalisti i grupit pop punk The Story So Far është filmuar nga...

Afrona Dika: Bëj jetë murgeshash

Dashurinë që keni si mund ta përkufizosh? Dashuria është arsyeja që ushqen jetën tonë, është ai sentiment fondamental që na bën të përballemi me çdo...

Ja cilin çift më parë u spekulua se ndau Diana Avdiu...

Diana Avdiu edhe në të kaluarën ka qenë në qendër të spekulimeve për romanca me burra të martuar. Tri vite më parë ishte Diana ajo...

Pushimet për Getin dhe Marinën nuk kanë të sosur (Foto)

Megjithë impenjimet e shumta, Geti dhe Marina e gjejnë gjithmonë kohën për të shijuar dashurinë e tyre në udhëtime të ndryshme. Padyshim çifti po thyen...

Shuhet bashkëshortja e Tom Jones

Bashkëshortja e këngëtarit Tom Jones është ndarë nga jeta pas një beteje “të shkurtër, por të ashpër” me kancerin. Melinda Rose Woodward, e njohur si...

Iva Aliko: “Kam pranuar dhurat një apartament nga një politikan”

Iva Aliko është një vajzë seksi nga Tirana, që tashmë po kërkon të hyjë në rrugën e muzikës. Është e hapur për të folur për...

Kjo është e dashura modele e Ministrit Blerand Stavileci (FOTO)

Diana Avdiu, modelja e njohur kosovare, ka arritur t’ia marrë zemrën Ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavilecit. Burime të Gazetës Express thonë se Blerandi...

Ja çfarë libra lexon Renee, vajza e Norës

Vajza simpatike e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka filluar të ‘lexojë’ libra. Sot nëna e Renee-s, Nora, ka postuar një video ku shihet vajza...

Tuna bashkëpunim me Yll Limanin (Video)

Ka disa ditë që Tuna ka njoftar për projektin e saj më të ri i cili pritet te publikohet së shpejti. Edhe pse këngëtarja nuk...

Festa e mrekullueshme që Beyonce dhe Jay Z i organizuan vajzës...

Kjo është ditëlindja më e veçantë për vajzën e Beyonces, Blue Lvy, pasi prindërit e saj i kanë organizuar një festë te mrekullueshme. Vajza e...

Një prej hiteve më të mëdha në histori është i vjedhur?

Anëtarët e bendit legjendar, “Led Zeppelin”, do të paraqiten në gjykatë, pasi akuzohen se hiti i tyre mbarëbotëror, “Stairway to Heaven”, është plagjiat. Frontmeni Robert...

Portali zvicerian shkruan për Dua Lipën dhe Era Istrefin: ‘Yjet të...

Rita Ora? Ajo nuk është e vetme – kështu e nis shkrimin portali zviceran tio.ch duke i përmendur dy yjet e reja nga Kosova...

FOTO/ Enca dhe Noizy së shpejti mE një bashkëpunim të ri

Sapo ka publikuar këngën e saj më të re, e cila po kalon çdo pritshmëri, por si duket Enca ende pa i shijuar sukseset...

Morena pëson sulm në zemër? (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku jo si zakonisht ajo tani ka publikuar diçka krejtësisht ndryshe, postim ky icili ka shqetësuar ndekësit e saj. Ajo në rrjetin social...

Dënohet këngëtarja, kërcënoi biznesmenin: “Dështova fëmijën, dua 300 mijë euro”

Kishte shpikur një shtatëzani të dështuar në gjendje depresive për ti marrë të dashurit të saj, një biznesmeni italian, Gazzo Padovano, 300 mijë euro....

Blerim Destani feston ditëlindjen

Blerim Destani sot feston ditëlindjen e tij të 35. Aktori i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare është ndër meshkujt më të pëlqyer shqiptar, transmeton Telegrafi. Blerimi...

Kush është mashkulli në krah të Zaimina Vasjarit ? (Foto)

Është një nga këngëtaret me seksi në qarkullim, dhe së fundmi ka një këngë të suksesshme, titulli i të cilës është “Me u kthy” Bëhet...

Shkëndija i afrohet edhe Getit (Video)

Kënga më e klikuar e vitit të kaluar e cila u publikua në fund të verës është “Sjena mo” nga Geti dhe Majk. Menjëherë pas...

Çfarë e përloti Bleonën mbrëmë në “YFSF”?

Ka qënë përformanca e Anxhela Peristerit, e cila përloti jo vetëm Bleonën por edhe publikun mbrëmë në YFSF. Anxhela këndoi një nga hitet e Christina...

FOTO/ Cila këngëtare shqiptare nuk di sa bëjnë 700+800?

Këngëtarja Era Rusi, ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme në spektaklin televiziv “Your Sound Face Familiar”. Ka qenë prezantuesja e njohur, Alketa Vejsiu ajo...

Cila këngëtare shqiptare është më hot sipas Ardian Bujupit? (Video)

Në rubrikën “Kutia” të Klan Kosovës, mysafir ishte këngëtari Ardian Bujupi. Këngëtari që karrierë po bën në shtetin gjerman, ka refuzuar të zbuloj se cila...

Televizioni holandez dorëzohet para Eneda Tarifës (Video)

Nëse fitorja e Enedës në FiK dhe kënga e saj “Përrallë” u kritikua nga publiku e media, duket se mjaftoi një intervistë në Amsterdam,...

Duda dhe Capital T nxjerrin hitin e ri (Video)

Reperi i famshëm kosovar, Duda, më në fund ka vendosur të rikthehet në skenën muzikorë me një bashkëpunim të suksesshëm me reperitje tjetër Capital...

Gold Ag rrëfen për sulmin nga hajdutët

Gjatë ditës së sotme u raportua për një sulm në veturën e reperit të njohur Gold Ag, duke u vënë në pikëpytje nëse ishte...

Luana vjen me këngë të re

Luana Vjollca me gjithë kritikat që mori kohëve të fundit për interpretimin e saj live, nuk e ka ndërmend të ndalet me krijime të...

Sulmohet vetura e Gold AG (Foto)

Vetura e reperit Arian Agushi nga Presheva, që banon në Prishtinë, është sulmuar sot. Në disa fotografi të siguruara nga lajmi.net, shihet vetura e tij Golf...

Publikohet video e Diellza Kolgecit nudo (Video)

Ajo ishte shpallur Miss Kosova në vitin 1996, më pas provoi edhe aktrimin e këndimin, ndërsa tani nuk bënë pjësë në asnjërin nga këto...

Sinan Hoxha bie pre e grabitjes, i vjedhin valixhen në aeroport

24 orë kohë iu deshën Sinan Hoxhës për tu ‘qetësuar’ pas fatkeqësisë që i ndodhi në aeroportin e Gjenevës. Brenda këtyre 24 orëve, policia atje...

Floriana Garo shumë pranë martesës

Moderatorja e “Jo vetëm modë” ka surprizuar në një intervistë të fundit për InTV. Duke folur për jetën private, ish-miss Albania tha se martesën...

Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti zyrtarizojnë lidhjen (Foto)

Është një romancë filmash, si kushdo mund ta ëndërronte… Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë zyrtarizuar mbrëmjen e së shtunës dashurinë e tyre. Prej...

Skena filmike mes Olta Gixharit dhe Kastro Zizos, e mbushur me...

Olta Gixhari dhe Kastro Zizo kanë xhiruar një skenë mjaft të nxehtë filmike, e cila është përfolur mjaft shumë për përmbajtjen e saj. Aktorja dhe...

Meda në “emisionin” turk: Shqiptarët hajninë e kanë mësuar prej turqve...

Këngëtari nga Kosova, Meda ishte provokuar nga një aktor në një “emision turk”, duke i quajtur shqiptarët hajna. Ndërsa, Meda, i thotë moderatorit se populli...

Shikoni nënën e vërtetë të “Ozanit” të “Fateve të Kryqëzuara” (Foto)

Aktori i njohur turk Burak Tozkoparan apo “Ozan” siç edhe njihet tek ne nga seriali “Fatet e Kryqëzuara”, bukurinë siç duket e ka trashëguara...

FOTO/ Ja çfarë dhimbje duron Shkëndija që të ketë të pasme...

‘Bukuri kushton’, kjo vlen edhe për format e Shkëndije Mujajt, e cila përmes një postimi në Instagram tregon se çfarë dhimbjesh kalon për të...

VIDEO/ Shikoni se çfarë gjeni brenda dhomës së Bleona Qeretit

Nga Londra ku ndodhej për axhendën e saj si këngëtare, Bleona Qereti ka përshëndetur të gjithë fansat me një video, ku këtë herë nuk...

Era Istrefi bashkëpunim me një këngëtare të famshme amerikane?

Këngëtarja Era Istrefi duket se seriozisht po synon majen e muzikës botërore. Kështu gjithnjë sipas raportimeve të Prive, që raporton se menaxheri i Erës dhe...

Luana Vjollca do të nxjerrë sërish këngë të re, sërish bashkëpunim...

Luana Vjollca ka pohuar sot se në fund të prillit do të dalë kënga e saj e re. “Meqë keni rënë qetësi këto kohë dhe...

Ja ku e ka kaluar Luana mbrëmjen e të shtunës (Foto)

Një mbrëmje të shtunave në klub, mund të vlej për shumë vajza e djem por jo edhe për Luana Vjollcën. Prezantuesja ka zgjedhur që...

VIDEO +16 /Puthje erotike mes Fjolla Morinës dhe Shkëndës, shijojeni

Kanë mbetur më pak se një orë e gjysmë deri në ditëlindjen e këngëtares Shkenda Dubova por festa tani ka filluar. Në praninë e miqve...

Yjet e filmit “Shok”, Lumi dhe Andi, tregojnë për simpatitë e...

Aktorët kryesorë të filmit “Shok”, Lum Veseli dhe Andi Bajgora, kanë qenë mysafirë në emisionin Talk të KTV-së. Ndryshe nga intervistat e tyre, dyshja kësaj...

Gjendet videoja e humbur e Paul Walker, shpërthen rrjeti (VIDEO)

Një video e aktorit të ndjerë Paul Walker ka “shpërthyer” këtë javë në rrjete sociale. Videoja, në të cilën Paul Walker teston një veturë të...

FOTO/ Basketbollistja italiane pa pritur nxjerr gjoksin

Një incident disi i papritur, i këndshëm dhe seksi i ka ndodhur dje basketbollistes italiane Valentina Vignali, e cila aktualisht ndodhet për pushime në...

Kjo ёshtё motra e Encёs? (Video)

Kёngёtarja e cila dje lansoi kёngёn e saj mё tё re tё titulluar ‘Dreq’ sё fundmi ka publikuar njё video nё llogarinё e saj...

Meshkujt më të përfolur të medias rozë (Video)

Mund të thuhet lirshëm se gjinia femërore është ajo që mbizotëron në shkrimet e portaleve të shumta dhe në faqet e para të revistave. Kjo...

Ja surpriza që i bëri Besi Xhensilës për ditëlindjen (Foto)

Sot këngëtarja e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj, mbushi 23 vjeç dhe dhuratat e surprizat për të kanë filluar qysh mbrëmë në ndrimin e...

Ekskluzive – Dëgjoni për herë të parë këngën e re të...

Kënga që po pritet të vjen nga Disciples dhe David Guetta – No Worries, përvec që paralajmërohet të jetë një hit i vërtet, mbrëmë...

Në Britain’s Got Talent ka ndodhur akti më i rrezikshëm ndonjëherë...

Performanca e Alexandr Magala në “Britain’s Got Talent” ka lënë katë gjyqtarët e panelit gojë – hapur pas aktit të tij të gëlltitjes së...

Kjo bukuroshe, sot është deputete e Kuvendit të Kosovës (Foto)

Është e vështirë që ta zbuloni vetëm përmes kësaj fotografie, të bër para katër dekadash, se për këtë bëhët fjalë. Por kur ta merrni...

Ky është vëllai i madh i Kidës (Foto)

Kida ka publikuar një fotografi me vëllain e saj, për t'i uruar ditëlindjen. Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur si Kida, i ka prezantuar publikut vëllain...

Flet Elvana Gjata: Marrëdhënia me Florin? Po, ka një të vërtetë!

Prej vitesh tashmë, sa herë që flitet për dyshen Elvana Gjata-Flor Mumajesi, nuk diskutohet vetëm për këngët apo për performancat e tyre, por edhe...

70 vjeçarja që mahniti jurinë e ‘Italia Got Talent’ me akrobacitë...

Tomoko është një 70 vjeçe e cila para 23 viteve kishte shkuar nga Japonia në Itali për të studiuar operën. Pas përfundimit të studimeve ajo...

Kallashi bëhet si Enca (Video)

Ajo njihet si njëra ndër personalitetet e vetma e cila përkrah kolegët. Bëhet fjalë për vallëtaren Donjeta Kosumi e cila edhe kësaj radhe ka mbështetur...

Xhensila feston datëlindjen, ja sa vjeçe është bërë (FOTO)

Këngëtarja e bukur Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e 23-të. Ajo është shfaqur në ekranet tona që nga pjesësmarrja në shoun e talentëve, ‘Ethet e...

37 të dashurat e Vali Corleones (FOTO)

Sharmi i Valit joshi këtë bukuri ekzotike të njohur me emrin Daniela. Joshi edhe këtë bjonden e panjohur. Arriti që edhe modelen gjermane, Fiona...

VIDEO/ Modelja turke rrëfen historinë e lidhjes me Ronaldon

Duket se ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo, është në ndjekje të vajzave më të bukura të modelingut. Kjo pasi ai është komentuar për...

VIDEO/ Shikoni vallëzimet provokuese të Aurela Hoxhës vetëm me bikini

Aurela Hoxha është ndër modelet e cila njihet për fotot dhe videot provokuese në rrjetet sociale. Me një të tillë ka ardhë 27 vjeçarja...

Elbunit Krasniqi pretendent për ta fituar “The Voice of Albania” (Video)

Në edicionin e pestë të “The Voice of Albania” zëri i veçantë i të riut Elbunit Krasniqi ka zgjuar shumë interesim. Elbunit, i cili është...

Anne Hathway bëhet nënë për herë të parë

Anne Hathway është bërë nënë për here të parë. Aktorja solli në jetë djalin e quajtur Jonathan Rosebanks Shulman. I vogli lindi më 24...

Revista amerikane: Kjo është shqiptarja që qëndron pas 40 hiteve botërore...

Po ju prezantojmë me femrën, e cila ka krijuar Top 40 hite. Edhe pse është nga Brooklyn, prindërit e saj në SHBA kanë ardhur nga Shqipëria në vitin...

Ja sa do të kushtojë dasma e ‘Ezelit’

Kanë mbetur edhe pak javë nga kurorëzimi i dashurisë së tyre. Çifti i njohur Kenan İmirzalıoğlu dhe Sinem Kobal prej javësh kanë nisur përgatitjet e...

E fshehta e muzikantit të njohur Billy Tipton

Muzikanti i zhanrit Jazz, Billy Tipton, i kaloi dekadat e tij duke e fshehur faktin se ai ishte lindur si Dorothy Lucille Tipton. Madje as gratë...

Teuta Krasniqi shpallet aktorja më e mirë e vitit 2015

Teuta Krasniqi ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj prej aktoreje. Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka shpërblyer aktoren e njohur me...

Blero, një këngë me mbretin e tallavasë. Ja cili është ai!

Këngëtari Blero së fundmi ka bërë disa bashkëpunime të suksesshme me këngëtarët të shumtë. Por këtë herë duket se këngëtari kosovar siç duket ka vendosur...

Kënga e Bebe Rexhës në top – 10 amerikane

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha këtë javë ka zënë vend në top-dhjetëshen amerikane të World Music Awards. Bebe me këngën e saj “Me, Myself & I”,...

Shokon Charlie Sheen, ofron 20 mijë dollarë për atë vret të...

Policia e Los Angelesit po heton në lidhje me përgjimin e një bisede telefonike, në të cilën aktori i njohur i Hollivudit, Charlie Sheen,...

Gruaja e futbollistit shqiptar, cilësohet si femra me gjoksin më të...

Ajo nuk njihet vetëm si gruaja e futbollistit por dhe si femra me gjoksin më të bukur. Bëhet fjalë për gruan e futbollistit me...

Momenti kur Adelina Ismaili kurorëzohet “Miss Kosova 1997” (Video)

Këngëtarja Adelina Ismaili, kulmin e suksesit të saj e kishte arritur pas shpalljës si më e bukura e Kosovës në vitin 1997. Edhe pse Kosova...

“Dadush” e Afrim Muçiqit vjen në tjetër version nga djali i...

Kënga “ Dadush” e Afrim Muçiqit, do të vijë me një version të ri. Kjo këngë që na ka shoqëruar për vite me radhë, do...

OPINIONE