-2 C
Skopje
Friday, February 22, 2019
Home VIDEO/FUN

VIDEO/FUN

‘Bisha’ e Mercedesit bllokohet në borë

Një ndër makinat më të preferuara të personave që dëshirojnë luks dhe rehati do habiten me disa pamje të Mercedes G63 6X6 që qarkullojnë...

Gruaja lë punën për të ushqyer me gji të dashurin e...

Jennifer dhe Brad kanë një marrëdhënie si çdo çift tjetër, mirëpo, gruaja është e detyruar të lërë punën e saj çdo dy orë për...

VIDEO/ Mendoni se jeni shofer i çmendur , skeni parë këtë...

Një video e një shoferi po bën xhiron e botës. Videoja është hedhur në youtube dhe ka marë mijëra klikime. Nuk dihet vendi ku është xhiruar...

Plaka 88 vjet ben ushtrime fizike (VIDEO)

  VIDEO:       https://www.facebook.com/109979315712659/videos/1564694763574433/  

Shfaqet kanguri muskuloz, habit turistët (Foto)

Një kangur tepër i fortë muskulor u shfaq i ndotur duke u larë në një lumë në rajonin jugperëndimor të Australisë. Me muskujt e saj...

I dashuruar marrëzisht, Kim Jong-Un vendos ish-të dashurën në një pozicion...

Kim Jong-Un ka promovuar ish-të dashurën e tij një pop-yll në një pozicion të fuqishëm të qeverisë së tij, shkruan albeu.com. Hyon Song-ëol, ish-udhëheqëse e...

Këto janë qytetet më stresuese në botë

Mënyra moderne e të jetuarit në qytete të mëdha ka ngritur nivelin e stresit të cilit banorët i janë ekspozuar. Hulumtimet e reja kanë përfshirë...

Gara mes veturës dhe aeroplanit për akrobacione (Video)

Kohëve të fundit, prodhuesit e makinave kanë bërë reklama duke i vënë modelet më të mira në garën e shpejtësisë me aeroplan. Lamborghini Aventador S...

Chrysler SRT 300, ‘bisha’ e rrugës me mbi 700 kuaj-fuqi (Video)

Chrysler ka bërë punë të mirë me modelin e tij që quhet SRT 300.Ky model ka një motor 6.4-litërsh V8, i cili prodhon më...

Vajza tmerron të dashurin, ndodh e papritura kur ai shikon gjakun...

Një shaka që nuk ka përfunduar edhe aq mirë në fund. Një vajzë e quajtur Cheeky Rebekah Eldridge nga Milton Keynes i ka bërë...

Mundohu mos të qeshesh me këtë video (Video-Fun)

https://www.youtube.com/watch?v=zOuROw4ATmk

Nusja e shqiptarit hyn me motor në dasëm (Video)!

Një nuse shqiptare ka zgjedhur që të bëjë një hyrje vërtetë të veçantë në ditën e saj të dasmës. Video e dërguar nga adresë të...

Shikoni si vallëzon prifti në dasëm (Video)

Një prift grek është bë hit në rrjetet sociale, pasi është publikuar video e tij duke vallëzuar në një dasëm, bashkë me dhëndrin dhe...

Ngjitet në shtyllën elektrike me tension të lartë dhe pëson keq!...

  Një moment i tmerrshëm është filmuar nga kamera e një telefoni mobil, ku shfaqet momenti kur një burrë goditet nga rryma elektrike, derisa po...

Qëllon veten në fytyrë me revole (Video +16)

Një video shokuese po qarkullon në internet, ku shfaqet një burrë duke qëlluar veten me revole në fytyrë, duke shpresuar se kjo do t’i...

Në Pakistan gjithçka është e mundëshme

  Në Pakistan është filmuar momenti, kur një veturë e dëmtuar rëndë nga përplasja vazhdon të lëvizë nëpër rrugë. Megjithëse në gjendje shumë të keqe, dhe...
video

Shiqoni aventurat e kecit të bezdisshëm (VIDEO)

Një organizatë nga Shtetet e Bashkuara, që merret me mbrojtjen e kafshëve të fermës, ka publikuar videon ku shihet një kec i vogël problematik. Kafsha...

E pabesueshme se si ka shpëtuar kafsha nga kjo goditje!

Një grua nga Colorado arriti të kapte momentin “dramatik” kur një dre brilopatë u katapultua në ajër nga një veturë që vinte me shpejtësi...

Qeni duke vallëzuar nga gëzimi pasi që kthehet në qendrën e...

Një qen qesharak – dhe pa qime – ka vallëzuar pas gëzimit që u kthye në shtëpinë e tij të përhershme, në qendrën e...

Ketri në rolin e kaskaderit, gjat ikjes nga shqiponja!

Në një park në New Yersey të Shteteve të bashkuara, është xhiruar momenti kur ketri i ka iku shqiponjës. Në videon e postuar më poshtë,...

Me këtë grim vërtetë do te jeni maramëndës !!!

Një artiste grimi nga Tajlanda, ka fascinuar dhe shqetësuar në të njëjtën kohë, me mënyrën e saj të grimit që te japë një lloj...

Koha për të qeshur, shqiptarët nuk përmbahen (Video/Lajm)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=7zu5Ze6rhBA

Ariu nuk ishte i mirëseardhur, për një xhiro

Në parkun nacional Jellouston është regjistruar një moment i pazakontë, i cili disa do t’i bëj të qesh, por ata që ishin prezent në...
video

E jashtezakonshme!

ALKALOID

OPINIONE