Blogerja e njohur Armina Mevlani ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale thuajse gjithçka.

Por asnjëherë nuk e kishim parë kaq natyrale. Ajo ka ndarë disa foto ku duket pa pikë grimi, menjëherë pasi ka kryer një trajtim estetik.

Blogrja ndjehet mjaft e kënaqur me gjendej e lëkurës së saj dhe ka guxuar ta tregojë për të gjithë. Rrallë herë ndodh që ta shohim Arminën të pa grimuar, dhe pamjet nuk janë aspak zhgënjyese. /Gazeta Express/

 

Loading...