Ingrid Gjoni sapo e bëri edhe më të nxehtë

Kjo pas publikimit të një fotografie në Instagram, në të cilën e ka zbuluar gjoksin gjigant, shkruan lajmi.net

Duke pasur parasysh se kolegia e saj Çiljeta ia kalonte me linjat dhe sot e ka zvogëluar gjoksin, Ingridi po e lë tani prapa.

Kujtojmë se kënga e tyre e përbashkët ‘Mike dhe rivale’ e publikuar para 6 vitesh do të mbahet mend gjatë. Në klip ato shfaqet tejet joshëse.

Ingridi së fundmi realizoi edhe foto te tjera në kuadër të një fotosesioni mirëpo imazhi i fundit ‘dogji’ rrjetin./Lajmi.net/