Kosovë-Shqipëri

“Çmendet” shqiptari, futet në pishinë në -20 gradë (VIDEO)

shqipe-3-620x330

Temperaturat e ulëta, bora dhe ngricat, për disa njerëz kanë qenë argëtim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top