Cozman ka paralajmëruar projektin e ri të tij.

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka kohë që po paralajmëron projektin e tij.

Kënga titullohet “Gango” dhe vjen me miq të reperit nga Londra.

Ky projekt e rikthen Cozyn pas një vere mjaft të suksesshme.

Reperi i Babastars aktualisht gjendet në Londër, prej ku edhe do të publikojë këtë videoklip.

Aktualisht Cozy është pa të dashur. /Telegrafi/