Këngëtare e shumë hiteve dhe gjithnjë e lakmuar për format trupore, ajo ka qenë gjithnjë një prej femrave më të përfolura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë pikërisht për Dafina Zeqirin e cila numëron 1 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për këtë rast të shënuar për të, ajo ka falënderuar fansat dhe ka pozuar me të brendshme mbi shtrat duke shfaqur kështu tatuazhin e stërmadh në kofshën e djathtë.

Komentet kanë qenë të shumta. Ajo ka shkruar në një postim në Instagram: “Gëzuar për 1 milion”.

 

Loading...