Dafina Zeqiri dhe Noizy janë bërë shumë të afërt.

Dyshja sollën këngën ‘A don Love’ e cila arriti të bëhet hit po ashtu më e komentuara, shkak i afërsisë së dyshes në klip.

Noizy dje (e martë) nëpërmjet postimit të një fotografie e ka bërë të ditur në njëfarë mënyre se Dafina Zeqiri u bë pjesë e grupit të tij, OTR.

Kjo disa prej fansave u ka pëlqyer, mirëpo një numër i madh i tyre e kanë kritikuar shpër Noizyn, për faktin se dikur e ka sharë Dafinën në këngë e sot janë bërë miq shumë të mirë.

Loading...