Dafina Zeqiri është ndër artistet më të pëlqyera shqiptare.
Ajo është shumë aktive me projekte muzikore, të cilat së fundi ka filluar t’i publikojë edhe për audiencën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka publikuar disa imazhe nga një fotosesion që ka realizuar në Los Angeles, në disa prej tyre vjen tejet “e nxehtë”.

Në imazhin e fundit, ku shihet teksa ka ngritur bluzën sipër dhe mbante gjoksin teksa ishte duke kërcyer lartë.

“Ti e din” titullohet projekti i fundit nga Dafina, ndërsa është duke punuar rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

?

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Loading...