Është një nga artistet më të dashura të estradës shqiptare.
Dafina Zeqiri tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi.net.

Por, ajo nuk harron fansat e saj që ka në trojet shqiptare, andaj përmes rrjeteve sociale i njofton për më të rejat rreth saj.

Së fundi, ajo ka publikuar disa fotografi, në të cilat vjen tejet joshëse, e veshur me një këmishë të bardhë, të hapur tek gjoksi dhe e lagur.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina është “Ti e din”, ndërsa ka paralajmëruar edhe shumë projekte të reja. /Lajmi.net/

?

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on