Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndryshuar pak në pamjen e tij.Ai në një fotografi të publikuar sot, duket krejt ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ky ndryshim vjen pasi deputeti Haradinaj ka lëshuar mjekrrën dhe kjo ka bërë që ai të duket më “cool”, shkruan Magazina.al

 

Loading...