ShowBiz

Demantohet Erik Fullani. Kjo është e vërteta për bashkëpunimin e Ledrit me Noizyin (Foto)

ledri_1484223484-588010

Sot mediat shqiptare kanë ri raportuar për media për bashkëpunimin e Noizyit me Ledrin

Në fakt, një portal shqiptar ka cituar mikun e Noizyit, Erik Fullani se kinse Ledri dëshiron që ta bëj remix një këngë të Noizyit.

Noizy e Ledri janë takuar në Prishtinë para disa dite, në një fotografi që e kishte siguruar GazetaExpress.

Express mëson nga burime shumë të sigurta se reperët kanë biseduar për të realizuar një këngë.

“Në fakt ka qenë propozim i Noizyit që kënga ‘Midis Tirone’ të bëhet me një titull të njëjtë ‘Midis Prishtine’”, ka thënë për Express ky burim.

Ledri ka mbetur për ta menduar  këtë propozim dhe në vend të kësaj është biseduar për një këngë të re midis dyshes. /GazetaExpress/

To Top