Ky është një aksident horror, i ngjashëm me serinë e filmave “Destinacioni i fundit”.
Një person humbi jetën dhe tre të tjerë janë në gjendje të rëndë pas një keqfunksionimi të një lëkundëseje në Ohajo të SHBA.
Një 18-vjeçar humbi jetën nga përplasja.
Aksidenti ndodhi gjatë një panairi.
Një video tregon momentet e tmerrshme të aksidentit.
Guvernatori i Ohajos tha se ka nisur një hetim.
Mes të plagosurve është edhe një fëmijë nën 13 vjeç.
Kliko videon me poshte…

https://www.youtube.com/watch?v=8ljI3lvFQHM

Loading...