Dhëndrri turk, bashkë me nusen e tij kanë lëshuar dasmën e tyre dhe i janë bashkangjitur tubimit kushtuar një vjetorit të puçit të dështuar në Turqi, shkruan Gazeta Lajm e ftuar në këtë ngjarje ku janë prezent rreth 350 gazetarë nga mbarë bota. Ata kanë dalë për të pritur presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan i cili në ora 2 e 32 minuta pas mesnate sipas kohës turke, do të ketë fjalim pikërisht në kohën kur para një viti dështoi puçi.

120216462_10154597557820685_1722844054_o

220108088_10154597558120685_1295450792_o

520196410_10154597559145685_1706869598_o

220182350_10154597557265685_395598918_o

120148877_10154597558520685_31503262_o320196540_10154597558730685_753658043_o

Loading...