Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka vendosur se ‘vdekja’ do të ishte më e mirë për të sesa të rikthehej me ish-të dashurin esaj.
Dihet se ndarja mes Dhuratës dhe ish-të dashurit Argjend Haradinaj është përfolur shumë dhe nuk ka qenë pa skandale, shkruan Gazeta Express.

Këngëtarja ka treguar se ai e shfrytëzonte atë, duke ia shfrytëzuar famën dhe pasurinë që po fitonte me anë të karrierës së saj si artiste.

E tani duket se Dhurata e ka harruar plotësisht dhe nuk ka fare dëshirë t’i kthehet kësaj pjese të jetës.

Në një nga pyetjet e fansave në profilin e saj në Instagram, ajo ka treguar se mes asaj se a do të zgjidhte të kthehet me të dashurin apo të vdesë, ajo ka zgjedhur vdekjen./Gazeta Express

Loading...