Këngëtarja, Dhurata Dora është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Përveç se është e suksesshme në profesionin si këngëtare ajo e adhuron edhe vendin e saj, shkruan lajmi net.

Këtë herë, Dora ndau disa imazhe në profilin zyrtar në Instagram e cila shfaq patriotizmin me anë të veshjes. Në një pozë atraktive Dhurata vë në pah xhaketën ku në krah ka të vendosur, simbolin e shqiptarëve, shqiponjën dykrenare.

Kaq me stil dhe më patriote se kemi parë asnjëherë artisten Dora e që nuk ka dyshim se mahnit me pamjen e saj.

Sa i përket projekteve muzikore këtë verë ka sjell vetëm një këngë të titulluar “Jake jake” që ka marrë mbi 30 milionë klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🇦🇱 Army Jacket: @mondakul thank you 😍

A post shared by DHURATA DORA (@dhuratadora) on

Loading...